To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Aqua Park w Dąbrowie Górniczej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Izunia
Witam icon_smile.gif
Byłam wczoraj z rodzinką w dąbrowskim Aqua Parku - BAJER icon_biggrin.gif
Woda cieplutka, temperatura otoczenia ok 29 stopni. Poczułam się jak na basenie latem. Dla maluchów są 2 małe baseniki, dla starszych już większe icon_wink.gif, jacuzi. Ale najfajnejszą rzeczą jest basen na zewnątrz. Wypływa się basenem na dwór, noooo niesamowte wrażenie. W około sypie śnieg, wieje wiatr, a ja w cieplutkiej wodzie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jestem pod wrażeniem icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
moko.
Hej Izuniu a jaki koszt jest tej zabawy?
MartaL
Gdzie dokładnie jest ten basen.
Jestem ogromną fanką Aqa parków.Jak to sie stało, że nie ma jakiejś reklamy.(przynajmniej ja nie słyszałam o nim, ale ostatnio byłam b.zajęta)
Izunia
CYTAT(m_o_k_o)
Hej Izuniu  a jaki koszt jest tej zabawy?


Hej icon_smile.gif
Karnet rodzinny, czyli 2 osoby dorosłe i conajmniej 1 dziecko - 16 zł za 2 godziny, 22 zł- za 3 godziny.
Dzieci do lat 3 wchodzÄ… za darmo.

https://www.nemo-wodnyswiat.pl/

Tutaj sobie poczytacie dokładnie icon_smile.gif
Gość
czy karnety rodzinne już funkcjonują? Bo jak byliśmy tam w styczniu nie można było ich kupić, promocyjna cena to było 9 zł /godzinę dla osoby dorosłej.
Mnie akurat podobało się tam średnio: idiotycznie rozwiązana sprawa szatni i szafek (które nawet po sygnalizacji: zamknięta się otwierały), koszmarnie śliska podłoga na basenie (mieli to zmieniać), mala powierzchnia i mało atrakcji. Najlepszy faktycznie basen na zewnątrz. Znacznie bardziej podobał mi sie Aqua Park w Tarnowskich Gorach.
sylwia
Izunia
CYTAT(Gość)
Mnie akurat podobało się tam średnio: idiotycznie rozwiązana sprawa szatni i szafek (które nawet po sygnalizacji: zamknięta się otwierały), koszmarnie śliska podłoga na basenie (mieli to zmieniać), mala powierzchnia i mało atrakcji. Najlepszy faktycznie basen na zewnątrz. Znacznie bardziej podobał mi sie Aqua Park w Tarnowskich Gorach.


A to już kwestia gustu.
Mnie z kolei podoba się bardziej w Dąbrowie. Nie mieliśmy żadnych problemów z szafkami, a na basenie jest trochę ślisko, jak na każdym.
Jedyną różnicą w basenach jaką zauważyłam to brak FALI, która jest wTarnowskich Górach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.