To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Menu na urodziny dla 5 latki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Pomóżcie mi cos wymyśleć, proszę icon_smile.gif Kuchania nie jest moim rajem - nie mam inspiracji, myslałam o jakichs fajnych kanpakach, ale jakich. I co jeszcze? Poprosze cos prostego i ładnego icon_smile.gif
Joka
ale to będzie przyjęcie dla dzieci, czy dorosłych?
i co lubi Wiktoria?
marghe.
O jedzeniu pogadałabym na forum jedzeniowym
marghe.
Pati, impreza jest tylko dla dzieci czy tez dla dorosłych?
co lubi jeść Twoje dziecko?
jaki rodzaj kuchni preferujecie?

pati.n
dla dzieci i dla doroslych. dla doroslych to wiem, nie wiem co fajnego dla dzieci. wiki lubi malo co, glownie slodzcze. ewentualnie takie zapiekane kurczaki cos jak kfc. nie mam polskich liter i wogole zymienia mi litery.
milutka
No właśnie dzieci lubią słodycze, więc może tym im udekorować stół, a jak zgłodnieją to przyjdą od dorosłych coś skubnąć icon_wink.gif


Kurczaczki, dużo dzieci je lubi, frytki też lubią, wiem że to niezdrowe, ale chyba jednorazowo może być. Kabanosy też dzieci lubią. Może naleśniki z jakimś fajnym farszem, takie mini naleśniki.

A długo ta impreza potrwa? ja bym tylko słodkości dała.
Joka
Pati - może mini pizze, fajnie udekorowane; szaszłyki - owocowe, warzywne i np. takie z filetem z kurczaka - można skomponować według własnego pomysłu np. filet z kurczaka, ananas, ser żółty i papryka
marghe.
zdrowe nuggetsy
https://miszmasz-marghe.blogspot.com/2012/0...zece-kaski.html

pomidorro
Pati- takie nuggetsy fajny pomysł, ze słodkosci to ostatnio hit- to gofry- tylko takie na ciepło najlepsze. KAzde dziecko sobie sam nakłada śmietanę ubita,owoce, czy dżem i obowiązkowo kolorowe posypki, lub tez naleśniki... teraz seson truskawek się zaczał więc może jakiś koktajl?

duzo osób będzie? dzieciom do szczęścia niewiele potrzeba icon_smile.gif czipsy,paluszki- wszystko to co zakazane na co dzień icon_smile.gif
milutka
O dobry pomysł z szaszłykami owocowymi, albo może sałatka owocowa, jeszcze mi przyszło do głowy galaretka, koktajl z truskawek też świetny pomysł. Mini pizze też dobre icon_smile.gif
Abotak

ciekawa prezentacja



ale jesli dziecko niewiele lubi i inne tez, to pewnie w tej wersji wyladuje w koszu

Choc w UKjowie sprawdzaja sie wlasnie wszelkie dodatki typu pomidorki koktajlowe, winogrona,tez salatki.
Nawet jesli solenizantka nie lubi to zawsze jakas opcja dla ew alergikow czy lubiacych nie tylko slodycze icon_wink.gif





wiecej pomyslow ( nie tylko dla dzieci icon_wink.gif )

i jeszcze



agabr
Czy ja moge wsadzic kij w mrowisko? coraz wiecej matek narzeka , ze na imprezach dzieciowych podawane jest smieciowe jedzenie ale te same matki podaja to smieciowe jedzenie "bo dzieci to lubia" , przeciez to bledne kolo. Nie podajÄ™ cudzym dzieciom tego co nie chcialabym , zeby bylo podane moim dzieciom.Ze sprawdzonych imprezowych pomyslow to robienie przez dzieciaki pizzy , salatek ale ja jestem zwolenniczka "samorobienia".b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.