To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy Wasze dzieciaki nosza krokomierze?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaStokrotki
Pytam z ciekawości, bo my zgodziliśmy się na udział w tym badaniu i jestem ciekawa ile pan dykrektorek zawraca sobie tym głowę (a zawracania trochę jest).

W czasie badania ( 6 dni) musimy uzupełnić ankiete -obszerną na temat dziecka i naszyh nawyków żywieniowych i ruchowych. dziecko przez 6 dni nosi przy paski krokomierz.
Sądzę, że to fajne i dla nas i ogólnie przeprowadzanie takich badań jest ważne.
dankin-82
u nas nie
trylinka
Ja chętnie namówię naszą dyrekcję na to badanie. Jak to załatwiliście?
Myślę, że to badanie jest bardzo potrzebne, bo nauczycielki w naszym przedszkolu zgodnie twierdzą, że dzieci są odzwyczajone od chodzenia. Wożenie dzieci samochodami stało się problemem. To było a'propos podnoszenia wieku przyjmowania na kolonie letnie. Żaliłam się że moja praca organizuje kolonie od 10 lat a ja jako dziecko jeździłam od 7.
pomidorro
u nas jest. Właśnie wczoraj podpisalam zgodę a dzisiaj projekt rusza icon_smile.gif
obawiam się tej ankiety bo moje dziecko tak mało rzeczy je, że zaniży statystyki zdrowego odżywiania ( owoce, warzywa) 29.gif
Myslałam, ze to projekt prowadzony przez jakąś niezależną firmę ( toy- coś tam ) ale jego w ramach tez są ankiety, mierzenie i ważenie dziecka, mierzenie aktywności ruchowej...
pomidorro
no i lipa icon_sad.gif Ala ma krokomierz ...i następnego dnia przestał działaćicon_sad.gif I nie wiem co teraz- bo jesli już weszliśmy w ten program chciałabym, zeby cos z tego było
zauroczona
Ciekawy eksperyment..icon_smile.gif choć nie słyszałam jeszcze o czymś takim, pierwszy raz się z tym spotkałam:)
chaton_ania
Ciekawe.
Ale w naszym przedszkolu nie ma czegoÅ› takiego.
Wiewi
ja co prawda nie słyszałam o tym, ale bardzo fajna inicjatywa według mnie icon_smile.gif
pomidorro (zlituj się z tym nickiem icon_wink.gif ) załatwiliście nowy krokomierz?
Agula9
Ciekawy projekt, u nas takiego nie ma a przydałby się. Sama zaczynam się zastanawiać ile moje dziecko km robi a napewno baaardzo dużo 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.