To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tarczyca,powiększone ślinianki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rtonka
Wczoraj wieczorem zauwazylam u siebie dosyc duzy podbrodek, zaczelam sie przygladac mojej szyi i pod sama broda jestem napuchnieta. Dzisiaj bylam u lekarza, lekarka wykluczyla wezly chlonne, dala skierowanie na badania:morfologia, ob, tarczyca. Dzisiaj zauwazylam ze poczas lykania sliny mi cos tam przeszkadza, mialam takie same uczycie jak mialam powiekszone kiedys migdaly i wezly chlonne. Pare dni temu usywalam kamien nazebny, moze jakis mi sie stan zapalny tam zrobil, albo to tarczyca, sama niewiem. Miala ktoras cos takiego?
irminka2
Miałam podobnie.
Rok temu poczułam,że coś mi przeszkadza pod brodą tak bliżej koło ucha, wręcz czułam jak mi to puchnie i rośnie.Uspokajało się , ale jak coś zjadłam znów się powiększało. Pojechałam do lekarza - skierowanie na identyczne badania jak Ty + usg(prywatnie oczywiście).Wszystko ok w badaniach.Diagnoza- wirusowe zapalenie ślinianek, leczone Nimesilem, spokój po dzisiejszy dzień.
rtonka
Irmina dzieki za odpowiedz. Badania juz zrobilam wyszly dobrze, dzisiaj ide do laryngologa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.