To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

galaxy czy lumia?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
sdw
Dojrzalam do smartfona. Chyba icon_rolleyes.gif Jak dotąd nienawidzilam dotykowców, ale coraz mniej na rynku jest ciekawych slidów z klawiaturą (numeryczną ofkors), a tylko takie kocham milością najczystszą.

Na smartfonach się nie znam zupelnie, jakieś opinie czytam, ale chyba źle trafiam, bo wypowiadają się gównie tacy, którzy używaja ich gównie do rzeczy, do których ja używać bedę sporadycznie. Ja potrzbuję telefonu gównie do rozmawiania przezeń, czasem do nagrywania filmów, częściej fotografowania i sporadycznie do korzystania z internetu. Będzie mi potrzebny edytor tekstów ale też nienazbyt często, bo zdecydowanie preferuję taszczenie ze sobą laptopa. No i sporo danych będę na tym ustrojstwie przechowywać.

Pan w salonie pomocny szczególnie nie byl, a decyzję jakoś podjąć musze. Czasu jeszcze trochę mam, bo umowę będę mogla przedlużyć we wrzesniu dopiero, ale chcialabym się jakoś oswoić z myślą o tym wynalazku w mojej torebce no i przede wszystkim gafy nie walnąć.

Pomozecie? Galaxy czy Lumia 800? Czy jeszcze jakiś inszy? Lumia, na urodę patrząc, bardzo mi się podoba, szczególnie niebieska icon_wink.gif i nie jest taka krowiasta, jak Galaxy. Poza tym samsungów nie lubię. Nie mialam z nimi dobrych doświadczen, ale przyjmuję, ze technika pędzi i mogę nie nadążać. Jeszcze htc mi jakiś proponowal, ale te znów mnie w ogole nie rajcują icon_wink.gif No i nie wiem...
gosiagosia
lumia do edytowania nie nadaje sie. zdjecia robi dobre, ale galaxy lepsze. dla mnie do pisania smsow lumia ma za mala klawiature, nawet w poziomie. ja z tych co sie bronili od dotykowych telefonow
sdw
Dlaczego nie nadaje siÄ™ do edytowania?
mama_do_kwadratu
Galaxy ma super parametry, jest po prostu lepszy
gosiagosia
bo ma za maly wyswietlacz. maz podpowiada ze lumia 900 ewentualnie
pirania
sdw no prosze cie co to za wybor. Galaxy ma wszystko lepsze a lumia to jakis chlam ratujacy Nokie przed ostatecznym upadkiem ze moze ktos z sentymentu do Nokii kupi.....
Graz
Od kilku dni mam podobny dylemat, tyle, że wsród galaxy - czy Ace czy Mini czy może się szarpnąc na Plus? Ale raczej te dwa pierwsze.
Ktos ma Galaxy Ace? jak sie sprawuje?

sdw, jakie galaxy rozważasz, bo jest ich od groma...
Agnes-3
Mam Galaxy S II i jestem bardzo zadowolona tylko apetyt rosnie w miare jedzenia bo ostrze sobie teraz pazury na III 29.gif
Graz
a nie, nie, na Galaxy II jeszcze nie nadszedł czas, zresztą za drogie toto dla mnie icon_smile.gif
którego wybrać? osiołkowi w żłoby dano

Skanna, bo Ty masz Ace - jak długo działa bateria? Co ile średnio musisz ładować? Nie zawiesza się?
sdw
Graz, pojęcia nie mam icon_mrgreen.gif Nawet nie wiedzialam, ze one jakieś różne są icon_rolleyes.gif Mnie toto ani nie interesowalo nigdy, ani mnie nie rajcuje. Liczę po prostu, że może uda mi się wreszcie trafić taki model, nichby byl i smartfon ostatecznie, który mnie nie zawiedzie. Bo mój ukochany sony ericson aino zaprotestowal po niespelna roku uzywania icon_sad.gif

Gosiagosia, rozmiar wyświetlacza nie ma dla mnie specjalnego znaczenia. Nie będę na tym pisala nie wiadomo jak dużo. Edytowalam na telefonie z mniejszym wyświetlaczem bez problemu.

Gosia, ale CO konkretnie ma ten galaxy lepsze dla czlowieka, który gral w gry nie będzie, muzyki ewentualnie sluchal sporadycznie, a poza tym używal telefonu, jako telefon, a nie ustrojstwa do wszystkiego? Plis, jasno, jasno proszę.
skanna
CYTAT(Graz @ Sun, 03 Jun 2012 - 17:25) *
a nie, nie, na Galaxy II jeszcze nie nadszedł czas, zresztą za drogie toto dla mnie icon_smile.gif
którego wybrać? osiołkowi w żłoby dano

Skanna, bo Ty masz Ace - jak długo działa bateria? Co ile średnio musisz ładować? Nie zawiesza się?



To zależy, co akurat robię - zwykłe dzwonienie, smsy, gierki - do 3 dni, znacznie mocniej zżera baterię wi-fi lub korzystanie z netu przez sieć komórkową. Zawiesza się sporadycznie - mam go od roku, może z 5 razy to zrobił, wyjęcie baterii wystarczyło.

Grazu - a Galaxy S Plus? On cenowo gdzieś w połowie drogi między Ace a SII, a fajny jest. Mini w żadnym wypadku, to już lepiej zostać przy zwykłym klawiszowym.

Wiolka - Android vs. Windows Phone? O czym tu w ogóle dyskutować icon_wink.gif
Mika
wszystkie smartfony będą się zawieszały jeśli nie będzie się ich traktować jak kompa i czyścić ze śmieci od czasu do czasu icon_wink.gif
trzeba opanować blokadę ilości ściąganych aktualizacji i pilnować ich ustawień inaczej pobierają ile chcą,a z racji dużej pojemności długo można żyć w nieświadomości ileż śmieci w nich siedzi
ja do dziś dnia nie opanowałam wyświetlacza pojemnościowego,bo chodzi jedynie na dotyk,a nie jak "zwykle" dotykowce na cokolwiek (czyt. paznokieć np icon_wink.gif ) tak więc nieodłącznym zestawem jest wpięty w telefon rysik
chociaż Skanna potrafi inaczej icon_lol.gif
blaire
A może któraś z Was będzie wiedziała - obecnie PLUS rozsyła sms-y inf o zmianie opłaty za połączenia w roamingu. Czy jest to podstawa do zerwania umowy?
Mika
te zmiany to raczej na naszą korzyść - połączenia mają być tańsze
blaire
CYTAT(Mika @ Sun, 03 Jun 2012 - 21:46) *
te zmiany to raczej na naszą korzyść - połączenia mają być tańsze

Weim, ale chcę przenieść numer do innej sieci. icon_wink.gif Zastanawiam się czy nie jest to pretekst do zerwania umowy po prostu (umowa kończy mi się za rok dopiero w jednym tel, za 6 miesięcy drugi, trzeci za 1,5 miesiąca, a chciałabym je przenieść w tym samym momencie jeśli byłaby okazja).
Graz
Skanna, ja juz sama nie wiem co robić, nie wytrzymam dłużej z tym rzęchem z klapką, a wymiana u operatora przysługuje mi dopiero za rok wrrrr
nie planowąłam tego wydatku, a szczególnie teraz, gdy czekają nas pełne wyjazdów i wrażen wakacje - wolałabym wydać mniej niz wiecej, a Plus cos ok. 1 tysiąca teraz, więc odpada, chyba że na raty 0% icon_smile.gif
ale fajnie byłoby pomykac po Paryżu z mapką w telefonie icon_smile.gif
skanna
CYTAT(Graz @ Sun, 03 Jun 2012 - 21:59) *
Skanna, ja juz sama nie wiem co robić, nie wytrzymam dłużej z tym rzęchem z klapką, a wymiana u operatora przysługuje mi dopiero za rok wrrrr
nie planowąłam tego wydatku, więc wolałabym wydać mniej niz wiecej, a Plus cos ok. 1 tysiąca teraz, więc odpada, chyba że na raty 0% icon_smile.gif



Aaa, rozumiem, myślałam, że wymieniasz w ramach umowy. Ale tak czy inaczej nie brałabym ani Mini, ani Y, jeśli już, to Ace. Ale jeśli nie zależy Ci na smartfonie ze wszystkimi jego możliwościami - to może Samsung Monte na ten rok, a w przyszłym roku już na umowę porządnego smartfona? icon_smile.gif
sdw
CYTAT(skanna @ Sun, 03 Jun 2012 - 20:18) *
Wiolka - Android vs. Windows Phone? O czym tu w ogóle dyskutować icon_wink.gif


No wlaśnie o tym, co jest dla mnie niejasne. Jestem laikiem i kompletnym ignorantem jeśli chodzi o nowinki techniczne. Dla mnie te dwa terminy brzmią, jak rodem wzięte z Matrixa. O ucho się obilo, ale co toto, to nie znaju.
pirania
CYTAT(sdw @ Sun, 03 Jun 2012 - 22:11) *
Graz, pojęcia nie mam icon_mrgreen.gif Nawet nie wiedzialam, ze one jakieś różne są icon_rolleyes.gif Mnie toto ani nie interesowalo nigdy, ani mnie nie rajcuje. Liczę po prostu, że może uda mi się wreszcie trafić taki model, nichby byl i smartfon ostatecznie, który mnie nie zawiedzie. Bo mój ukochany sony ericson aino zaprotestowal po niespelna roku uzywania icon_sad.gif

Gosiagosia, rozmiar wyświetlacza nie ma dla mnie specjalnego znaczenia. Nie będę na tym pisala nie wiadomo jak dużo. Edytowalam na telefonie z mniejszym wyświetlaczem bez problemu.

Gosia, ale CO konkretnie ma ten galaxy lepsze dla czlowieka, który gral w gry nie będzie, muzyki ewentualnie sluchal sporadycznie, a poza tym używal telefonu, jako telefon, a nie ustrojstwa do wszystkiego? Plis, jasno, jasno proszę.

gdyz czlowiek bylby skonczynym piiii gdyby majac w reku komputer uzywal go tylko do dzwonienia. Pewnie ze jesli nastawienie masz "pies do jeza" to szybko do tego etapu nie dojdziesz. Ale ze dojdziesz- jestem pewna poniewaz moja wlasna matka doszla a ty jednak jestes mlodsza. Wykorzystywanie mozliwosci smartfona jest wpisane w smartfona- po prostu.

ale dobrze- bedzie prosto- galaxy ma system bardzo przyjazny uzytkownikowi- latwo sie smartfona podlacza do komoutera, to jest po prostu dysk zewnetrzny, system jest sprawdzony, plynnie dziala, nie wiesza sie, nie robi zbyt wiele rzeczy bez pozwolenia uzytkownika, zakladajac ze ten sie zgadza. Jest duzo aplikacji, wiekszosc jest darmowych, kazdy znajdzie cos co mu sie przyda. System sie nie wiesza, nawet przeciazony.

zapewniam cie wiola ze o ile nie uprzedzisz sie strasznie i nie postanowisz udownodnic piranii ze oto nie ma racji mowiac ze smartfona uzywa sie do wszystkiego- zaczniesz to robic. Bo to jest po prostu wygodne. I oczywiscie- da sie uzywac smartfona tylko jako telefonu, tylko po co....
sdw
No ale do czego, Gosia, ja go mogę jeszcze używać? 37.gif
sdw
A, nie to, zebym coś chciala udowadniać, nie nie icon_lol.gif Ja po prostu NIE WIEM, co moglabym robić z czymś takim. Chyba dinozaurzeję powoli... Z Twojej wypowiedzi przemówila do mnie fraza "nie wiesza się". To zrozumialam icon_mrgreen.gif Jednakowoż termin "aplikacje" kojarzy mi się glównie z naprasowanką na dziecięcej koszulce. Do czego suża i czym są aplikacje smartfonowe?


Ja nie żartuję, naprawdę nie wiem...
green
ojej, ojej ale wątek na czasie icon_smile.gif Mąż ostatni chciał mnie uszczęśliwić i kupić jakiegoś na imieniny, ale nie mogę się zdecydować :/ Poza tym, ja z tych co nie dbam o telefony, wrzucam do torebki i się wala obijając o klucze, autka Micha itp. Szkoda mi kasy na takie cudo i problem mam, który wybrać. Poczytam zatem co tam proponujecie icon_wink.gif
Agusek
ja mam dokładnie jak sdw - z tym, że udało mi się lusterko za pomocą smartfona równo powiesić icon_biggrin.gif

a oprócz tego używam do dzwonienia i rzucam na tylna kanapę samochodu jak jadę i jest cicho icon_smile.gif

do czego służy smartfon oprócz dzwonienia, grania i poziomicy icon_question.gif icon_smile.gif

aaa mam Samsunga wave533 bo ma slajderowÄ… klawiaturÄ™ qwerty icon_smile.gif
skanna
No jak to do czego - do korzystania z internetu w razie nagłej potrzeby nawet na środku ulicy, do znalezienia drogi w przypadku zgubienia się albo zapomnienia ze sobą mapy, do grania, do czytania książek, jeśli nagle i niespodziewanie musimy gdzieś czekać, do grania, do zajmowania marudzących dzieci (grami lub piosenkami czy audiobookami), jako mp3. Do robienia zdjęć ogłoszeniom, do robienia zdjęć w ogóle. Do posiadania przy sobie wszystkich niezbędnych plików z ważnymi dokumentami, które mamy w naszym komputerze. Służy jako latarka, jako metronom, jako budzik i przypominajka (ale to każda komórka już) - to takie najbardziej podstawowe, bo aplikacji ułatwiających życie i/lub służących rozrywce jest multum, w zależności od tego, jakie potrzeby w sobie człowiek odkryje wraz z wejściem w posiadanie smartfona.

P.S O takim drobiazgu jak stały dostęp do forum, to nawet nie wspominam icon_twisted.gif
Graz
Nie no słuchajcie, ten mój padalec juz naprawde ledwo ciągnie, to co mam kupowac tego Ace, skanno?

Jest tez opcja - by wydac teraz mniej, sprawić przyjemnośc dziecku i za rok wziąć ace lub innego galaxy w abonamencie: teraz kupuje np. galaxy Y, daję Szymkowi, on mi daje Corby i tak dotrwam do przyszłego lata.

Skanna, mów mi, co mam robić, posłucham Cię, ja nie mam kurcze czasu pomysleć, wrrr
skanna
Ja Ace uwielbiam, ale otworzył mi on oczy na to, czego potrzebuję w smartfonie i mi wymagania wzrosły.

A może opcja - teraz Y lub mini dla Ciebie, a za rok zrobić nim przyjemność Szymkowi, sama przestawiając się na pełnoprawnego smartfona? icon_smile.gif
Ty poznasz, co może smartfon i będziesz wiedziała, na co w przyszłym roku się nastawiać icon_smile.gif, a jeśli Szymkowy Corby jest starszy niż rok, to może i tak być akurat w przyszłym roku do wymiany?
Pilawianka
Graz, mój tata ma Galaxy mini. Byłam wielkim przeciwnikiem dotykowców a tego polubiłam od razu i czekam aż mi się skończy umowa, by wymienić swoja nokię na jakiegoś galaxy.
Jak na pierwszego smartphona (czy jak to się pisze) polecam. Jest prosty w obsłudze, niedrogi. Zobaczysz przez ten rok czy ci się spodoba i przy wymianie będziesz mogła pokusić się o bardziej wypasioną wersję.
pirania
CYTAT(skanna @ Mon, 04 Jun 2012 - 15:28) *
No jak to do czego - do korzystania z internetu w razie nagłej potrzeby nawet na środku ulicy, do znalezienia drogi w przypadku zgubienia się albo zapomnienia ze sobą mapy, do grania, do czytania książek, jeśli nagle i niespodziewanie musimy gdzieś czekać, do grania, do zajmowania marudzących dzieci (grami lub piosenkami czy audiobookami), jako mp3. Do robienia zdjęć ogłoszeniom, do robienia zdjęć w ogóle. Do posiadania przy sobie wszystkich niezbędnych plików z ważnymi dokumentami, które mamy w naszym komputerze. Służy jako latarka, jako metronom, jako budzik i przypominajka (ale to każda komórka już) - to takie najbardziej podstawowe, bo aplikacji ułatwiających życie i/lub służących rozrywce jest multum, w zależności od tego, jakie potrzeby w sobie człowiek odkryje wraz z wejściem w posiadanie smartfona.

P.S O takim drobiazgu jak stały dostęp do forum, to nawet nie wspominam icon_twisted.gif


do tego co skannie plus do sprawdzania slow w trzech jezykach, do robienia list zakupow i list do zalatwienia (mozna odhaczac- kocham to po prostu!!!), do robienia zdjec testom na studiach 48.gif, do sprawdzania maila, do monitorowania okresu icon_smile.gif do ogladania filmow na francuski icon_wink.gif do zaisywania pomyslow na lekcje w zatloczonym autobusie. do zapisywania ksiazek ktore bede chciala wypozyczyc z biblioteki (zawsze mam ze soba telefon, wiec zawsze wiem co chce wypozyczyc).


a propos nie bdania o telefony- ja tez nie dbam. HTC jest pancerny. Zdaje sobie sprawe ze jak mi grzmitnie pod odpowiednim katem to sie zbije ale pad na chodnik z wysokosci reki nic mu nie robi. Nokia sie na ogol wylaczala i przynajmiej dawala znak ze to jest niebezpieczne, a ten NIC. icon_smile.gif na poczatku sie o niego balam icon_smile.gif po roku mi przyszlo. Teraz to moj trzeci rok ze smartfonrm i NIC.
Madziulek
Moj pancerny iPhone spadl z pierwszego pietra, odbijajac sie od schodow tak niefortunnie, ze wyladowal na schodach do piwnicy (spadal radosnie ta dziura miedzy schodami). Zyje i ma sie dobrze.
Ale aktualnie planuje wymienic (mam starego iPhona) i tez zastanawiam na co ?
Biore pod uwage Samsung Galaxy SII lub Sony Xperia S. Sony wizualnie jak dla mnie bije Galaxy na glowe, ale jakos zdecydowac sie nie moge. Moze ktos ma jakies doswiadczenia z tymi telefonami ?
rysa154
CYTAT(green @ Mon, 04 Jun 2012 - 13:53) *
ojej, ojej ale wątek na czasie icon_smile.gif Mąż ostatni chciał mnie uszczęśliwić i kupić jakiegoś na imieniny, ale nie mogę się zdecydować :/ Poza tym, ja z tych co nie dbam o telefony, wrzucam do torebki i się wala obijając o klucze, autka Micha itp. Szkoda mi kasy na takie cudo i problem mam, który wybrać. Poczytam zatem co tam proponujecie icon_wink.gif


teraz są takie osłony,że ani duze upadki ani nawet porządny sztorm 03.gif nie daje rady czegokolwiek popsuc w np.htc
sdw
Eee, no weźta, no... Smatrfona nie mam, a większośc z tych rzeczy, które przytaczalyście mogę robić (choć nie robię, bom niezwyczajna, wolę tadycyjny notes i dlugopis icon_wink.gif ) na moim zwyklym telefonie. No, książek nie czytam i danych nie przechowuję ale i potrzeby nie mam. Z interenetu na telefonie korzystać nie bedę, ewentualnie bardzo sporadycznie. Nawet się nie zasadzam na pakiet z gigabajtami, bo nie mam wielkiej potrzeby, chyba, że akurat beda dawali, to wezmę icon_wink.gif

Wychodzi wiec na to, ze ja i tak nie wykorzystam wszystkich ewentualnych mozliwości sprzętu icon_sad.gif
mama_do_kwadratu
[ Sony Xperia S
[/quote]

Ja mam Xperie Arc S- jest śliczna, działa dobrze, ale Galaxy SII jest po prostu lepszy (ale brzydki IMO icon_smile.gif )

Madziulek
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Mon, 04 Jun 2012 - 22:08) *
Ja mam Xperie Arc S- jest śliczna, działa dobrze, ale Galaxy SII jest po prostu lepszy (ale brzydki IMO icon_smile.gif )

Tez uwazam, ze brzydki. A Xperia S jest piekna. Ale gorsza niz SII ? W czym ?
skanna
CYTAT(sdw @ Mon, 04 Jun 2012 - 20:56) *
Eee, no weźta, no... Smatrfona nie mam, a większośc z tych rzeczy, które przytaczalyście mogę robić (choć nie robię, bom niezwyczajna, wolę tadycyjny notes i dlugopis icon_wink.gif ) na moim zwyklym telefonie. No, książek nie czytam i danych nie przechowuję ale i potrzeby nie mam. Z interenetu na telefonie korzystać nie bedę, ewentualnie bardzo sporadycznie. Nawet się nie zasadzam na pakiet z gigabajtami, bo nie mam wielkiej potrzeby, chyba, że akurat beda dawali, to wezmę icon_wink.gif

Wychodzi wiec na to, ze ja i tak nie wykorzystam wszystkich ewentualnych mozliwości sprzętu icon_sad.gif



Ja w ogóle nie mam pakietu z gigabajtami, tylko minutę przeliczaną na 100 kB i to zupełnie wystarcza do korzystania z netu w razie potrzeby, nigdy nie przekroczyłam limitu z tego powodu. Dostęp do netu zapewnia możliwość znalezienia w każdej chwili danych (adres, telefon), możliwość porównania cen w sklepie, sprawdzenie planu miasta itd. - tego notes z długopisem nie zapewni icon_smile.gif


I jak można porównywać paskudnego kanciastego Sony do przepięknego, eleganckiego SGSII 04.gif ?
Graz
Dobra, no to byłam w sklepie tym dla goooopków i wróciłam z telefonem. jakim? icon_wink.gif
skanna
No weź się pochwal, co my, wróżki jesteśmy?
Graz
Ace icon_smile.gif
skanna
Super icon_smile.gif
sdw
No dobra, tym mnie przekonalaś icon_lol.gif Ostatniomialam potrzebę znalezienia godziny Mszy św. w obcym mieście, a jedyną dostepną mi wówczas osoba, która byla to w stanie sprawdzić byl mój brat spędzający prawie cale niedziele w kosciele. Skutkiem czego zniszczylam sobie fleka w bucie, a na Mszę i tak się spóźnilam. O, pamietam tez, że dwa lata temu musialam się skontaktować mailowo z czlowiekiem jednym, a dostępu do kompa nie mialam. Wychodzi więc na to, ze i mnie się taka funkcja przyda icon_wink.gif rzadko bo rzadko, ale jednak. Acz moglabym to i w nie smartfonie przecież icon_rolleyes.gif

Ale czy do tego celu jest mi niezbędny galaxy? Ta lumia być nie może? Sssstrrraaasznie piękna jest icon_mrgreen.gif

Graz
Wiola, no żeby fleki ratowac to tylko galaxy.
skanna
CYTAT(sdw @ Mon, 04 Jun 2012 - 22:04) *
No dobra, tym mnie przekonalaś icon_lol.gif Ostatniomialam potrzebę znalezienia godziny Mszy św. w obcym mieście, a jedyną dostepną mi wówczas osoba, która byla to w stanie sprawdzić byl mój brat spędzający prawie cale niedziele w kosciele. Skutkiem czego zniszczylam sobie fleka w bucie, a na Mszę i tak się spóźnilam. O, pamietam tez, że dwa lata temu musialam się skontaktować mailowo z czlowiekiem jednym, a dostępu do kompa nie mialam. Wychodzi więc na to, ze i mnie się taka funkcja przyda icon_wink.gif rzadko bo rzadko, ale jednak. Acz moglabym to i w nie smartfonie przecież icon_rolleyes.gif

Ale czy do tego celu jest mi niezbędny galaxy? Ta lumia być nie może? Sssstrrraaasznie piękna jest icon_mrgreen.gif



Do tego celu nada się każdy smartfon, lumia też da radę. Ja jestem po prostu fanką Androida - uważam go za najbardziej przyjazny użytkownikowi system operacyjny. Ale ludzie mają i Windows Phone i nawet icon_wink.gif iOSa i żyją i sobie nawet chwalą icon_smile.gif
Graz
Bosz, to jest straszne, już szukam dla niego ubranka icon_wink.gif
skanna
CYTAT(Graz @ Mon, 04 Jun 2012 - 22:27) *
Bosz, to jest straszne, już szukam dla niego ubranka icon_wink.gif



Straszniej będzie, jak zacznie w play.google przeglądać aplikacje i zastanawiać się, co jeszcze jest Ci potrzebne icon_smile.gif
OLA77
dziewczyny to może mi też coś doradzicie:)
U mnie póki co opcja Nokia 500 bądz Samsung galaxy mini II. Nokia ma lepszy aparat. Kurdesz muszę zdecydować do soboty- POMOCY!!!!!
Siunia

Boszzzzzzzz.... o czym ten wÄ…tek?
Ja nawet nie wiem jaka jest róznica między iPhonem a Smartphonem (czy jak to tam)
Ja mam najmniejsze wymagania. Mi to urządzenie ma służyć do dzwonienia, odbierania, pisania sms i ma posiadać budzik (skuteczny). Gdyby jeszcze w pakiecie mi ktoś dał gwarancje, ze zawsze dodzwonię się do moich dzieci, byłaby to bajka.

- Siunia


Graz
Uprzejmie melduję, że smartfon sprawuje sie bardzo dobrze, menu proste, nie miaam czasu jeszcze zbytnio korzystac z jego wszechstronnych funkcji, ale i tak jestem bardzo zadowolona. Lubie grę "słówka' icon_smile.gif
Lutnia
Pytanie do dziewczyn używających smartfonów: wybrałybyście galaxy s III czy Xperię S?
Zależy mi na jak najlepszych zdjęciach (nie chce mi się wozić aparatu na wystawy czy nosić go na plażę - by porobić zdjęcia psom bo straszliwie się niszczy), na filmikach dobrej jakości (z ringu), na tym by był prosty w obsłudze - i to w zasadzie wszystko.
Orange chce mnie nadal wśród swoich wyznawców i oferuje sporo a ja nie wiem ani tego, czy powinnam pozostać czy zmienić sieć (ale to sobie sprawdzę porównując oferty) ani - jaki telefon wybrać.

Madziulek
Zastanawiam sie dokladnie nad tym samym - wizualnie xperia s podoba mi sie szalenie, szajsung III wcale, ale maz - znawca icon_wink.gif twierdzi, ze szajsunga mam kupic.
~anula~
CYTAT(Lutnia @ Wed, 20 Jun 2012 - 11:46) *
Pytanie do dziewczyn używających smartfonów: wybrałybyście galaxy s III czy Xperię S?
Zależy mi na jak najlepszych zdjęciach (nie chce mi się wozić aparatu na wystawy czy nosić go na plażę - by porobić zdjęcia psom bo straszliwie się niszczy), na filmikach dobrej jakości (z ringu), na tym by był prosty w obsłudze - i to w zasadzie wszystko.
Orange chce mnie nadal wśród swoich wyznawców i oferuje sporo a ja nie wiem ani tego, czy powinnam pozostać czy zmienić sieć (ale to sobie sprawdzę porównując oferty) ani - jaki telefon wybrać.

Lutnia, mój mąż zrobił właśnie tak, że w punkcie Orange (za radą sprzedawcy zresztą) oficjalnie chciał zerwać umowę. Sprzedawca zadzwonił do Orange i przez telefon zbiliśmy 20% na abonamencie i 600 zł na telefonie! Wybrał Xperię P. Co prawda ma ją dziś pierwszy dzień ale akurat zdjęcia sobie wypróbowaliśmy. Są świetne.
Anilka
Pomożecie mi wybrać?? Nie miałam do tej pory smartfona i zupełnie się nie znam. Mam do wyboru : Sony Xperia Tipo, Samsung Galaxy mini II i LG swift L3. Podpowiedzcie coś blagam.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.