To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

klimatyzator czy nawilzacz powietrza?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ania_411
taki problem mam icon_neutral.gif

przeprowadzilismy sie do innego mieszkania i okazalo sie, ze pod sypialnia w ktorej spimy z dominikiem jest kotlownia dla calego budynku 21.gif . efektem tego, w nocy w pokoju mamy saune. dominik budzi sie co chwile i chce mu sie pic, a ja juz padam na pysk przez niewyspanie 29.gif . okna uchylic nie moge, bo mieszkamy przy badzo ruchliwej ulicy i straszny halas jest 21.gif . zostawiam otwarte drzwi na korytarz i jest lepiej.....ale lato jeszcze nawet sie nie zaczelo, wiec nie chce myslec o tym, co bedzie pozniej.


maz wymyslil, zeby kupic nawilzacz powietrza, moze wtedy dominikowi nie chcialoby sie tak pic i nie budzilby sie w nocy. ale ja nie jestem pewna czy to dobry pomysl, bo czy nawilzacz nie wydaje cieplej pary? tak, zeby nie spasc z deszczu pod rynne, moze lepszy bylby klimatyzator?

mozecie mi cos poradzic? moze osoby, ktore uzywaja w domu nawilzacza powietrza napisza mi jak krowie na rowie na jakiej zasadzie on dziala?
katiek
Nie wstawiałabym klimatyzatora do pokoju małego dziecka. Sama nie mogę żyć z klimą-strasznie mi działa na śluzówki-wysusza koszmarnie.
Nawilżacz nawilża powietrze, para jest o temp. pokojowej.
Na początek proponowałabym ci nawilżacz plus może wiatrak skierowany w drugą stronę niż dziecko.
Ammm
Nasz nawilżać wydziela raczej chłodną parę.

Ale czy w połączeniu z tym upałem nie powstanie tam łaźnia parowa?
ania_411
no wlasnie lazni parowej sie obawiam jak wstawie w tym pokoju nawilzacz 32.gif

i nie wpadlam tez na to, ze klimatyzator moze zaszkodzic malemu 37.gif

moze rozejrze sie w sklepach za jakims fajnym, cichobrzmiacym wiatrakiem icon_wink.gif
biedronka83
Ja mam nawilżacz i jak dla mnie jest to para chłodna ale jak masz zamknięte okna i dojdzie gorąc to będziesz miała efekt sauny dokładnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.