To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żłobki w Gdańsku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Fiona89
Witam,
rozglądam się za żłobkami blisko centrum Gdańska dla Nikoli, ponieważ prawdopodobnie będę szła do pracy. Może znacie jakieś fajne żłobki? Mogą być nawet prywatne. Nie będziemy dawać Nikoli na cały miesiąc tylko z 2-3 razy w miesiącu więc kosztowo damy radę.
Edziia
Dopiero teraz zobaczyłam Twojego posta. Na państwowy żłobek nie masz co liczyć- ja zapisywałam małego będąc na początku ciąży i byłam na 298 miejscu, a przyjmują w tym roku 40 dzieciaków (dobrze,że póki co mama moja może się zajmować Milanem, bo szanse na przyjęcie były minimalne).

Nie wiem, co dla Ciebie znaczy blisko centrum Gdańska- ja mieszkam na Suchaninie (do centrum 10 min. autobusem) i u nas na osiedlu jest "Błękitna chmurka" i przyjmują dzieci od roku do 3 lat. Dodatkowo mają opcję "opieki doraźnej" tzn. nie trzeba od razu zapisywać dziecka na cały miesiąc. Jeśli to nie jest dla Ciebie za daleko i lokalizacja pasuje to mogę tylko powiedzieć, że w środowisku lokalnym placówka ta ma dobrą opinię.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.