To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik samochodowy Maxi cosi Fero isofix

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

promyx
Spodobał mi się ten fotelik, ale nie widzę testów ADAC, dzwonilam do sklepu i powiedzieli mi że firma nie testuje wszystkich modeli, a ten jest zrobiony na bazie testowanego fotelika więc jest na pewno bezpieczny. Nie przekonuje mnie to do końca. Rozwazam też Maxi cosi rodi xp2, jest tańszy i ma testy. Pomóżcie
promyx
Ktoś może mi pomóc? Zależy mi na czasie.
aisha1111
nie wiem, czy pomogę, ale zanim kupisz fotelik, przymierz go w samochodzie. Czasem może okazać się, że fotelik bez atestu, który dobrze "przylega" do kanapy samochodu okazuje się bezpieczniejszy niż z najwyższymi notami w testach, ale który "lata" po kanapie. Fotelik musi być przede wszystkim stabilny, mocno osadzony na kanapie, tak, że kiedy nim poruszysz, nie przesunie się. Jeśli jednak oba foteliki pasują, wybrałabym ten atestowany - wolę, żeby moje dziecko brzydko wyglądało w bezpiecznym foteliku, żywe niż ładnie ale martwe.
edit: znalazłam linka do testu:
https://www.adac.de/infotestrat/tests/kinde...rcePageId=31900
Fero ma kółeczko, czyli 3 gwiazdki, Cosi rodi ma 4. Ja bym wybrała z lepszą notą, ale najpierw przymierz oba w samochodzie
promyx
CYTAT(aisha1111 @ Sun, 10 Jun 2012 - 19:17) *
nie wiem, czy pomogę, ale zanim kupisz fotelik, przymierz go w samochodzie. Czasem może okazać się, że fotelik bez atestu, który dobrze "przylega" do kanapy samochodu okazuje się bezpieczniejszy niż z najwyższymi notami w testach, ale który "lata" po kanapie. Fotelik musi być przede wszystkim stabilny, mocno osadzony na kanapie, tak, że kiedy nim poruszysz, nie przesunie się. Jeśli jednak oba foteliki pasują, wybrałabym ten atestowany - wolę, żeby moje dziecko brzydko wyglądało w bezpiecznym foteliku, żywe niż ładnie ale martwe.
edit: znalazłam linka do testu:
https://www.adac.de/infotestrat/tests/kinde...rcePageId=31900
Fero ma kółeczko, czyli 3 gwiazdki, Cosi rodi ma 4. Ja bym wybrała z lepszą notą, ale najpierw przymierz oba w samochodzie



dziękuję bardzo za odpowiedź i pomoc;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.