To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

takie ustrojstwo do gravlaxa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Marzy mi sie , nawet nie umiem znalezc obrazka pogladowego ale wiecie o co chodzi , ze mi ladnie sciska i samo w sobie jest ladne.b
cydorka
CYTAT(agabr @ Wed, 06 Jun 2012 - 14:32) *
Marzy mi sie , nawet nie umiem znalezc obrazka pogladowego ale wiecie o co chodzi , ze mi ladnie sciska i samo w sobie jest ladne.b

w skandynawi to kupisz gotowce ale u nas ... nie wiem czy się dwiema deseczkami i home made nie skończy
a Ikea, w Ikei nie będzie?
swoją drogą co się robi w lososiu od tego ściskania czy to jest jakiś rodzaj macerowania?
cyd
cydorka
https://www.youtube.com/watch?v=1_i2wgu_eHY...feature=related

zobacz ten filmik
Pani jest obłędna 06.gif ale pokazuje jak zrobić w domu systemem "ogórka małosolnego" znaczy z kamyczkiem icon_smile.gif zamiast deseczek

cyd
agabr
Cyd ja wiec wiem , ze mozna kamyczkiem itd ja sie posilkuje puszkami ale bardzo mnie to estetycznie razi icon_smile.gif Czytalam gdzies , ze wcale gravlaxa nie trzeba sciskac ale co zrobie jak niesciskany mi nie smakuje .Sama nie umiem zrobic a juz wykananie meza poraziloby mnie jeszcze bardziej.b
Agnes-3
CYTAT(agabr @ Wed, 06 Jun 2012 - 16:32) *
Marzy mi sie , nawet nie umiem znalezc obrazka pogladowego ale wiecie o co chodzi , ze mi ladnie sciska i samo w sobie jest ladne.b


Nie mam pojecia co to za ustrojostwo ale Twoj opis mi sie strasznie podoba 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.