To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Braun 7

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Użytkownik usunięty
Reklamują tak teraz w TV, że można i na sucho i na mokro. Fajne nakładki ma, tylko taka droooga. Warto kupić?
Nitro
Mam (pewnie starszy model od tego który teraz reklamują, mogę sprawdzić nr), ogólnie byłabym zachwycona ale... Po nieco ponad 2 latach siadała mi bateria (a nie jestem jakaś maniaczka depilacji). Depiluje sie na raty i jestem wściekła! Na dodatek nie mogę tego robić przy podpieciu do sieci (ochrona przed porażeniem chyba?). Jesli będziesz kupowała zapytaj czy w razie wyczerpania baterii można wymienić, jeśli uda mi sie wreszcie dotrzeć do serwisu - napisze co tam powiedzieli. Ogólnie mimo ceny polecilabym gdyby nie ta bateria...
grubassek:)
ja też mam z brauna i podobny problem z baterią- mysłałam że to tylko ja mam cos z bateriami:)))
jest to troszke wkurzajÄ…ce i faktycznie czasami bywa tak ze nie dokonczy siÄ™ zabiegu:)))
Nitro
Okazuje sie ze baterie da sie wymienić - jutro lub pojutrze M. zaniesie do serwisu to dam Wam znać jaki to koszt...

Edit: WYMIANA BATERII - 39 pln.
Użytkownik usunięty
Dzieki za opinie, zastanawiam sie jeszcze nad zakupem.icon_wink.gif
Użytkownik usunięty
Podnosze wątek. Kupilam depilator 2 tyg temu i jestem zachwycona. Kupilam ten z 5 nakładkami (nogi, ciało, bikini,pachy,twarz). Depilator "łapie" malusieńkie włoski, depiluje szybko, no prawie bezboleśnie.icon_wink.gif Fajnym gadżetem jest lampka, oświetlająca depilowane miejsce. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona a golarka poszła w kąt.icon_wink.gif
Ammm
Ja kupiłam w piątek i też jestem zachwycona, tym bardziej, że do tej pory zawsze miałam problem z depilacją i kończyło się na goleniu.

Lampka - suuuper!
Latte_macchiato
CYTAT(Blue @ Sat, 28 Jul 2012 - 15:49) *
Podnosze wątek. Kupilam depilator 2 tyg temu i jestem zachwycona. Kupilam ten z 5 nakładkami (nogi, ciało, bikini,pachy,twarz). Depilator "łapie" malusieńkie włoski, depiluje szybko, no prawie bezboleśnie.icon_wink.gif Fajnym gadżetem jest lampka, oświetlająca depilowane miejsce. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona a golarka poszła w kąt.icon_wink.gif



szukałam na allegro z nakładkami ale nie widzę..pomożesz mi znaleźć taką ? 41.gif
Użytkownik usunięty
no ja też na allegro nie widzę takiej.icon_sad.gif Moj depilator to Braun silk epil 7, +5, (7681 WD)
Latte_macchiato
a kupowałaś w sklepie stacjonarnym czy internetowym ? Może w internetowym mają gdzies ? ....
Użytkownik usunięty
Kupowałam w zwykłej drogerii.
Ammm
https://allegro.pl/depilator-braun-7681-wet...2520144170.html

Widziałam też w Media Markt, ale drożej.
Latte_macchiato
no już zakończyła się sprzedaż icon_sad.gif

ja napisałam do Pan/Pani tej aukcji i otrzymalam odpowiedź :

"witam!

ten depilator ma nasadki 4
nasaDKA TRYMERA
nasadka do miejsc wrażliwych
nasadka do golenia twarzy
nasadka operatywna
pozdrawiam"

to jest to ? icon_wink.gif
Użytkownik usunięty
W moim zestawie są dwie głowne nasadki: 1 do depilacji i 1 do golenia. Do tej do depilacji są 4 nakładki. Czyli wszystkich częsci do depilatora jest w sumie 6. icon_wink.gif Muszę jeszcze wyrazić swoje ochy i achy. Pierwszy raz w życiu depilowałam pachy, wcześniej tylko maszynka, taka jestem trzęsidupa. 29.gif Boli oczywiscie ale depilator tak szybko wyrywa włoski, że naprawdę jestem w szoku jak to wytrzymalam??.icon_wink.gif pijak.gif
amo
CYTAT(Blue @ Tue, 31 Jul 2012 - 01:19) *
Pierwszy raz w życiu depilowałam pachy, wcześniej tylko maszynka, taka jestem trzęsidupa. 29.gif Boli oczywiscie ale depilator tak szybko wyrywa włoski, że naprawdę jestem w szoku jak to wytrzymalam??.icon_wink.gif pijak.gif
No właśnie się zastanawiałam jak bardzo boli, kiedyś próbowałam zwykłym depilatorem i ból określiłabym jako nieznośny. A tym cudem ponoć można i pachy i bikini -naprawdę da się wytrzymać?
Użytkownik usunięty
Bikini też "robiłam". W 5 min się wyrobiłam. icon_wink.gif Bardziej bolało mnie depilowanie pach, bikini prawie wogóle.
Edziia
Tak mnie zaintrygowałyście, że na poważnie zaczęłam myśleć o zakupie tego cuda. Mam z przed wielu, wielu lat depilator Brauna , ale to bardzo nieprzyjemny zabieg był, więc stoi to to i tylko karton się kurzy icon_smile.gif A po tych Waszych opiniach normalnie nie mogę przestać myśleć o tym depilatorze, a dzisiaj wypłata, więc ochotę mam wielką, żeby zaszaleć i sobie sprawić przyjemność 03.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.