To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Niełamliwe kredki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justine1980
Jak w temacie-warto kupić niełamliwe kredki? Spełniają swoją funkcję? Widziałam takie z Bic-a ale nie wiem czy warto.Moi nagminnie mają połamane,nie nadążam z ostrzeniem.
~Luna~
Warto.
Kupiłam synowi (też z BIC), na drugie półrocze zerówki, i problem z łamliwością kredek się skończył.
Wcześniej, niemal codziennie, pani przesyłała dzieckiem kredki do naostrzenia.
Kredki które ja kupiłam, są dość grube, mają trójkątny kształt , a na opakowaniu narysowany młotek - symbol tego że są super wytrzymałe.
I wytrzymałe rzeczywiście są, młody nie przyniósł ich jeszcze ani raz do zaostrzenia.

EDIT :

takie kupiłam - https://allegro.pl/bic-kids-kredki-trojkatn...2372192397.html
grubassek:)
CYTAT(justine1980 @ Mon, 11 Jun 2012 - 19:48) *
Jak w temacie-warto kupić niełamliwe kredki? Spełniają swoją funkcję? Widziałam takie z Bic-a ale nie wiem czy warto.Moi nagminnie mają połamane,nie nadążam z ostrzeniem.

ja polecam.te kredki są świetne. kredki z Bic-a może nie należą do najtańszych ale w tym przypadku warto dać kilka te złotych więcej. trwałość i kolor na 5+icon_smile.gif))
Anilka
Warto. My też mamy BIC-a cienkie kredki. W pierwszej klasie do półrocza zestrugałyśmy 4 opakowania kredek. W II semestrze kupiłam BIC-a i starczyły do końca roku a teraz malują nimi maluchy. W II klasie od razu kupiłam te i do tej pory ich używa i są normalnej wielkości a nie jakieś ogryzki. Innych kredek już nie kupuję. Kolory mają fajne i intensywne. Ja polecam.
justine1980
Dzięki dziewczyny,jeśli się sprawdzają to jednak je kupię.Wolałam zapytac o ich jakość bo do tanich nie należą a potrzebuję ze 3 komplety-A. i K. do szkoły/przedszkola i jedne do domu.
Mama KK
Również polecam bic-a są super,moje dzieciaki mają juz od początku 1 klasy i wytrzymały caly rok szkolny,
innych juz nie kupiÄ™ ;
Ulinka
U Marcela bic też przetrwały całą pierwszą klasę, a On na prawdę dużo maluje. Są świetne nie dość, że się nie łąmią to jeszcze uwielbiam je temperować 06.gif
justine1980
CYTAT(Ulinka @ Mon, 25 Jun 2012 - 16:59) *
U Marcela bic też przetrwały całą pierwszą klasę, a On na prawdę dużo maluje. Są świetne nie dość, że się nie łąmią to jeszcze uwielbiam je temperować 06.gif


tzn.że łatwo je temperować?
Są jakieś większe zestawy czy tylko 12-kolorowe?
Mama KK
Bardzoo łatwo sie temperują,a wiekszych nie widziałam bynajmniej u nas w ksiegarni
Anilka
Tak miękko się temperują icon_wink.gif Są większe zestawy po 18, 24 kredki.
Mini_mu
Zgadzam siÄ™, sÄ… super icon_smile.gif
agnese
a ja mam pytanie co do tych trójkątnych - czym je ostrzycie? normalną ostrzynką/temperówką czy jest jakaś specjalna?
rysa154
a czy są jakieś niełamliwe kredki w wersji dla młodszych tzn. grubsze okrągłe czy tez trójkątne?
Mafia
Kredki trójkątne ostrzy się zwykłymi temperówkami. icon_smile.gif

rysa154, może warto zastanowić sie nad kredkami wykręcanymi? Ich nie trzeba temperować. Są też kredki takie elastyczne, których rysiki się nie łamia.
rysa154
mafia a wykrecane jakie firmy mozesz polecic?
Mafia
Moi synowie używają wykręcanych Crayola i Bic, ale to są kredki standardowej grubości.
Z grubszych to genialne były trójkątne w drewnianej oprawie z Lidla - bardzo miękkie i raczej się zużywały a nie łamały. Niektórym odpowiadają Bambino, ale dla mojego syna one były za grube.
rysa154
Mafia Bambino mamy i inne,ale własnie chciałabym niełamliwe
Elak
Rysa wykręcane łamią się (jak kredka upadnie to może się połamać rysik). Są fajne, bo nie trzeba temperować, ale raczej polecałabym dla starszych dzieci.

zauroczona
Szkoda, ze za moich czasów...nie było niełamliwych kredek...;p Czuję, że to całkowicie zmieniłoby moje dzieciństwo;p
kachaaa
bambino ale w drewnianej oprawie
an.tośka
M też jest fanem "niełamliwych" kredek. Testowaliśmy różne kredki - były bambino w drewnie, były wykręcane, były też różne grube i trójkątne ale B-ic evolution sprawdziły się na 100%. Odkąd M zaczął ich używać - przestał przynosić uwagi, że na lekcji ciągle ostrzy kredki icon_wink.gif
celina20
Tutaj znajdziesz wysokiej jakości kredki: https://www.indygo24.pl/rysunek/kredki
Najbardziej polecam kredki z Koh-i-Noor'a icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.