To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

koszulki z nadrukiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Dziewczyny, możecie polecić jakiś sklep - internetowy czy dostawcę na allegro - który robi nadruki na t-shirtach? Potrzebuję ok. 30 sztuk na zakończenie roku, budżet skromny, na dodatek nie mam projektu wzoru, ale powiedzmy że dam radę coś stworzyć. zależałoby mi, żeby koszulki były w miarę dobrej jakości.

Inkusia
Znam tylko firmę z Wronek, mają sklep internetowy. Stoją też u nas na targu.
www.ejoanna.pl
biuro@ejoanna.pl

Dają gwarancję na ileś prań ale nie pamiętam na ile icon_smile.gif
Ciocia Magda
Inkusia, dzięki - oferta bardzo fajna, ale chyba innym też się podoba bo nie wyrobią się z terminem icon_sad.gif
Inkusia
Pewnie inni też wpadli na pomysł koszulek z nadrukiem icon_wink.gif

Powodzenia w szukaniu.
mamami
Sama taki temat zakładałam niedawno. Wybrałam w końcu firmę Allers z Krakowa, mają bardzo bogaty wybór koszulek. Nadruki są bardzo dobrej jakości.
Ciocia Magda
Właśnie znalazłam Twój temat icon_smile.gif i firmę Allers też - tylko oni chyba nie mają sklepu internetowego. Wszystko załatwiałaś przez maila? Jak długo to zajęło?

edit: chociaż z tą firmą pewnie nic nie załatwię bo nie mają koszulek dziecięcych
mamami
Mają mają i to kilka fasonów z tego co pamiętam. Wejdz w katalog który mają tam w pdf, firma pro coś tam... Wszystko załatwisz mailem. Zamówienie od złożenia projektu zrobili mi w ciągu kilku dni, a nadruki były duże i i z przodu i z tyłu. Ja im wysyłałam projekty jako jpg i oni już sami sobie przerabiali na pliki jakie im trzeba. Generalnie nie ma problemu z projektem u nich.
Użytkownik usunięty
Magdo EZ, skoro to ma być 30 szt., moim skromnym zdaniem warto rozważyć sitodruk. Ile kolorów planujecie zrobić? Jeśli jeden, to NA PEWNO sitodruk. Warto o koszulki pytać daną firmę, bo oni mają dostęp do koszulek w b. dobrej cenie. Ja stosunkowo niedawno robiłam 50 szt. koszulek, na 4. kolorowym projekcie i nadruk wychodził około 8 zł/koszulkę. Plus cena koszulki oczywiście.

Zwykłe nadruki, takie jak na szybko oferują w dechatlonie np. to jednorazkówki icon_sad.gif Nasze - prane na okrągło - trzymają się bardzo ładnie icon_smile.gif
Ciocia Magda
[użytkownik x], ja się nie znam na technikach icon_sad.gif I na dodatek mam mało czasu na zamówienie - jeśli byłaś zadowolona z Waszych koszulek, to daj znać konkretne namiary - może być na PW, żeby nie było reklamy na forum.

gdyby ktoś był chętny pomóc mi wybrać wzór, to dajcie znać - próbowałam tu wkleić ale się nie udało :/
kasiazielonka
ja mogę się ewentualnie zaoferować tylko z ręcznym malowaniem. jakby co pisz na prv to podeślę linka z moimi koszulkami
pozdawiam
sylwiass
Fajne wzory mają w agencji reklamowej Ladora. Nie ma problemu z prawami autorskimi, bo grafik ci od podstaw u nich zrobi, co chcesz, więc nie tracisz czasu na szukanie projektów.
Ketmia
Temat dosyć stary, żeby nie powiedzieć: wykopalisko. Sądzę, że koszulki już dawno gotowe icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.