To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gry na ps3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
Nabyli my toto, ale ni huhu nie znamy siÄ™ na grach... mamy jakiÅ› sport i jakieÅ› samochody.

polećcie jakieś tytuły dla Jacusia mi chodzi szczególnie, z użyciem kamerki.
Madziulek
Kubacz uwielbia Start the Party, Eye Pet, The Shoot (to ja rowniez uwielbiam icon_wink.gif ).
Lilopi
Start the party - super, eye pet - jak dla nas do niczego (Dominika na samym początku parę razy się pobawiła, bo nowość i małpka podskakiwała, jak się macha np. ręką i to wszystko), ale może spodoba się Piotrusiowi, jak podrośnie, TV Superstars - też bardzo fajna, Guitar Hero- absolutny hicior, ale używamy tylko gitary - perkusja była używana na samym początku, a tego, jak działa mikrofon jeszcze nie odkryłam (może trzeba przejść ileś piosenek - nie wiem) - Jacuś jeszcze mały, ale dla Was będzie trochę rozrywki - zwykle na imprezach gramy (graliśmy właściwie - imprezy na jakiś czas odpadają u nas), Little Big Planet - bez kamerki, ale u nas wszyscy kochamy tą grę, a u znajomych trzylatka też ją uwielbia.
ATeFKa
Kupiłam ( w końcu) Start the party i jestem zadowolona. Jacuś też. Puki co uwielbia duszki, pobawi się 30 minut. Ale czekam na dalsze propozycje. Jest coś takiego, ( opisuje z mojej wyobraźni ) że np. na telewizorze pokazane są płotki a on musi biec i przez nie przeskakiwać? No coś takiego... 37.gif
Beciak1
Fajne są platformówki z serii lego. Naszą ulubiona jest Indiana Jones. Są co prawda bez kamerki, ale rozwiązywanie zadań na poszczególnych etapach nieźle stymuluje myślenie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.