To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziękujemy Ci M4rusiu !! :D

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Wiewi
Za założenie grupy i administrowanie nią.
Dziękujemy Ci M4RUSIU
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Za założenie czatu, co to nam tyle radości dał
Dziękujemy Ci PAULAPIE
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

icon_biggrin.gif
monilka
Ja rozumiem, że Cię wdzięczność rozpiera, ale można to było przecież na priv zrobić.

Ewentualnie dla podkreślenia wdzięczności zwiększyłabym czcionkę.
Dorotka25
o so cho? 06.gif
Kocurek
CYTAT(Dorotka25 @ Fri, 15 Jun 2012 - 13:13) *
o so cho? 06.gif


Właśnie.
agaa.
CYTAT(Dorotka25 @ Fri, 15 Jun 2012 - 11:13) *
o so cho? 06.gif

Jam też ciekawa 06.gif
Lutnia
... bo nie byłyście wczoraj na fejsbukowym chacie icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Paulapie - następne podziekowania za tydzień icon_smile.gif
agaa.
CYTAT(Lutnia @ Fri, 15 Jun 2012 - 11:17) *
... bo nie byłyście wczoraj na fejsbukowym chacie icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Paulapie - następne podziekowania za tydzień icon_smile.gif


Nie byłyśmy bo nas nie zaprosiłyście 08.gif
Lutnia
CYTAT(agaa22 @ Fri, 15 Jun 2012 - 13:21) *
Nie byłyśmy bo nas nie zaprosiłyście 08.gif



nie, nie icon_smile.gif
To działa zupełnie inaczej icon_smile.gif

Siedzi sobie taka Lutnia na fejsie i oglÄ…da dogi z Meksyku i nagle wyskakuje jej okienko z dziwnÄ… rozmowÄ… icon_smile.gif
Tak na moje - to trzeba oglądać dogi, by okienko się pojawiło icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Dorotka25
nie mam konta na fejsbuku, czy wiele tracę? nawet nie wiem, jak to ch.olerstwo obsługiwać....
e_Ena
mi wyskoczyło okienko z tekstem Iki o gience icon_wink.gif. Też zaliczyłam opad szczeny icon_wink.gif
ale żeby okienko wyskoczyło ktoś musi nas chyba wcześniej dodać do grupy?

agaa.
CYTAT(*Ena @ Fri, 15 Jun 2012 - 11:27) *
ale żeby okienko wyskoczyło ktoś musi nas chyba wcześniej dodać do grupy?

Tak , dokładnie.
A mnie chyba prawie nikt nie ma na FB
Teraz ma mnie Marta, bo ja zaprosiłam 06.gif
Marta to JA
myszka
Monilka, bo Ciebie zwyczajnie zżera zazdrość i zachowujesz się jak stara panna.

A tak w ogóle to bym Ci napisała lowe, lowe, lowe, ale nie wiem, jaką czcionką. Ale skonsultuję się z celebryckim paulapem.
jaAga*
Ale skoro na facebookowym to czemu podziekowania tu a nie na fb? (mnie tez zżera zazdrość bo mnie nie zaproszono icon_wink.gif).
monilka
CYTAT(jaAga* @ Fri, 15 Jun 2012 - 11:42) *
Ale skoro na facebookowym to czemu podziekowania tu a nie na fb? (mnie tez zżera zazdrość bo mnie nie zaproszono icon_wink.gif).

Bo może na fb nie można wrzucić wodotrysków?

Myszko, ale ja jestem starą panną 41.gif W związku z czym proszę o łagodne traktowanie i wyrozumiałość
m4rusia
ja żartowałam z tymi podzięowaniami icon_lol.gif
Ale fakt- zabawa przednia... ino szkoda, że beze mnie icon_sad.gif Znam li i jedynie z opowieści...
Nadrobie dzisiaj
m4rusia
CYTAT(jaAga* @ Fri, 15 Jun 2012 - 12:42) *
Ale skoro na facebookowym to czemu podziekowania tu a nie na fb? (mnie tez zżera zazdrość bo mnie nie zaproszono icon_wink.gif ).


jak ktos ma [użytkownik x], mnie, ikę, paulapa na FB to walić tam. Ja nie znam wszystkich z imion i nazwisk icon_sad.gif
ATeFKa
CYTAT(m4rusia @ Fri, 15 Jun 2012 - 11:49) *
jak ktos ma [użytkownik x], mnie, ikę, paulapa na FB to walić tam. Ja nie znam wszystkich z imion i nazwisk icon_sad.gif


ale czy to wypada się wpraszać?
agaa.
CYTAT(m4rusia @ Fri, 15 Jun 2012 - 11:49) *
jak ktos ma [użytkownik x], mnie, ikę, paulapa na FB to walić tam. Ja nie znam wszystkich z imion i nazwisk icon_sad.gif

Marta- jak juz napisałam wyżej, Ciebie właśnie zaprosiłam. A Ike zaprosiłam jakiś czas temu,ale pewnie nie znajomych nie przyjmuje 32.gif
myszka
Monilko, stara panna, przecież ja wiem. Tylko że Ty nie tylko jesteś, ale też tak się zachowujesz i w tym sęk.

A miłości już Ci nie wyznam, bo celebrycka rzuciła fochem i też chce, żebym jej wyznawała. A gońcie się Wy wszystkie na szczaw.


paulap
Jaka celebrytka?
monilka
CYTAT(myszka @ Fri, 15 Jun 2012 - 11:51) *
A miłości już Ci nie wyznam, bo celebrycka rzuciła fochem i też chce, żebym jej wyznawała. A gońcie się Wy wszystkie na szczaw.

Aboslutnie celebrytce nie wyznawaj!!! Ona ma już wszędzie te wodotryski. Otwierasz lodówkę, a tu wodotryski paulapa wyskakują. Jej się może wiesz gdzie przewrócić. A tego absolutnie byśmy przecież nie chciały icon_rolleyes.gif
paulap
CYTAT(monilka @ Fri, 15 Jun 2012 - 11:57) *
Aboslutnie celebrytce nie wyznawaj!!! Ona ma już wszędzie te wodotryski. Otwierasz lodówkę, a tu wodotryski paulapa wyskakują. Jej się może wiesz gdzie przewrócić. A tego absolutnie byśmy przecież nie chciały icon_rolleyes.gif


za późno, już mi się w głowie przewróciło icon_wink.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(monilka @ Fri, 15 Jun 2012 - 11:57) *
Aboslutnie celebrytce nie wyznawaj!!! Ona ma już wszędzie te wodotryski. Otwierasz lodówkę, a tu wodotryski paulapa wyskakują. Jej się może wiesz gdzie przewrócić. A tego absolutnie byśmy przecież nie chciały icon_rolleyes.gif


Ależ Cię dzisiaj skręca, monilka! Ty fb masz? To możesz uderzać?

Ja już się przyzwyczaiłam do "bipip" fejsowego klikającego mi w pracy icon_biggrin.gif
Dorott
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 15 Jun 2012 - 13:15) *
Ja już się przyzwyczaiłam do "bipip" fejsowego klikającego mi w pracy icon_biggrin.gif

ja mam głos wyłączony icon_smile.gif
monilka
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 15 Jun 2012 - 12:15) *
Ależ Cię dzisiaj skręca, monilka! Ty fb masz? To możesz uderzać?

Ja mam zablokowany w pracy. I dlatego mnie zazdrość zżera, ale to już zostało ustalone icon_wink.gif
m4rusia
jak tu siedzę i jestem tym przysłowiowym spirytus movens, tak nie wiem o czym mowa icon_smile.gif

A zaproszenie mnie do znajomych (czy innego admina grupy), to nie to samo co zaproszenie do grupy. W grupie teoretycznie moga byc osoby których ja nie mam w znajomych. Do grupy wchodzi sie przez "polecenie". Ktoś proponuje kandydature i admin potwierdza po uprzednim przedstwianiu sie tej osoby któremuś z adminów na prw. Inaczej nie umiem tego wytłumaczyć. Nie ma sie więc co dąsać icon_wink.gif bo jak mamy kogos dodać jak nie wiemy kto jest kto na FB i czy ta osoba jest zainteresowana. I to nie jest mój/nasz wymysł tylko mechanizm fejsbukowy
malgosia1968
........
Irenka.
Dzięki Ci, Martuś.. padam do nóżek, przecież wiesz!
Od wczoraj nieustający opad szczęki posiadam.. same lachony...
sylwia65
Co to sa lachony..?
monilka
CYTAT(sylwia65 @ Fri, 15 Jun 2012 - 20:11) *
Co to sa lachony..?

Podążając za kabaretem "ani mru mru" rzekłabym, że chodzi o ładne dziewczyny/kobiety?
jaAga*
Monilko i Ty jeszcze nie dołączyłaś?
monilka
Coś mi plumkało icon_wink.gif ale ja się na fb nie odnajduję.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.