To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Karwia i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agarad
Ponieważ dziecko będzie w poblizu na kolonii chcemy tam dojechać i pobyć wspólnie.

Poszukuję sprawdzonego miejsca, czystego i najchętniej ze śniadaniami icon_smile.gif

Polecicie coÅ›?

MamaJulki
my byliśmy w zeszłym roku
ośrodek sunset, powinnaś znaleźć w googlach
byliśmy bardzo zadowoleni
wprawdzie nie ma śniadań ale jest kuchnia ze stołówką i można samemu sobie przyrządzić
a po bułeczki "w kapciach" chodziliśmy icon_wink.gif
w ośrodku jest fajny kącik zabaw dla dzieci, jest też gra piłkarzyki icon_wink.gif
sq8jlx
My też byliśmy w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Podobało się bardzo i czuję że się tam wybierzemy za rok a mieszkaliśmy w "Agawie", pokoje z łazienkami, plac zabaw, w środku mała bawialnia ale brak wyżywienia. Natomiast w tym samym budynku sklepik a w pokoju lodówka także żadnego problemu nie było.
nantu
my byliśmy dwa lata temu, rok temu i za 3 tygodnie znowu jedziemy do Karwi;) Pierwszy raz bylismy w pensjonacie "Limartel" - polecam, bardzo ładne pokoje, czysto, super wyposażenie (toster, piekarnik, lodówka w pokoju), przemiła właścicielka. W zeszłym roku byliśmy w pensjonacie "Koliber" - nie polecam!
agarad
dzięki i proszę o jeszcze icon_wink.gif

Limartel ma tylko pokoje 2 lub 3 osobowe niestety a nas jest więcej dlatego odpada icon_sad.gif
agarad
CYTAT(MamaJulki @ Mon, 18 Jun 2012 - 10:27) *
my byliśmy w zeszłym roku
ośrodek sunset, powinnaś znaleźć w googlach
byliśmy bardzo zadowoleni
wprawdzie nie ma śniadań ale jest kuchnia ze stołówką i można samemu sobie przyrządzić
a po bułeczki "w kapciach" chodziliśmy icon_wink.gif
w ośrodku jest fajny kącik zabaw dla dzieci, jest też gra piłkarzyki icon_wink.gif


MamoJulki a powiedz mi jaka jest realna odległośc od morza? może być w minutach tuptania icon_wink.gif
MamaJulki
CYTAT(agarad @ Wed, 20 Jun 2012 - 13:03) *
MamoJulki a powiedz mi jaka jest realna odległośc od morza? może być w minutach tuptania icon_wink.gif


do drogi jest max jedna minutka a jak przejdziesz przez ulicę to jest już las, który prowadzi do plaży,
w sumie jest to max 5 min drogi, nie raz jak czegoś zapomnieliśmy to się wracaliśmy bez problemu
a my nie chodziliśmy zbyt szybko bo z dwójką dzieci wiadomo jak jest icon_wink.gif
agarad
CYTAT(MamaJulki @ Wed, 20 Jun 2012 - 12:13) *
...a my nie chodziliśmy zbyt szybko bo z dwójką dzieci wiadomo jak jest icon_wink.gif



no wiadomo, wiadomo icon_wink.gif dlatego pytam icon_smile.gif

dzwoniłam, miejsce jest tylko tych sniadanek gotowych mi brakuje, ale jak nic innego nie znajdę to pojedziemy tam.
Truśka
Willa Julia
Tuni
Agarad , znalazłaś coś fajnego z jedzeniem?
Truśka
I jeszcze mi się przypomniało pensjonat Nautilius
Tuni
Agarad, my w tym roku nad morze, ostatecznie padło na Karwię ale nie mogę się zdecydować na konkretny pensjonat.
Też chcę śniadania , no i blisko plaży:)
Znalazłaś coś w końcu?
agarad
Jeszcze nie..icon_sad.gif więc jak coś znajdziesz fajnego /śniadanko i blisko plaży/ to poproszę o info icon_smile.gif
Tuni
Solaris fajnie wygląda, Kamena też ale tam już z miejscami krucho.
Jeśli ktoś był, to może jakieś opinie icon_smile.gif
Irenka.
Dziewczyny i co? Wybrałyście któryś z pensjonatów?
Warto? Co polecacie?

Jak widać, miotam się konkretnie z tym morzem...
agarad
Ja ostaecznie nie byłam więc nic nie doradzę.
oliweczkas
Dziewczyny może któraś z Was była w jednym z tych ośrodków w Karwi: Tryton, Aloha, Blu, Aqua, Artemida?
Szukam oferty i wolałabym coś sprawdzonego, w przystępnej cenie.
Tośka
My wybraliśmy Dworek w Karwii, ceny przystępne, ale jedziemy tam pierwszy raz, więc o odczuciach opowiem jak wrócę icon_wink.gif
oliweczkas
My do Blu Karwia jedziemy, przy samej plaży podobno.
Tuni
Blu, faktycznie tuż przy ulicy, naprzeciwko wejścia na plażę.
Oliweczko kiedy będziesz? Też myslimy nad Karwią ale jeszcze ani termin ani ośrodek nie wybrany.
malgog
Kiedy dzieci były mniejsze jeździliśmy do pensjonatu Nemo w Karwi
Na parterze są pokoje/apartamenty z aneksem kuchennym, z bezpośrednim wyjściem na plac zabaw
na piętrach pokoje bez aneksu, wszystkie mają łazienki, miejsca do przygotowania i zjedzenia posiłków
niestety tam nie ma oferty z wyżywieniem - ale to żaden problem bo można obok w pensjonacie, którego nie pamiętam nazwy
wykupić posiłki
bardzo fajny plac zabaw dla małych dzieci i parking zamykany, grill, miejsce na ognisko, stoły/wiaty z zadaszeniem aby zjeść kolację na dworze
dodatkowym atutem sa przeuroczy właściciele, którzy dla gości niemal codziennie przygotowują jakąś atrakcje, kociołek,
karaoke, zabawy dla dzieci z nagrodami, dyskoteki dla najmłodszych
w środku jest świetlica, gdzie podczas niepogody dzieci mogą obejrzeć ulubioną bajke na dvd, porysować, pobawić się
dom jest ok. 100 m. od drogi Karwia-Jastrzebia Góra na początku Karwi, na plażę idzie się 5 minut
niestety moje dzieci już wyrosły z tych atrakcji ale zawsze bardzo miło wspominamy pobyty tam i przemiłych gospodarzy
polecam
oliweczkas
CYTAT(Tuni @ Sat, 12 Apr 2014 - 11:46) *
Blu, faktycznie tuż przy ulicy, naprzeciwko wejścia na plażę.
Oliweczko kiedy będziesz? Też myslimy nad Karwią ale jeszcze ani termin ani ośrodek nie wybrany.

Wyjeżdżamy 18 lipca na dziecięć dni.
Wenika
W Karwii jest wiele fajnych kwater do wynajęcia dla rodzin. Całe miasteczko wygląda jakby było stosunkowo nowe i przygotowane z myślą o rodzinach z dziećmi. Jedyny minus jak dla mnie to tłoczne plaże, każdy stawia parawan, każdy odgrodzony od każdego..strasznie to wygląda.. my mamy swoje miejsce nad morzem, gdzie nikt nie stawia parawanów, jest luz i przestrzeń, nie mam możliwości zgubienia dziecka, bo ludzi na plaży da się policzyć...ale zdradzać miejsca nie będę...sorrki nie chcę byto się zmieniło icon_smile.gif
Kucharz
Z Karwii jest niedaleko do Dębek, a tam... plaża cudo! Miejsca full. Wprawdzie mieścina mniejsza od Karwii, ale coraz bardziej popularna.
oliweczkas
Mam pytanie do tych z Was, które były w Karwi; ile jest tam bankomatów? Czy można iść piechotą do Władysławowa czy za daleko?
Truśka
CYTAT(oliweczkas @ Sat, 07 Jun 2014 - 13:14) *
Mam pytanie do tych z Was, które były w Karwi; ile jest tam bankomatów? Czy można iść piechotą do Władysławowa czy za daleko?

Jak jeździłam to były 2, ale był z nimi problem. Do Władysławowa jest około 15 km, zawsze można pójść w jedną stronę, a w drugą wrócić taxi lub Pks
Agula9
CYTAT(oliweczkas @ Thu, 17 Apr 2014 - 17:27) *
Wyjeżdżamy 18 lipca na dziecięć dni.


Ja się wybieram w podobnym terminie ale jeszcze nie na 100% i noclegu też niem mam, ile płacicie za dziecko tam gdzie jedziecie?
oliweczkas
Jak za dorosłego 50 zł/ doba.
oliweczkas
Nasz pobyt w karwii dobiega konca. Osrodek blu jest faktycznie przy samej plazy, przez ulice i 200 m przez las. Karwia jest koszmarnie zatloczona, plaza szeroka a mimo to parawan przy parawanie, tlumy na ulicach. Koszmar jakis,juz tutaj na pewno nie przyjedziemy.
agnese
za rok polecam Ostrowo albo karwieńskie błota - to dziury, ale za to mniej tłoczne a zarazem do Karwi nie daleko gdy poczujesz potrzebę cywilizacji icon_razz.gif
oliweczkas
Ale z Ostrowa i z karwieńskich Błot do plaży kawałek, ja wolę coś bliżej, w Karwii do plaży mieliśmy rzut beretem ok 200 m.
agnese
to zależy gdzie masz kwaterę icon_smile.gif
agnese
to zależy gdzie masz kwaterę icon_smile.gif
katarakta
Wlasnie wrocilam z Karwi. Mieszkalam na Cichej. Cztery lata temu w Toskanii. Obecnie bralismy cokolwiek bo pozno moglismy zdecydowac sie na wyjazd. Lubie ta miescine. Plaza spoko. Ludzi za duzo. Obiadki jedlismy w Krewetce. Po swieze buleczki do piekarni sie szlo kawalek za ulica cicha.
.kasiula.
ja wprawdzie byłam w Jastrzębiej Górze ale na plażę jeździliśmy właśnie do Karwii,
byliśmy pierwszy raz z dzieciakami nad morzem (zdrowotnie icon_smile.gif ), też stwierdziliśmy, że w sezonie "nigdy więcej", w tym roku faktycznie strasznie tłoczno było, nasz gospodarz twierdził, że zazwyczaj była 1/3, no góra 1/2 liczby turystów z tego co w tym roku, pogoda sprzyjała, poza tym dojazd autostradą też zrobił swoje, większość turystów jednak wybierała tamte rejony,
plaża w Karwi cudna w porównaniu z JG, tylko, że tłok zrobił swoje, nie rozumiem tylko braku toalet zaraz przy plaży ... jak były, to tylko przy barach i do tego drogo płatne ...
Trio
W Piaskach kolo Karwi rok temu byliśmy, spoko polecam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.