To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla kwietniowej Milenki Cath

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Carrie
Cath pisała tu na zdrowiu dziecka, że idzie dzisiaj z Milenką na eeg malutkiej. Zatrzymali je dzisiaj w szpitalu, wynik, opis i spotkanie z neurologiem mają mieć dopiero jutro ale za to padła sugestia o pobraniu płynu mózgowo-rdzeniowego jutro.

Potrzymajcie kciuki za Milenkę, żeby wyniki okazały sie dobre i mogły spokojnie wracać do domu po samej konsultacji, i za Cath - dzielną mamę, która jest w stresie i w (jak pisała) fatalnych warunkach w szpitalu.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ajakielka
Trzymam, trzymam i myślami jestem z nimi... I czekam na wieści niecierpliwie!
kasiaaaaa
Kciuki zaciśnięte z całych sił!
gosiagosia
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Użytkownik usunięty
&&
mlovea
&&&&&&&&&&&&&&&&&&
milutka
Trzymam mocno &&&
A_KA
Trzymam &&&&&
Fiefiora
trzymam mocno kciuki!
antenka
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Marta M
&&&
jaAga*
Kciuki zaciskam!
ewik.
Zaciskam kciuki &&&&&
Carrie
Trzymajcie, trzymajcie - jeszcze czekają na tego neurologa.Myślę, że noc w szpitalu tak z zaskoku spędzona jeszcze nasiliła stres u Cath.Bardzo boi się punkcji.

Cath!!!! Ściskam z całych sił i myślami jestem tuż obok.
agrafkaa
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Filip_inka
&&&&&& trzymam i ja
emilly
&&&& .Trzymam mocno!
pcola
trzymam &&&&&&&&&&&&
Carrie
Dziewczyny zostają w szpitalu do jutra.Neurolog ma przyjść z innego oddziału rano.
Malutka zginała się w szpitalu i u Cath i u lekarki na rękach więc obserwują ją.

&&&&&&&&
kasiaaaaa
A co z punkcją? Była?
Trzymam kciuki i myślę o nich cały czas. przytul.gif
Carrie
Nie, Cath zgodzi się na punkcję po rozmowie z neurologiem, poznaniu wyniku eeg i bezwzględnym wskazaniu.
malgosia1968
i ja dołączę z &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
tolala
Trzymam &&&&&&&&&&
weda
cath &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
~anula~
Zaciskam mocno.
Carrie
Dziewczyny idÄ… do domu!!!!

Eeg bez niepokojących zmian, punkcji nie ma potrzeby robić.Uffff!!!!
kasiaaaaa
Kamień z serca...
weda
ufff,to dobrze,pozdrowianka
OLA77
super!
semi
Dopiero przeczytałam. Kasiu, wspólczuję stresu i ciesze sie ogromnie, ze wszystko ok:)
mlovea
dobra wiadomość
cath
Dziękuję wszystkim za &&&, oj przydały się. Tego co przeżyłam nie zyczę nikomu!

Szczególne podziękowania dla Carrie, ajakielki i karolinap. Dzięki dziewczyny za wsparcie!

Milenka została skierowana na rehabilitację ze wzgledu na wzmożone napięcie mięśniowe, no i jesteśmy pod opieką poradni neurologicznej i okulistycznej (ze względu na małe tarcze, które wyszło w badaniu dna oka).
Te zginania się w pół, sztywnienia mogą być wynikiem niedojrzałości układu nerwowego. W każdym razie mamy obserwować i spróbowac nagrać te jej "napady". Za mesiąc do neurologa na kontrole.
ajakielka
cath, wiesz, że bardzo sie cieszę i zalecenia ode mnie na najbilższy czas- czytamy w necie tylko o miłych, przyjemnych, relaksujących rzeczach, cieszymy się cókami i mężem icon_smile.gif Trzymajcie się!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.