To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co można brać na uspokojenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tolala
Jak w temacie?
Potrzebuję czegoś, co mi pomoże przetrwać najbliższe dni.
Zmarł ktoś bardzo mi bliski;

CO można, oprócz melisy?


kalarepa78
Tolala, bardzo mi przykro.
Można brać - wbrew pozorom - różne leki, znacznie silniejsze od melisy, acz chyba najlepiej byłoby, żeby coś konkretnego przepisał Ci znajacy się na rzeczy psychiatra.
Carrie
poproś psychiatrę a jeśli potrzebujesz "już" to dzwoń do swojego ginekologa -na pewno wie co możesz wziąć

przykro mi
tolala
zupełnie nie pomyślałam o psychiatrze. Dzięki za sugestie. Przypomniało mi się, że M. ma w rodzinie psychiatrę właśnie icon_smile.gif Już dzwoniliśmy do niego, recepta wysłana, więc za chwilę będę mogła wykupić lek. Nie pamiętam co mi przepisał, ale mam nadzieję, że pomoże przetrwać przyszły tydzień i wszystkie te ceremonie i formalności.

patrycja82
jeśli melisa ci nie pomaga to może podpytaj się w aptece albo skonsultuj z lekarzem
maminka43
Patrycjo-cudowna porada 04.gif
A może którąś z cudownych herbatek nam polecisz?

patrycja82
tobie na pewno poleciłabym tak jak już wcześniej napisałam melisę żebyś trochę zeszła z tonu, chociaż nie wiem czy to nie za słabe, bo niektórzy wolą się nafaszerować chemią i to samo podać swojemu dziecku. Więc moja rada to blacha cista czekoladowego, żeby trochę goryczy z ciebie zeszło
Ciocia Magda
Patrycja, post maminki to nie gorycz tylko uzasadnione podejrzenie - w innych wątkach namiętnie polecasz różne dziwne herbatki ziołowe. Naprawdę nie zależy nam tutaj na spamerach, którzy wyciągają wątki sprzed lat, żeby promować jakieś produkty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.