To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ośrodek nad jeziorem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gruszka
Miałam rezygnowac z urlopu, ale może jednak cos sie uda wykroić...

Pojadę zapewne sama z Emilą, więc to trochę kłopotliwy układ... - domku 4-osobowego nie wezmę, bo koszt za duży. A pokój na 3 piętrze ośrodka też średnio mi sie usmiecha, bo jednak lubię, po zaśnięciu Emili, posiedziec sobie na trawce, czy zrobic grilla.

Potrzebuje również towarzystwo dla Emilki - tzn taki ośrodek, gdzie jest infrastruktura dla dzieci w jakimś miejscu centralnym (min.plac zabaw) - żeby miała przynjamniej mozliwośc pobawienia się z kimś na dworze pod moim okiem.

Kuszą mnie okolice świetokrzyskiego, bo dojazdowo w sam raz, a i jezior tam trochę, tylko cięzko mi trafic jakis sensowny ośrodek, Ktoś ma doświadczenia z tamtych terenów?

byłam w Sielpii, ale jezioro dla mnie za płytkie i za małe. Wolałabym coś lepszego do plazowania i pływania.

pomóżcie proszę
ruda_kasia
Trochę PRLowski jest ośrodek nad jeziorem Turawskim, ale mają takie pokoje z ankesem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, myślę, że mogłoby Ci spasować (to hotel zielony, na ich tronie, parter). Jezioro turawskie wtedy, gdy ja byłam nie nadawło się do kąpieli i musieliśmy jeździć jakieś 5 km nad jezioro srebrne, ale plażowac można było na plaży, plaża fajna nawet. A jezioro srebrne czyściuteńkie i piękne. No i z KRakowa do Opola masz autostradę icon_wink.gif

Choć nie ukrywam, że mój nr jeden absolutny to mundi recra nad jeziorem łagowskim, ale to już nieco dalej jest, z tym że myślę, że są tam apartamenty 2 osobowe z tarasem lub balkonem. Plac zabaw jest nad wodą. i mini golf w centrum ośrodka.
Gruszka
Dzieki Kasia - zaraz to obadam./
mamami
Gruszko ja Ci polecam Sulejów, ośrodek Anpol, myśmy tam rówieśnicze spotkania robiły. Nie ma jeziora ale za płotem niewielka plaża nad rzeką. Można jeźdźć nad zalew Sulejowski, po większe atrakcje wodne. Możesz też zerknąć na ośrodki przy samym zalewie. Jak sobie przypomnę to dopiszę jeden konkretny, gdzie byliśmy na chwilkę, także niewiele o nim wiem, ale wyglądał nieźle.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.