To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Peg Perego Pliko Pramette

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Carrie
Muszę zmienić wózek - na taki co jest lekki, łatwo się składa i dobrej jakości. Wykańcza mnie i mój kręgosłup jazda tramwajem ze schodkami i schody do sklepów.
Znalazłam używany -jak w temacie-teraz opinii mi trzeba.
Mieszkam w mieście więc jeżdżę po chodnikach, mamy do pokonania torowiska tramwajowe.

Ten pramette ma fukcję "gondoli" dla niesiedzącego dziecka.Ma to sens czy lepiej jeszcze się przemordować :/ i samo pliko szukać w dobrej cenie?
mamami
Spokojnie możeszzwykłego Pliko szukać jeśli chcesz, bo 3,5 miesięczniak przecież nie musi leżeć zupełnie na płasko. W Pliko oparcie rozkłada sie wystarczająco, zeby nawet maluszek spał wygodnie. O samym wyborze czy Pliko czy coś innego nie piszę, bo ja tego wózka szczerze nienawidzę, ale wiem, że moja opinia jest odosobniona icon_smile.gif
weda
no to w przeciwnÄ… strone : ja peg perego kocham
jest świetny i super wystarczalny
świetnie się prowadzi ,lekko zawraca,ma dobre amortyzatory
a to ważne skoro biegasz po torowisku
ja miałam model switch,który mozesz przełozyć przodem do siebie lub do kierunku jazdy
opcja wpinania fotelika(w moim modelu-prosto do ramy) jest super na zakupach bo nie budzisz dziecka gdy zasnie w samochodzie
mamami
Weda dlatego ja pisałam, ze moja opinia jest raczej odosobniona, bo wiem, ze ogólnie Pliko ma bardzo dobre oceny icon_smile.gif
weda
spoko,nic sie nie stało przecież icon_cool.gif

jeszcze dodam do Carrie,że do mnie przy zakupie przemawiał model switch właśnie bo mozna go w dwie strony ustawiać oraz bezpośrednio fotelik montowac na ramie

miałam go od urodzenia się Adania i funkcję swoja spełniał doskonale
mamuśka81
Hmm ja PP nie lubię. Miałam okazję kilka razy prowadzić i do podjeżdżania pod krawężnik za każym razem musiałam pomagać sobie nogą. Koleżanka która jesr właścicielką tegoż wózka też narzeka na podbijanie.
A ja niezmiennie jestem fanką McLArena xlr, prowadzi się świetnie, podbija super nawet z moim 25 kg 5 latkiem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.