To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

blokery dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
jedziemy na przełomie lipca i sierpnia do Egiptu. Szukam sprawdzonych kosmetyków - najlepiej blokerów. Możecie coć polecić? Widze, ze Nivea ma 50+, ale to sie nazywa "mleczko do opalania" a ja bym wlasnie opalaniu chciala zapobiec.

i czy istnieją filtry wyższe niz 50+?
Gruszka
Semi, bloker to bloker icon_wink.gif a jakos nazywac się musi icon_smile.gif w koncu "opalanie" to akt przebywania na słońcu icon_wink.gif więc wszystko się zgadza. Na polskie warunki ja uzywam Ziajkę 30 i Emila po całym dniu na śłoncu jest lekko tylko muśnięta.
50 na Egipt powinna wystarczyć. I tak dzieciak nie powinien cały czas byc na słońcu.
semi
CYTAT(Gruszka @ Thu, 21 Jun 2012 - 16:04) *
Semi, bloker to bloker icon_wink.gif a jakos nazywac się musi icon_smile.gif w koncu "opalanie" to akt przebywania na słońcu icon_wink.gif więc wszystko się zgadza. Na polskie warunki ja uzywam Ziajkę 30 i Emila po całym dniu na śłoncu jest lekko tylko muśnięta.
50 na Egipt powinna wystarczyć. I tak dzieciak nie powinien cały czas byc na słońcu.


a nie, nie dośc, że nie będzie cały dzien to jeszcze jak będzie to wyłącznie w koszulce, mamy juz doświadczenie z Egiptem ale jesienią-wtedy 30+ wystarczyło. dzięki Gruszka:)
agabr
Semi mega bloker jaki mialam to chicco , ale b ostroznie;) , ja smarowalam Zoske i potem nie wytarlam reki i klepnelam meza w plecy , dwa lata mial na plecach biała dłon .b
bb
Moja Zoska, mimo iz w polowie Greczynka, od pewnego czasu wymaga wysokich filtrow w lecie i na nartach.
U nas sprawdza sie rewelacyjnie apteczny:
https://www.laroche-posay.pl/produkty-do-za...ieci-p4174.aspx

w zeszlym roku w aptekach (polskich) mozna bylo kupic opakowanie rodzinne 300ml w cenie zwyklego 100ml.
mama_do_kwadratu
CYTAT(agabr @ Thu, 21 Jun 2012 - 19:45) *
nie wytarlam reki i klepnelam meza w plecy , dwa lata mial na plecach biała dłon .b


OT: Niewidzialna ręka, to właśnie my!
DWA lata???!!! To faktycznie bloker, co siÄ™ zowie. icon_wink.gif


semi
Agabr, odnotowane, bedzie chicco w takim razie, troche mnie te 50 stopni przeraża;)
grzałka
my ten co bb
Joanna 81
CYTAT(agabr @ Thu, 21 Jun 2012 - 17:45) *
Semi mega bloker jaki mialam to chicco , ale b ostroznie;) , ja smarowalam Zoske i potem nie wytarlam reki i klepnelam meza w plecy , dwa lata mial na plecach biała dłon .b


agabr 03.gif 04.gif 04.gif
szczurki2
My mamy taki
https://www.mojekosmetyki.pl/index.php?prod...mp;prod_id=7601
Jest fajny -ni jest gęsty i taki "tępy".
pati.n
CYTAT(bb @ Thu, 21 Jun 2012 - 21:19) *
Moja Zoska, mimo iz w polowie Greczynka, od pewnego czasu wymaga wysokich filtrow w lecie i na nartach.
U nas sprawdza sie rewelacyjnie apteczny:
https://www.laroche-posay.pl/produkty-do-za...ieci-p4174.aspx

w zeszlym roku w aptekach (polskich) mozna bylo kupic opakowanie rodzinne 300ml w cenie zwyklego 100ml.


mamy taki sam, sprawdza siÄ™ icon_smile.gif
tomberowa
ja kupiłam do twarzy A-dermę a co ciała BIODERMĘ w sprayu - oba 50+ - w Egipcie sprawdzily się super (byliśmy miesiąc temu). Poza tym Młody chodził w koszulce z filtrami, na młodsze dziecko możesz kupić nawet taki "kombinezon", na starsze raczej tylko koszulkę.
semi
zamówiłam w końcu laroche-na allegro 70 zł za 300 ml. dzieki dziewczyny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.