To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Test ciążowy;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka 23
Witam.Ja sie tak zastanawiam bo..miałam okres 26 maja.2 czerwca miałam przygode nocną z mężem..he.w sumie to chcemy dziecko drugie ale zważywszy że mąz tylko pracuje tak to odkładamy;-)dzisjiaj jest 25 czerwca okres powinnam dostać wkrótce (cykl nieregularny).Od paru dni czuje sie jakoś dziwnie.Zwiększył mi sie apetyt,częste wizyty w wc,senność,jakieś bąbelki w brzuchu.bóle głowy.Zrobiłam test w tamtym tygodniu ale pokazała sie jedna kreska,ale objawy nie znikły.Może za wcześnie zeby test wykrył ciąże?Robiłam test rano.Z pierwszym dzieckiem miałam podobnie 6 stycznia "zrobiliśmy" 24 stycznia zrobiłam test wyszła jedna kreska,po ok 1,5 tygodnia zrobiłam ponownie i wyszło że jestem.Poszłam do lekarza i gienek powiedział ze jestem miedzy 6 a 7 tygodniem,więc przy próbie z pierwszym testem byłam w ciązy ale test nie pokazał choć robiłam go rano;-)Może teraz jest podobnie?Poczekam jeszcze ten tydzień i ponowie próbe!Moze jest jeszcze wczesna ciążą a może jej nie ma wcale;-(
asas87
ja robiłam test w dniu spodziewanej @ i wychodziły już blade kreski - oczywiście na 3 testach innych firm 06.gif.
Ale zaznaczam ze w obydwu przypadkach czułam że jestem w ciąży nie wiem jak to możliwe ale jakos wewnętrznie to czułam. Więc skoro Ty tez czujesz sie inaczej niż zwykle to może zrób bete, która rozwieje watpliwosci

trzymam kciuki mocno, ps. piękny piesek mam takiego samego- suczkę icon_smile.gif
Agnieszka 23
Miło;-)Może nie na temat ale mam dwa suczke i pieska;-)Na zdjęciu jest suczka;-)A co do testu poczekam do końca tygodnia,jeśli nie dostane @ to zrobie test na weekend;-)Z jednej strony bym chciała drugie dziecko,ale z drugiej nie.Jak będe to bedzie radośc a jesli nie też bedzie radość (troche mniejsza).
Agnieszka 23
Witam.Z naszego forum wybrałam kalkulatory @ i wg.niego powinnam dostać @ 23 czerwca;-)Dzis zrobiłam test w godzinach popołudniowych i wyszły dwie kreseczki;-)Czeka mnie wizyta u ginekologa;-)Oby wszystko było dobrze;-)
asas87
a jednak wyczułaś icon_smile.gif gratuluje !!!!!!!!!!!! i trzymam kciuki oby wsztsko poszło gładko
Agnieszka 23
Witam.Jestem po wizycie u gienka;-)Ciąża jest;-)Prawidłowo zagnieżdżona.Tydzień 4/5 wielkość pęcherzyka zgodna.Lekarz uprzedził mnie ,że to bardzo wczesna ciąża i ze 70% dochodzi do samoistnego poronienia;-(Ale ja jestem dobrej myśli;-))
słoneczko82
GratulujÄ™ 06.gif
Joanna 81
Agnieszka 23 gratuluję i życzę spokojnej ciąży
Rybkanitka
A jaki test ciążowy najlepiej wg was wybrać?
Siedzę sobie właśnie w porównywarce i jak patrzę na rozstrzał cenowy to nie bardzo wiem na co postawić, a zaczynamy starania o szkraba i wolałabym coś dobrego kupić na zapas, bo jak siebie znam, to zaraz będę po kilka razy sprawdzać (taka mania...)
?
Takie mam na oku: Płytkowy test ciążowy Amil, albo strumieniowy test ciążowy Bobo.
Jakieś dobre wskazówki?
Basia:)
Kiedyś kupowałam testy płytkowe.Takie z dzidziusiem na opakowaniu,w graniach 15-18 zł.
Teraz kupiłam przypadkowo test paskowy w Tesco,za bodajże 5 zł.Druga kreska wyraźna jakby mazakiem namalował.
Tak więc co kto lubi.
Rybkanitka
Basia a jakiej marki, nie pamiętasz może?
Basia:)
Pepino.Różowy,płaski kartonik.W Tesco są chyba tylko takie paskowe.
Nataliia
testy płytkowe,takie z dzidziusiem na opakowaniu u nas się sprawdziły i pokazało w 4 tygodniu ;o)
malinka1978
ja kupuje na allegro pare sztuk w sklepie starania. kosztuja ponad 1 zł za stuke i w pierwszej ciazy pokazaly mi ciaze jeszcze przed terminem miesiaczki
martuchaklucha
MALINKA - ooo ale przydatna informacja ! icon_smile.gif ja raz kupiłam własnie takie tanie testy na allegro ale że nie byłam w ciąży pokazywały jedną kreskę i się zastanawiałam właśnie czy one są dobre szukałam kogoś kto by potwierdził że miał na nich dwie kreski icon_smile.gif

A był ktoś komu pokazał że nie jest w ciąży a był ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.