To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik Monterey 2 ISOFIX

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnese
używa może któraś? i orientował sie jak w testach wypada, bo ja chyba nie potrafię szukać,
wszędzie pisze, ze w testach adac wypada dobrze, ale ja nie umiem znaleźć potwierdzenia tego w tych testach

konkretnie chodzi mi o monterey 2 isofix firmy sunshine kids
ulla
https://www.adac.de/infotestrat/tests/kinde...aspx?tabid=tab5
w ostatniej tabelce, w połowie mniej więcej, znajduje się jakiś monterey, testowany w 2009 roku.

Ps. jeżeli w linku wyskoczy tylko aktualny test, trzeba wybrać Testjahr 2007-2010. W późniejszych testach foteliki tej marki najwyraźniej nie brały udziału, a producent i sprzedawca bazują na opinii sprzed kilku lat.
agnese
a co w takim razie z informacjÄ…
"bardzo dobre oceny w testach ADAC, Stiftung Warentest i ÖAMTC (w dodatkowej tegorocznej serii testów ADAC otrzymał najwyższą ocenę w swojej klasie)" taki chwyt? 32.gif

to może polecicie coś z isofixem w przedziale 15-36 kg, bo u mnie tak by na żywo zobaczyć to są cybex, właśnie te monterey i była jakiś fisker price
bumbum
agnese a cybexa nie chcesz?czemu?me dziecie jak wiesz jeździ i sobie chwali,ja zresztą też.
Słyszałam dobre opinie o foteliku Kiddy discovery pro ale nie widziałam na żywo więc nie zagłębiałam sie w szczegóły,wiem tylko że bardzo podobny jest do cybexa który ja mam
Mika
Agnese, ja też myślalam o tym Monterey
cybexa widziałam na żywo -ma tak głębokie i ciasne zagłówki,że mój syn w życiu w to głowy nie włoży icon_wink.gif
monterey na żywo nie widziałam
agnese
andzia - nie wiek ktory masz, ale rozważałam solution x i o ile bez isofix podoba mi sie to juz wersja z zabiera za duzo miejsca, bo ma dodatkowe jakieś poduszki po bokach ( a musze tez brac pod uwagę, że czasem będę podrózowała między dwoma fotelikami) a bez isofixu nie chce skoro mam możliwość montowania

mika- ja właśnie widziałam i nawet dziecko przymierzałam do niego
bumbum
agnese Z ma free fix i ona żadnych bocznych poduszek nie ma https://allegro.pl/cybex-free-fix-15-36-kg-...2439174448.html
teraz spojrzałam że właśnie są jakieś x2 fix i one coś tam faktycznie mają
Ika
CYTAT(agnese @ Wed, 27 Jun 2012 - 22:49) *
a co w takim razie z informacjÄ…
"bardzo dobre oceny w testach ADAC, Stiftung Warentest i ÖAMTC (w dodatkowej tegorocznej serii testów ADAC otrzymał najwyższą ocenę w swojej klasie)" taki chwyt? 32.gif

to może polecicie coś z isofixem w przedziale 15-36 kg, bo u mnie tak by na żywo zobaczyć to są cybex, właśnie te monterey i była jakiś fisker price


Oskar jeździ w Romerze z dodatkową ochroną boczną (Romer Kid Sict), bardzo dobry fotelik. Z isofix.
Czasami jeżdżę pomiędzy dwoma fotelikami - ta ochrona boczna mi nie przeszkadza, trudniej zmieścić tyłek między podstawami fotelików, a jednak dziecko zabezpiecza dodatkowo, więc rozważ, czy warto rezygnować z dodatkowej ochrony.
Masz chociaż kurtyny boczne w samochodzie...?

Tylko pamiętaj, że fotelik musi przede wszystkim pasować do kanapy Twojego samochodu. Wybierz sobie ze trzy różne z dobrymi notami w testach i przymierzaj, który najlepiej przylega do kanapy.
agnese
Ika - z tym przymierzaniem to u mnie w mieście właśnie ciężko, bo mało modeli mają
cybexa x fix i monterey akurat mieli i w sumie dlatego na nich sie skupiłam
Ika
A coś w okolicy...? Masz chyba jakieś większe miasto w zasięgu? icon_smile.gif
agnese
mieszkam w jednej z dwóch stolic mojego województwa, więc to nie taka mała mieścina, ale jakoś z fotelików u nas mało, ale tez już myślałam o wyprawie do miasta obok i pewnie tak zrobię
bumbum
agnese jak zamierzasz jechać do Bydgoszczy to strata czasu,przynajmniej jak ja byłam w zeszłym roku w poszukiwaniu naszego.Może najpierw zadzwoń i zapytaj się jakie foteliki 15-36 mają na stanie
Ika
CYTAT(agnese @ Sun, 01 Jul 2012 - 23:58) *
mieszkam w jednej z dwóch stolic mojego województwa, więc to nie taka mała mieścina, ale jakoś z fotelików u nas mało, ale tez już myślałam o wyprawie do miasta obok i pewnie tak zrobię


Warto sprawdzić, czy w tym mieście jest sklep z przeszkoloną obsługą (na stronie fotelik.info można znaleźć).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.