To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Będę we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Silije
Nie wiem jeszcze w który dzień, ale w przyszłym tygodniu. Jadę do Paki, ale chętnie się spotkam publicznie icon_wink.gif
moko.
CYTAT(Silije @ Wed, 27 Jun 2012 - 17:42) *
Nie wiem jeszcze w który dzień, ale w przyszłym tygodniu. Jadę do Paki, ale chętnie się spotkam publicznie icon_wink.gif

Już miałam pytać, gdzie będziesz icon_smile.gif z całą ekipą? czy solo?
Ja bardzo chętna na spotkanie icon_biggrin.gif
Silije
Będę sama. Może we wtorek lub środę.
użytkownik usunięty
Silije, jeśli idzie o mnie to środa wieczór odpada. icon_sad.gif Mówiłam Ci o wieczorze panieńskim Ani icon_smile.gif Może poniedziałek albo wtorek by Ci pasował? Z małymi przerwami, bo w poniedziałek mamy skrzypce, a we wtorek wieczorem mam od 18.00 do 21.00 coś cyklicznego. Na skrzypce możesz pójść z nami icon_smile.gif Albo Cię sprzedam pod skrzydła innych Biskupinianek icon_smile.gif
moko.
CYTAT(Paka @ Wed, 27 Jun 2012 - 19:35) *
Silije, jeśli idzie o mnie to środa wieczór odpada. icon_sad.gif Mówiłam Ci o wieczorze panieńskim Ani icon_smile.gif Może poniedziałek albo wtorek by Ci pasował? Z małymi przerwami, bo w poniedziałek mamy skrzypce, a we wtorek wieczorem mam od 18.00 do 21.00 coś cyklicznego. Na skrzypce możesz pójść z nami icon_smile.gif Albo Cię sprzedam pod skrzydła innych Biskupinianek icon_smile.gif

Niektore Biskupianki maja we wtorek zumbe od 20 do 21, ale ja po godz. 17 tej, bo wtedy wracam z pracy, to przygarnac moge Silije, jesli ona zechce.
basiaw
Moko gdzie ta zumba?
Potwora
Ja chętna! Zabieramy Silije do centrum? knajpa?
moko.
CYTAT(basiaw @ Fri, 29 Jun 2012 - 09:38) *
Moko gdzie ta zumba?

W platinum(wtorki) lub biskupin fitness(czwartki)
użytkownik usunięty
Dziewczyny, nie wiem, czy Silije przyjedzie, bo mi się bardzo, bardzo posypały plany na przyszły tydzień icon_sad.gif Ale jeśli Wy się możecie nią zaopiekować, to może ją namówcie na przyjazd.

Silije, jeszcze raz bardzo CiÄ™ przepraszam za zmianÄ™. icon_sad.gif
Silije
No nie przyjadę na razie bo Paka będzie poza zasięgiem. Ale dam znać, na pewno jeszcze w te wakacje znajdę czas!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.