To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

okulary przeciwsłoneczne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Nigdy takowych nie miałam, jako ze noszę korekcyjne, bez ktorych jestem ślepa. czasem miewam fotochromy,a le baardz o nie lubi.e Treaz jednak planujemy Egipt na przełomie lipca i sierpnia i czytam, ze okulary sa koniecznością. Na co zwrócić uwagę?Jakie kryteria mają spełniac takie okulary,żeby faktycznie dawały ochronę? Potrzebuję i dla nas, i dla dzieci. I jeszcze zeby nas cenowo nie zabiły..
skanna
CYTAT(semi @ Mon, 02 Jul 2012 - 23:31) *
Nigdy takowych nie miałam, jako ze noszę korekcyjne, bez ktorych jestem ślepa. czasem miewam fotochromy,a le baardz o nie lubi.e Treaz jednak planujemy Egipt na przełomie lipca i sierpnia i czytam, ze okulary sa koniecznością. Na co zwrócić uwagę?Jakie kryteria mają spełniac takie okulary,żeby faktycznie dawały ochronę? Potrzebuję i dla nas, i dla dzieci. I jeszcze zeby nas cenowo nie zabiły..



Semi, ja ślepak, ale od kilku lat nie wyobrażam sobie życia bez okularów słonecznych - w fielmannie (nie wiem, czy masz gdzieś w okolicy), można za niewielkie stosunkowo pieniądze zrobić sobie korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. Mam już trzecią parę od nich i jestem szczęśliwa jak prosię w deszcz. Zawsze kupowałam ze szkłami szklanymi (masło maślane, hehe), przy niewielkiej oprawce nie ma żadnej różnicy w wadze, płaciłam kiedyś 60, teraz już 80 zł, ale ostatnio jak już odbierałam, to mi powiedziano, że przy dopłacie 20 zł mogłam mieć szkła plastikowe. Z tym, że jak się kupuje akurat te promocyjne okulary, to wybór oprawek jest ograniczony - niemniej jednak zawsze coś tam można znaleźć - ja mam 3 pary, Gabi jedną.
semi
o, dziękuję bardzo. Widzę, że sa w szczecinie. Pojade w takim razie, moze cos wyborę. szczerze mówiąc na urodzie mi srednio w tym wypadku zalezy, a bardziej na skuteczności. Cena tez rozsądna, sprobuję w takim razie:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.