To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla Fiefiory i Baśki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

captain.jmw
Przesyłajmy moc ciepłych myśli i dobrych fluidków w kierunku Fiefiory!
Nie dość, że Fiefiora od jakiegoś czasu miała skurcze, które trudno było wyciszyć, to jeszcze powiedziano jej, że malutka ma wadę serduszka...icon_sad.gif
Oby wszystko im się ułożyło i dobrze skończyło!


edit. wycięłam cytaty
Edi Zet :)
Kciuki zaciśnięte...
Użytkownik usunięty
Fiefioro... zaciskam kciuki z całych CAŁYCH sił... Kochana, będzie dobrze. Będę się modlić, jeśli mogę.
Carrie
Fiefcia, bardzo, ale to bardzo zaciskam za Was obie kciuki.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kajek
trzymam mocno!!!
rtonka
ja rowniez trzymam
AmiLa
trzymam i sie mode.

agawhite
, szczerze mowiac to jestem zaskoczona tym watkiem, bo mialam wrazenie, ze Fief nie chciala tego az tak "upubliczniac", nawet na watku rowiesniczym/ciazowym nic o tym nie pisala. No, ale moze pytalas ja o zgode, tego nie wiem
Joanna 81
i ja trzymam kciuki &&&&
gosiagosia
Fiefiora, trzymajcie sie dzielnie!!!!!!!!! jakbym mogla jakos pomoc, to pisz prosze
captain.jmw
Ale napisała na ekipie letnich, Amilo.
Wydaje mi się, że gdyby nie chciała, to nic by nie pisała.

A to, że dobrze im życzymy... to chyba fajnie...

Mnie też wątek założyła osoba, nie z moich kwietniówek

Amila, nie, nie pytałam o zgodę ale nie wydawało mi się to konieczne, żeby komuś zakładając wątek życzeniowy, pytać go o zdanie.
Może się mylę, nie wiem, uczymy się całe życie.
AmiLa
agawhite, wiem, ze napisala na ekipie letnich. ale zaglada tam tylko kilka dziewczyn, tych samych od kilku lat. Ciebie szczerze mowiac z tego watku nie pamietam.
wiem, ze mialas dobre zamiary i byc moze Fief nie ma nic przeciwko.
Ja tylko napisalam o moim odczuciu.
ewik.
CYTAT(AmiLa @ Tue, 03 Jul 2012 - 23:22) *

agawhite
, szczerze mowiac to jestem zaskoczona tym watkiem,

ja też

Fief Ty wiesz, kciuki zaciskam mocno
gosiagosia
wprawdzie nie wiem co na ten temat mysli Fiefiora, ale mi bylo bardzo milo ze ktos dla mojego syna zalozyl watek i ze dziewczyny mu dopingowaly. chociaz nie pisalam w nim za wiele, to go czytalam.
Agalu
Trzymam kciuki za Fiefiorę i Basię !!
Fief na pewno sie nie będzie gniewała
kasiaaaaa
Fief trzymam i ja...
renata19750702
Fiefora zaciskam kciuki za Ciebie i maleństwo &&&&&
agrafkaa
i my też trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
megan25
trzymam kciuki oby to nie było nic poważnego, całe szczęście lekarze wychwycili wadę jeszcze w brzuszku i od razu będą mogli pomóc malutkiej icon_smile.gif &&&&&&&&&&&
pcola
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
milutka
Mnie też przebiegła myśl, co Fiefiora na to icon_wink.gif

Ale Fiefiora wie, że tutaj dzieją się magiczne rzeczy jak trzymamy kciuki, więc na pewno się nie pogniewa, zresztą napisała o tym na forum publicznym, więc to nie ma znaczenia, gorzej jakbym ja albo któraś z dziewczyn z trudnych napisała wieści w sprawie Fiefiory.

Trzymam kciuki za Basię &&&
AmiLa
No to dla jasnosci:


CYTAT(Fiefiora @ Wed, 04 Jul 2012 - 22:13) *
BARDZO PROSZE O NIE CYTOWANIE MOICH WYPOWIEDZI

emilly
Fiefiorko kochana ,Tobie i malutkiej wysyłam moc &&&&&&&&&&&&&&!
milutka
CYTAT(AmiLa @ Wed, 04 Jul 2012 - 23:37) *
No to dla jasnosci:


Czyli powinien ten temat niestety zniknąć, no i na przyszłość nauczka dla każdego, aby jednak zapytać się przed założeniem takiego tematu.
Zelda
czy wątek zniknie czy nie, ja trzymam bardzo mocno kciuki,zeby okazało sie że zadnej wady nie ma!!
captain.jmw
Poprosiłam o zamknięcie wątku w taki razie.
Chciałam dobrze, ale wyszło inaczej.

Fiefiora, przepraszam.
zilka
...
gosiagosia
rany, przeciez tutaj nikt nie cytowal, a Fiefiora w watku ciazowym napisala, ze kciuki sie przydadza.
ania_411
CYTAT(AmiLa @ Wed, 04 Jul 2012 - 22:37) *
No to dla jasnosci:



AmiLa ale po co sie czepiasz? otworzyc Tobie tez watek kibicujacy, zeby Ci bylo lepiej czy o co chodzi, bo nie rozumiem. icon_rolleyes.gif





Fiefioro trzymaj sie cieplutko, bedzie dobrze!!!
captain.jmw
Dla jasnośći: pisałam dzisiaj z Fief.

Wątek pozostanie, ale bez Jej cytatów.

Tuni, przepraszam za zamieszanie.
AmiLa
CYTAT(ania_411 @ Thu, 05 Jul 2012 - 10:12) *
AmiLa ale po co sie czepiasz? otworzyc Tobie tez watek kibicujacy, zeby Ci bylo lepiej czy o co chodzi, bo nie rozumiem. icon_rolleyes.gif
Fiefioro trzymaj sie cieplutko, bedzie dobrze!!!



ania_411, spusc troche z tonu, dobrze? nie czepiam sie, tylko od poczatku mialam wrazenie, ze zbyt osobiste rzeczy zostaly tu zacytowane, to wszystko. zreszta Fiefiora wyraznie poprosila o nie cytowanie, wiec chyba jednak dobrze wyczulam sytuacje.

nie, nie potrzebuje ani watku kibicujacego ani twojego sarkazmu, nie ma takiej potrzeby.

agawhite, dobrze, ze wyjasnilas sytuacje.
Tuni
Dziewczyny , zamiast tracić energię na zbędne przepychanki, lepiej spożytkujcie ją na zaciskanie kciuków icon_smile.gif

Agawhite, spoko, od tego jestem icon_smile.gif
AmiLa
Tuni, wcale nie chce sie przepychac, masz racje, lepiej spozytkowac energie na cos sensownego.
Tym niemniej poczulam sie urazona sarkastycznym, niegrzecznym i zupelnie niepotrzebnym komentarzem ani_411.
gosiagosia
proponuje zalozyc watek w NKT i tam sie kazdy bedzie mogl wypowiedziec czy sobie zyczy czy nie watek na swoj temat w dziale zyczenia. bo tu sie faktycznie niemilo zrobilo
vabien23
FIEFIORO trzymam kciuki &&& i jestem z Wami myslami. BEDZIE DOBRZE!!
Fiefiora
Dziękuje pięknie za kciuki dobre myśli modlitwy, bardzo sie nam przydadzą.
malgosia1968
Fiefiora za Ciebie za Basie i jej serduszko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
captain.jmw
Nieustannie w moich myślach, Fief.
Honey*
trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.