To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sprawdzone miejsca w Polsce z animatorami zabaw

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monte
Właśnie okazało się, że nie będę miała w tym roku wakacji. Z wielu względów to czarna rozpacz, z jednego, najbardziej przyziemnego, nie mogę i nie chcę z tej pracy rezygnować.

Problem w tym, że w sierpniu mieliśmy jechać gdzieś razem rodzinnie, a w tej sytuacji pojedzie tylko mój mąż z dziewczynami (2,5 i 5,5 roku, obie przedszkolne). Dlatego szukamy miejsca, gdzie są fajne zajęcia dla dzieci w ciągu dnia, żeby tata choć na chwilę mógł odsapnąć czy odespać. Ideałem byłby ośrodek/hotel nad wodą, ale każda sugestia mile widziana.

Znamy Ossę, Zawiaty i Zalesie Mazury, szukamy jeszcze. Góry raczej odpadają, bo trudno mi będzie tam dojechać np. na wolny weekend, ale właściwie żadnego rozwiązania nie wykluczamy. Bardzo na Was liczę! icon_biggrin.gif
cydorka
CYTAT(monte @ Tue, 10 Jul 2012 - 23:44) *
Właśnie okazało się, że nie będę miała w tym roku wakacji. Z wielu względów to czarna rozpacz, z jednego, najbardziej przyziemnego, nie mogę i nie chcę z tej pracy rezygnować.

Problem w tym, że w sierpniu mieliśmy jechać gdzieś razem rodzinnie, a w tej sytuacji pojedzie tylko mój mąż z dziewczynami (2,5 i 5,5 roku, obie przedszkolne). Dlatego szukamy miejsca, gdzie są fajne zajęcia dla dzieci w ciągu dnia, żeby tata choć na chwilę mógł odsapnąć czy odespać. Ideałem byłby ośrodek/hotel nad wodą, ale każda sugestia mile widziana.

Znamy Ossę, Zawiaty i Zalesie Mazury, szukamy jeszcze. Góry raczej odpadają, bo trudno mi będzie tam dojechać np. na wolny weekend, ale właściwie żadnego rozwiązania nie wykluczamy. Bardzo na Was liczę! icon_biggrin.gif

nie wiem jaki jest Wasz pułap cenowy i wymagania, ale moi znajomi z 2 dzieci regularnie i od lat jeżdżą do Gołębiewskiego:
https://www.golebiewski.pl/
byli chyba w 3 z 4 i zawsze zachwyceni
no ale tam mega hotelowo, no i cenowo wysoko
ale dzieci mają co robić
Martucha_
Ja polecam Mrongovię w Mrągowie (https://www.mrongovia.hotel.pl/hotel/hotel.html). Właśnie tu jesteśmy, to nasze drugie wakacje tutaj, po pobycie w zeszłym roku dzieciaki na nic innego nie chciały się zgodzić. Animatorów mają tu rewelacyjnych. Ja w sumie Gołębiewskiego nie polecam, jeśli tata chce trochę odsapnąć, tam, ze względu na wielkość hotelu, biega się za dziećmi całymi dniami, a zajęcia dla maluchów dość ubogie wg mnie (ale ja tam ostatnio 2 lata temu byłam, więc może się coś zmieniło). Mrongovia bardziej kameralna i z b. fajnymi animacjami.
monte
Dzięki!

A jeszcze coÅ›, jeszcze? icon_wink.gif
Mafia
Byłam w tym roku w Unitralu w Mielnie. Każdego dnia były przez 3 godziny 10-13 animacje dla dzieci w sali zabaw, ale niestety moi synowie nie bywali tam, więc nie wiem jaki poziom atrakcyjności tam był.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.