To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BÅ‚Ä…dzim nad jeziorem Ostrowite. Kuj-Pom

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bel
https://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze...wsko-pomorskie/

Polecam BÅ‚Ä…dzim w wojewodztwie kujawsko-pomorskim nad jeziorem Ostrowite.
Jest czysta woda, lasy. Blądzim to niewielka miejscowosc kolo Tucholi niedaleko Wierzchlasu, gdzie jest Rezerwat Cisów Polskich. Tu znalazlam osrodek. Nie musialam z niego krzytstac bo mam rodzine w tej miesjcowosci. Ale polecam bo tam jest pieknie. O tym osrodku slyszalam dobre opinie.
Rybkanitka
a ja po tych okolicach ostatnio jeżdze i właśnie mam pytanko - nad to j. ostrowite można dojść w ogóle? Bo czytałam ze na terenie chronionych borów i zakaz wstępu?
bumbum
Mieszkam w kujawsko-pomorskim a nawet o takim jeziorze nie słyszałam.

Dzięki za newsa icon_smile.gif
agnese
bo to nie nasze okolice icon_razz.gif
bumbum
Tu nie chodzi o okolice bo ja zapuszczam się niekiedy ponad 60 km od Torunia na jednodniowy wypad z dziećmi a o Błądzimiu nie słyszałam nigdy icon_wink.gif

Rybkanitka
Jakby któraś z was tam była to ponownię prośbę o odpowiedź, czy nad to jezioro można normalnie (bez jakiejś przepustki czy coś) dojść i sobie popływać.
Miłego!
bel
Rybkanitka jak najbardziej mozna tam wejsc. Sa 3 plaze. 2 w BlÄ…dzimiu i jedna w miejscowosci Ostrowite. Jezioro znaduje sie w drodze do Lniana i Tlenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.