To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spotkanie z dzieciaczkami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monic3
A kiedy bedzie takie spotkanie jak miałyscie w grudniu? Oglądałam zdjęcia! Gdzie to było?

Pozdrawiam- Monika (mama Łukaszka 28.12.2001).
użytkownik usunięty
Cześć Monic3,

nie wiem, czy wiedziałaś z forum, że wczoraj właśnie spotkałyśmy się bez dzieciaczków (i bez mężów-niemężów), żeby się trochę odstresować icon_wink.gif Następne spotkanie odstresowujące planujemy za ok. miesiąc, więc wpadnij też.
Z dzieciaczkami to pewnie się spotkamy jak się trochę cieplej zrobi icon_smile.gif

Pozdrawiam.
Paka
Dorka
Spotkanie grudniowe z dziećmi było w Hop-Bęc na Świdnickiej (trzeba wejść w bramę koło Solpolu2 i wejść na 1 piętro, ale jest też winda, czyli nie ma problemu z wózkiem). Na spotkanie z dzieciaczkami tak jak pisała Paka chyba warto poczekać, aż się zrobi cieplej i wtedy wybrać jakiś park lub plac zabaw.
Monic3
Dzieki za info.
Na sobotnim spotkaniu niestety nie mogłam byc, bo miałam zajęcia na uczelni do późna. Ale następnym razem może mi sie uda.
Pozdrowionka- Monika
Dorka
Podaję link do Hop-Bęc https://www.hopbec.republika.pl/galeria1.htm
Tu znajdziesz więcej informacji o tym miejscu
Anita.W
Czesc,
Ja tez sie nie moge doczekac takiego spotkania z dzieciaczkami icon_smile.gif . Problem w tym ze na takim spotkaniu to spokojnie pogadac niestety nie mozna icon_wink.gif .
Poczekamy na wiosne i pewnie gdzies w jakims parku sie umowimy icon_biggrin.gif .
Monic3
Tylko nie w godzinach pracy, proszę! Ja pracuję.
Jutro mam wolny dzień i mam zamiar wybrać się do hop bęca z moim brzdącem. Mam nadzieję, że nie będą go musiałą wyciągać go z tamtąd siłą.
Czekam na wiosenne spotkanie z ebrzdącami.
papa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.