To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie jechać na wakacje w naszym regionie?? Mozecie coś polecić??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agula9
Witam macie jakieś sprawdzone miejsca na wypoczynek, najlepiej czysty zalew lub jeżioro z niedrogim noclegiem? Ok 1-2 godz. drogi ok Kielc.
Sokolica
Też bardzo jestem zaciekawiona. Nie planowałam nic wcześniej. Wyjechać gdzieś na kilka dni by się przydało a jakoś nie chce mi się w tym roku daleko koni pędzićicon_wink.gif
Agula9
Odpwiedzi multum...
Sokolica - zwana też Juną icon_smile.gif Byłaś gdzieś? Ja siedziałam w domu z wycieczkami nad wodę, ale nie narzekam icon_wink.gif
Sokolica
No rzeczywiście szał w odpowiedziach icon_wink.gif aż nie wiedziałm co wybrać icon_smile.gif
Ja zabrałam moje towarzystwo i pojechaliśmy do brata do Tarnobrzega. Pogoda dopisywała cały tydzień więc codziennie byliśmy nad wodą. Jezioro Tarnobrzeskie jest duuuże, czyste, parking bliziutko wody. Było super, na luzie i w dobrym towarzystwie icon_smile.gif
truska
CYTAT(Sokolica @ Tue, 21 Aug 2012 - 07:25) *
No rzeczywiście szał w odpowiedziach icon_wink.gif aż nie wiedziałm co wybrać icon_smile.gif
Ja zabrałam moje towarzystwo i pojechaliśmy do brata do Tarnobrzega. Pogoda dopisywała cały tydzień więc codziennie byliśmy nad wodą. Jezioro Tarnobrzeskie jest duuuże, czyste, parking bliziutko wody. Było super, na luzie i w dobrym towarzystwie icon_smile.gif

Tez bylam nad jeziorkiem Tarnobrzeskim w tamtym roku, polecam icon_biggrin.gif
Agula9
CYTAT(truska @ Tue, 21 Aug 2012 - 10:36) *
Tez bylam nad jeziorkiem Tarnobrzeskim w tamtym roku, polecam icon_biggrin.gif

No ja teraz to już po urlopie icon_sad.gif ale wezmę pod uwagę na przyszły rok. Tylko czy są tam jakieś kwatery do wynajęcia bo ja tam nnie mam rodziny icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.