To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

trzaskajÄ…ce biodro

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Eliszka
Męczyłam się od dłuższego czasu, zgłaszałam sprawę rodzinnemu, zbagatelizował, w końcu dobry ortopeda wysyła mnie na zabieg.

Powiem szczerze, że jestem zaskoczona, wiem, że chcę coś zrobić z bólem, który towarzyszy mi od jakiegoś czasu, ale myślałam, ze będzie na to jakiś łagodniejszy sposób.

Miał ktoś podobny problem?

Chciałabym wiedzieć czego się spodziewać i w szpitalu i w efektach zabiegu.
agrafkaa
Ale co będzie endoproteza??Czy jakaś korekta???
basiau
Napisz mi proszę co to znaczy "trzaskające biodro"? Bo ja mam czasami tak (bardzo często nawet), że jak wstaję, to mam wrażenie, że mi kość nie wchodzi w swoje miejsce. Ból też jest częsty. Zmiany zwyrodnieniowe - do obserwacji. Można za jakiś czas zrobić operację ( z tego co zrozumiałam, "zeskrobać" kawałek kości). Na razie się nie zdecydowałam.
ewela
Eliszka- a masz wynik chociaz usg, czy reozonansu.
Warto to skonsultowac z dobrym osrodkiem ortopedycznym- dobrym lekarzem.
Jak juz sie operowac to u najlepszych.

A co przwiduja podczas operacji?

Efekty-owszem sa widoczne.
Spedziłam nieco czasu w ciagu ostatniego półrocza na ortopedii- niestety.............
najpierw ból-bo boli- ale sa sr p/bolowe, ktore pomagaja....
rehabilitacja- nie daj sie wypisac ze szpitala BEZ rehabilitacji- najlpiej bys miała w tym samym osrodku i zaczela zaraz po operacji.

Rehabilitacja- dłuuuuga, nudna- ale WARTO!!!!!i fizykoterapia:-)

Warto- pic kolagen i przyjmowac "cos" z kwasem hialuronowym.

3maj siÄ™ dzielnie!!!!!!


Napisz cos więcej
Eliszka
Nie jest to na szczęście bardzo poważna sprawa, nie dotyczy kości, a ścięgna.
Tutaj nieco można poczytać https://www.votismedical.pl/?p=267
Basiau Osobiście mogę powiedzieć, że uczucie jest takie jakby właśnie przeskakiwały kości, były na nie swoim miejscu.
Ewela chcę się jeszcze konsultować, oczywiście, zwłaszcza, ze na ten zabieg w moim mieście musiałabym czekać 2,5 roku. Jutro dzwonię do szpitala ortopedycznego w Poznaniu. Zobaczymy co tam powiedzą.
Miałam usg, ale nie dostałam wyniku do ręki.
W każdym razie wczoraj byłam na weselu a dzisiaj ledwo chodzę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.