To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie można kupić orzeszki nic nacs

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Moje dziecko sie nimi zajadało na wczasach, a nie umiem ich znaleźć w sklepie stacjonarnym, nie wiecie gdzie można je kupić? takie Zdjęcie pobrane z tej strony
~Luna~
pati.n, kilka dni temu kupowałam owe orzeszki w Auchan w Mikołowie, a Ty chyba z tamtych okolic jesteś.
Poza tym są również dostępne w każdym większym markecie (real, tesco), w rossmanie - przynajmniej u mnie.
Można je też nabyć w pubach i letnich ogródkach .
Ogólnie nie zauważyłam by tych orzeszków brakowało - wiem , bo my też je lubimy.
skanna
https://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetai...l/2003010483359

Wychodzi na to, że w tesco powinny być. Kojarzę, że widziałam też w Kauflandzie przy kasach.
mama_do_kwadratu
w Lewiatanie pobliskim mam i w Kauflandzie
semi
w Selgrosie w przyzwoitych cenach. i w mniej przyzwoitych-u mnie w spozywczym pod domem;)
Inkusia
Jeżeli to są orzeszki w takiej skorupce to w Lidlu są podobne.
Ketmia
W Biedronce też.
pati.n
CYTAT(AQA @ Fri, 20 Jul 2012 - 17:16) *
pati.n, kilka dni temu kupowałam owe orzeszki w Auchan w Mikołowie, a Ty chyba z tamtych okolic jesteś.
Poza tym są również dostępne w każdym większym markecie (real, tesco), w rossmanie - przynajmniej u mnie.
Można je też nabyć w pubach i letnich ogródkach .
Ogólnie nie zauważyłam by tych orzeszków brakowało - wiem , bo my też je lubimy.


To albo jestem ślepa, albo wykupili, bo byłam tam szukałam, pytałam sprzedawców.... Nic, zrobię kolejne podejście icon_wink.gif

lewiatana i kauflanda nie mam, na razie wolałabym oryginał więc lidl i biedronka odpada icon_wink.gif

w naszych spozywczakach nie ma niestety.
~Luna~
Może to rzeczywiście chwilowy brak towaru.
Hipermarkety przygotowują się teraz do remanentów, organizują wielkie wyprzedaże, części towarów brakuje na pułkach.
A wspomniane orzeszki, w Auchanie, zawsze sÄ… w tym samym miejscu :
- wchodzisz do Auchan wejściem po lewej stronie (tym od głównej ulicy), przechodzisz przez bramki na halę i idziesz cały czas prosto, mijając wody min. i kolorowe napoje, aż dojdziesz do chrupek, popcornów, paluszków, itd.
Orzeszki są na regale po prawej stronie, przy nich są też orzeszki w puszkach, prażone słoneczniki i ziarna popcornu .
A jeśli zmienili ich położenie, to mogli je przenieść na regał po lewej stronie, kilka metrów dalej , tam gdzie są chipsy.

Życzę udanych zakupów icon_smile.gif

A w Biedronce, też już przybywa coraz więcej "oryginalnych" produktów icon_wink.gif , ale "tych" orzeszków jeszcze nie ma, to fakt icon_smile.gif
pati.n
CYTAT(AQA @ Sat, 21 Jul 2012 - 13:48) *
Może to rzeczywiście chwilowy brak towaru.
Hipermarkety przygotowują się teraz do remanentów, organizują wielkie wyprzedaże, części towarów brakuje na pułkach.
A wspomniane orzeszki, w Auchanie, zawsze sÄ… w tym samym miejscu :
- wchodzisz do Auchan wejściem po lewej stronie (tym od głównej ulicy), przechodzisz przez bramki na halę i idziesz cały czas prosto, mijając wody min. i kolorowe napoje, aż dojdziesz do chrupek, popcornów, paluszków, itd.
Orzeszki są na regale po prawej stronie, przy nich są też orzeszki w puszkach, prażone słoneczniki i ziarna popcornu .
A jeśli zmienili ich położenie, to mogli je przenieść na regał po lewej stronie, kilka metrów dalej , tam gdzie są chipsy.

Życzę udanych zakupów icon_smile.gif

A w Biedronce, też już przybywa coraz więcej "oryginalnych" produktów icon_wink.gif , ale "tych" orzeszków jeszcze nie ma, to fakt icon_smile.gif


No teraz to już na pewno znajdę icon_smile.gif Dziekuję icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.