To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Blagam o kciuki dla Oliwka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
corti
blagam o kciuki, cieple mysli i co tylko sie da dla mojego synka Oliwierka u ktorego podejrzewaja autyzm. We wtorek mamy pierwsza wizute kontrolna w osrodku autystycznym.

na dzien dzisiejszy wcale nie radze sobie z ta wiadomoscia icon_sad.gif

Przepraszam za brak polskich znakow, ale z komorki pisze

Pozdrawiam Was cieplo i prosze o kciuki bo wiem, ze dzialaja cuda
Dabriza
będę mocno trzymać!
mama_do_kwadratu
trzymam
mim0za
Trzymam mocno.
rysa154
Trzymam kciuki.
Też to przechodzilismy.
corti
O rysa a możesz napisac coś więcej choćby na pw??? Jak się Was skończyło??

Dzięki jesteście wielkie icon_smile.gif
antenka
Również trzymam mocno &&&&&
malgosia1968
zaciskam z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
olikat
Zaciskam &&&
agniesha
Mocno trzymam &&&&&&&&
Marta M
trzymam&&&
agak
Trzymam kciuki.
Qb ma orzeczenie o autyzmie. Jak bedziesz chciala porozmawiac zapraszam na pw.
ania_411
trzymam mocno &&&&&
artemizja
Trzymam kciuki! zastanawiam sie tylko, co wskazuje, ze dziecko powinno byc na takim badaniu. Na co kazdy rodzic powinien zwracac uwage?
Dirty Diana
Też trzymam.
corti
slaba mowa okolo 12 slow, slaby kontakt wzrokowy, chodzenie czasem na paluszkach, lubi bawic sie sam , maly kontakt z siostra wrecz praktycznie zaden, nie moge go wyuczyc siusiania na nocnik, tzn siusiac siusia ale jak go pytam, kupa nigdy nie zrobiona na nocnik. Ale jest wesolo, lubi sie tulic, calowac, jest aktywny, robi papa, je wszystko, nie boi sie, wykonuje niektore polecenia.
pcola
corti,

trzymam mocno.
MamaJulki
Corti oby podejrzenia zostały tylko podejrzeniami przytul.gif
trzymam mocno kciuki
Mariola***
kciuki zacisnięte, właśnie, niech te podejrzenia zostaną wykluczone
dorsim
i ja zaciskam kciuki !!! przytul.gif
Kitka*
Corti też trzymam &&& I za Ciebie, i za Synka.
Edziia
Ja również mocno trzymam &&&&&&&&&&&&.
zilka
Trzymamy!
corti
Dziewczyny dzięki icon_smile.gif

Nieszcześcia mnie jednak nie opuszczają icon_sad.gif dziś mój kochany syn zjeżdżając ze zjeżdżalni złamał rękę (obie kości jedna z przemieszczeniem), złamana kośc przebiła skórę krew się lała jak nie wiem. Właśnie jesteśmy po operacji, jutro się okaże czy nie trzeba kolejnej icon_sad.gif i czy nie będzie konieczności wsadzenia drutów. Nie chce mi się żyć już normalnie icon_sad.gif we wtorek mieliśmy mieć pierwszą wizytę w ośrodku, teraz to nie możliwe raczej, trzymajcie kciuki i za to by jutro prześwietlenie rączki wyszło dobrze icon_sad.gif

Chyba jestem zła matką, na głupiej zjeżdzalni go nie upilnowałam i podbiło go na końcu jakoś zleciał prosto na ręce i poszło
A_KA
Corti, nie obwiniaj się. Nie wszystko da się przewidzieć i nie wszystkiemu da się zaradzić. Czasem człowiek stoi 10 cm od dziecka, a i tak nie da rady zareagować dostatecznie szybko, żeby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Już nie jeden guz w ten sposób Adam sobie nabił 37.gif

Trzymam kciuki za rękę. I za badania w ośrodku również.
Zelda
corti przytul.gif zdrowia życzę!
Agnieszka_82
Corti, nie obwiniaj siÄ™ !
Trzymam kciuki za rękę Syna !
Inkusia
Corti trzymamy &&&&&&&&&&
celin
corti przytul.gif
&&&&&&&&& zaciskam mocno!!! Oby szybko rączka się wygoiła a i autyzm był tylko wspomnieniem.


Nie obwiniaj siÄ™!!!
ania_411
corti jestes najlepsza mama na swiecie!! takie rzeczy po prostu sie zdarzaja 32.gif
duzo zdrowka dla was!
Wiewi
o matko Corti! to straszny WYPADEK. a wypadki się po prostu zdarzają, obojętnie jak cudowną mamą jesteś!
I ja oczywiście trzymam za Was kciuki!
Dabriza
Dużo siły dla Ciebie i jak najwięcej zdrowia dla Synka&&&&&&&&
niech rÄ…czka szybko wraca do formy!
MamaJulki
Corti wiem co czujesz przytul.gif
myślałam dokładnie tak samo jak Julka oblała się wrzątkiem
nie obwiniaj się, to był wypadek
dużo sił dla Ciebie i zdrówka dla synka !
As-ia
Corti dzis dopiero nadrabiam zalegosci na forum ,bardzo mocno zaciskam kciuki za Was &&&& i tak jak pisza dziewczyny nie obwiniaj sie za ten niefortunny upadek synka,wypadki sie zdarzaja i bardzo czesto nie mamy na nie wplywu

(klawiatura mi cos szwankuje takze z gory przepraszam)
dorsim
CYTAT(corti @ Mon, 23 Jul 2012 - 00:24) *
Dziewczyny dzięki icon_smile.gif

Nieszcześcia mnie jednak nie opuszczają icon_sad.gif dziś mój kochany syn zjeżdżając ze zjeżdżalni złamał rękę (obie kości jedna z przemieszczeniem), złamana kośc przebiła skórę krew się lała jak nie wiem. Właśnie jesteśmy po operacji, jutro się okaże czy nie trzeba kolejnej icon_sad.gif i czy nie będzie konieczności wsadzenia drutów. Nie chce mi się żyć już normalnie icon_sad.gif we wtorek mieliśmy mieć pierwszą wizytę w ośrodku, teraz to nie możliwe raczej, trzymajcie kciuki i za to by jutro prześwietlenie rączki wyszło dobrze icon_sad.gif

Chyba jestem zła matką, na głupiej zjeżdzalni go nie upilnowałam i podbiło go na końcu jakoś zleciał prosto na ręce i poszło



przytul.gif
A mamą na pewno jesteś cudowną, nie powinnaś się obwiniać !!
Dużo siły wam życzę.
Będzie dobrze !!
Artola
przytul.gif
Trzymam kciuki podwójnie, za rączkę i za diagnozę!!!
Edziia
corti jesteś dla swoich dzieci najcudowniejszą mamą na świecie. Nie obwiniaj się- wypadki się zdarzają przytul.gif.

Bianka
Nie obwiniaj sie jestes dobra matka a wypadki sie zdarzaja.

trzymam kciuki &&&&&&&

Bedzie dobrze.
corti
Jestesmy juz w domu ale nadal czytam tylko z telwfonu, wiec polskich brakow brak za co przepraszam.

reke sprawdzac bedziemy w pon narazie drugiej operacji nie trzeba

co do autyzmu to przejWia cechy autystyczne i 1.08 ma diagnostyke zespolu czterech lekarzy ktorzy stwierdza diagnoze

wiec o kciuki wciaz prosimy i dziekujemy za cieple slowa
milutka
CYTAT(corti @ Sun, 22 Jul 2012 - 12:23) *
slaba mowa okolo 12 slow, slaby kontakt wzrokowy, chodzenie czasem na paluszkach, lubi bawic sie sam , maly kontakt z siostra wrecz praktycznie zaden, nie moge go wyuczyc siusiania na nocnik, tzn siusiac siusia ale jak go pytam, kupa nigdy nie zrobiona na nocnik. Ale jest wesolo, lubi sie tulic, calowac, jest aktywny, robi papa, je wszystko, nie boi sie, wykonuje niektore polecenia.


Corti oby diagnoza się nie potwierdziła, ja jestem jakaś dziwna, ale to co Ty piszesz z tych objawów to dla mnie normalne zachowania jak dla 3 latka.

Zawsze mi się wydawało, że autystyczne dzieci nienawidzą się przytulać, boją się, są mało aktywne.
agaa.
corti- kciuki zaciśniete &&&&& oby wszystko bylo dobrze i diagnoza sie nie potwierdzila
milutka
Przypomniało mi się, że w programie top model była dziewczyna, która miała zespół Aspergera i mówiła, że to jest łagodna odmiana autyzmu.
corti
w której serii bo nie oglądałam???
corti
CYTAT(milutka @ Tue, 24 Jul 2012 - 22:55) *
Corti oby diagnoza się nie potwierdziła, ja jestem jakaś dziwna, ale to co Ty piszesz z tych objawów to dla mnie normalne zachowania jak dla 3 latka.

Zawsze mi się wydawało, że autystyczne dzieci nienawidzą się przytulać, boją się, są mało aktywne.


milutka mi tez sie tak wydawaÅ‚o ale jak byÅ‚am w oÅ›rodku dla autystów to widziaÅ‚am, że te dzieciaczki wyglÄ…dajÄ… i czÄ™sto też sÄ… "normalne" w sensie nie wydajÄ… sie chore. W życiu na ulicy bym nie poznaÅ‚a talich autystów jak wiEkszość z tych maluszków. Widać, że sÄ… bardziej nerwowi niektòrzy. Owszem byl jeden w kasku biedny czterolatek bo jak tylko miaÅ‚ zdjÄ™ty biÅ‚ sie po gÅ‚owie.

Oli jak na autyste wiele potrafi i jest komunikatywny i wesoly choc czasem ucieka w swój świat więc jeszcze sie łudze, że diagnoza sie nie potwierdzi.
milutka
CYTAT(corti @ Thu, 26 Jul 2012 - 16:07) *
w której serii bo nie oglądałam???


nie pamiętam która to seria, ale chodzi o amerykańską, teraz powtórki lecą, w tej serii jest taka dziewczyna ze śmieszną urodą Ibone, jest tam tez Bianca, Chantal, a wygrała "Saliszia".
rysa154
Corti dostalas pw?
autysci wysokofunkcjonujacy dobrze sobie radzą a zespół aspergera miało wielu wybitnych np.chyba mozart,einstein.
Edit poszukaj sobie na YouTube filmikow z temple gardin.
ღ magda ღ
Corti my też strasznie zaciskamy kciuki i też jestem w szoku że obiawy o których piszesz to podejrzenie autyzmu, ja zwróciłabym na to uwagę dopiero bdyby się tak zaczęło dzić nagle ale skoro był tki od zawsze powiedziałabym po prostu ze to grzeczne kochane dziecko

duże buziaki dla Olcia przytul.gif przytul.gif przytul.gif
corti
jednak Oliwierek ma autyzm diagnoza juz postawiona. Jednak skrzat moj dobrze rokuje, bo ma glownie zachwoany rozwoj spoleczny i slaba mowe, a to da sie wypracowac. Od wrzesnia idzie do przedszkola specjalnego dla dzieci z autyzmem przez co mam troche latania za orzeczeniem niepelnosprawnosci.

Dziekuje Wam za cieple mysli i kciuki bo to dzieki Wam pewnie wiadomosci nie sa tragiczne i udalo nam sie tak wiele zalatwic a np sprawa z przedszkolem byla nierealna, jednak sie udalo cudem
rysa154
corti popatrz na to z tej strony,ze szybko postawiona diagnoza pozwoli wam na rozpoczecie terapii i pomoc dziecku...

polecam ksiaszke pt."10rzeczy o ktorych chciałaby ci powiedziec dziecko z autyzmem"

ed:
jak rÄ…czka?
Artola
CYTAT(corti @ Fri, 03 Aug 2012 - 13:35) *
Jednak skrzat moj dobrze rokuje, bo ma glownie zachwoany rozwoj spoleczny i slaba mowe, a to da sie wypracowac.

I tego trzeba się trzymać! Zaciskam kciuki za skuteczną terapię! Fajnie, że tak sie wam udało z przedszkolem, to na pewno ważne dla rozwoju Olisia!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.