To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobronocka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tuLena
nie tak całkiem dawno odkryłam "Dobronockę" w Polskim Radio - 3 i powiem,że bardzo lubię słuchać. Nagrywam sobie lub słucham z netu , dość regularnie. Podoba mi się konwencja programu, tematy poruszane, a także to,że dzwonią ludzie i dzielą się swoim doświadczeniem na omawiany temat. Lubię głos prowadzącej, odpowiada mi sposób wypowiedzi zapraszanych gości: psychologów, trenerów, coachów, innych ekspertów rozwoju osobistego...
Ktoś jeszcze słucha ??
Ja zachęcam, bo dużo mi to daje, a dodatkowo jakoś tak mnie wycisza. Lubię słuchać jak jest ciemno, dzieci śpią, to taki mój czas.
Ciekawa jestem innych opinii...

ps. właśnie słucham ostatnio-niedzielnej audycji o związkach na odległość - temat dla mnie na czasie..
Kitka*
TuLena, wielkie dzięki za to, że napisałaś o tej audycji!
Na pewno będę słuchać sobie wieczorami w necie, bo na żywo, to dla mnie zdecydowanie zbyt późna pora.

ps. dla mnie też temat ostatniej audycji jest na czasie
Pilawianka
tuLena, dziękuję. Nie miałam pojęcia o tej audycji.
Marta M
w jakie dni i o której godzinie jest ta audycja?
tuLena
w niedzielę od 24.00, więc zdecydowanie późna pora, natomiast po udziale piszących i dzwoniących podczas audycji widać, ze dla wielu pora jest ok. Fajne to jest, że nagle okazuje się,ze tyle osob nie śpi, słucha tego samego i chce brać udział.
Dla mnie późno, ale na szczęście są zapisy audycji na stronach Trójki

czasami natykalam się na inne audycje w dziennej porze prowadzacej- Grażyny Dobroń, ale nie ustalilam jeszcze ich cykliczności, choć też interesujące były- przynajmniej te fragmenty, które będąc gdzieś w drodze, słyszalam
milutka
Dla mnie też na czasie temat o związkach na odległość. Zaraz poszukam na necie, dla mnie 24 to nie późno bo chodzę o 2 spać.
Gosia z edziecka
Już dotarłam, dziekuję icon_smile.gif
tuLena
ostatnio-niedzielna audycja - właśnie słucham..... bardzo dobry temat
Marta M
bardzo fajne te audycje,dzięki za info icon_smile.gif
tuLena
icon_smile.gif
dankin-82
ja lubię i to bardzo ale pora dla mnie jednak zbyt późna
warto jednak polecać icon_wink.gif
Marta M
ja odsłuchuję audycje,nie wytrzymałabym słuchać w skupieniu do 2. w nocy
Lizia
CYTAT(dankin-82 @ Wed, 29 Aug 2012 - 23:32) *
ja lubię i to bardzo ale pora dla mnie jednak zbyt późna
warto jednak polecać icon_wink.gif


Na stronie polskiego radia można sobie odsłuchać w pracy na przykład icon_wink.gif
tuLena
CYTAT(Marta M @ Thu, 30 Aug 2012 - 12:05) *
ja odsłuchuję audycje,nie wytrzymałabym słuchać w skupieniu do 2. w nocy


ja chyba raz wytrzymałam icon_wink.gif resztę nagrywam lub słucham z netu
tu_ja
Myślałam w pierwszej chwili, że ktoś z błędem napisał temat, albo gwarą śląską icon_wink.gif
Dopiero na stronie radia skojarzyłam że to od nazwiska prezenterki - niezły chwyt icon_smile.gif
snikersikowa
o fajnie wiedzieć, zawsze się człowiek czegoś nauczy icon_smile.gif i skorzysta
Bartma
Słuchałam kilka razy, ale bez rewelacji icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.