To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Podkład pod makijaż.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Dziewczyny, Ewa szuka dobrego podkładu pod makijaż.....piszcie icon_smile.gif
Nie chcę sama narzucać jej swojego zdania....icon_smile.gif
Licze na Waszą wspaniałomyślność icon_smile.gif
Pozdrawiam KasiaRybka icon_smile.gif
anonimowy
Jaki rodzaj cery ma Ewa? Czy podkład ma matować, czy rozświetlać, ma być kryjący...etc. No, i z jakiej półki cenowej?
Ewa
Dziekuje Kasienko!
Jestes cudowna.

Powtorze, ze mam bardzo sucha cere (i dosc wrazliwa).
Podklad mysle, ze ma byc kryjacy ale nie do konca sie na tym znam. W kazdym razie miewam rozne czerwone plamy na twarzy i wolalabym je choc troche zamaskowac.

Przedzialu cenowego nie okreslam. Pewnie zdecyduje jak zobacze ile kosztuje.

Jeszcze raz dzieki!
Buziaczki
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Nu (mama.marcina)
Cześć, Ewa
Moge Ci polecic parę podkładów, które przetestowałam i sprawdziły sie w przypadku mojej suchej cery z przebarwieniami. Na początek mała dygresja ogólna icon_lol.gif zauważyłam, że przy mojej suchej cerze o wiele lepiej sie sprawdzaja podkłady o konsystencji gęstszej, kremowej (np. Vitalumiere Chanel, Dewy Smooth Clinique albo Revlonu taki Lift coś tam, w buteleczce, ale zapomniałam właściwą nazwę).
Dla mnie numer 1 to podkład Unifiance La Roche Posay (koszt około 70-80 zł). Ja mam kolor champagne (chyba 11) i uzywam go przede wszsytkim jako korektora na przebarwienia, ładnie je tuszuje i wtapia sie w kolor cery. Jeśli uzywam go na całej powierzchni twarzy, stosuje na to jakis rozświetlacz, bo Unifiance daje matowe wykończenie.
Vitalumiere Chanel to kolejny moim zdaniem podkład godny polecenia (ale serce boli przy kasie icon_confused.gif ) dla suchej cery.
Nienajgorsze sÄ… tez wg mnie Hyper smooth Maxa Factora i Translucide Loreala.
jl101
czesc, ja tez polecam unifiance la roche posay. dla mnie najlepszy. uzywalam tez chanel i shiseido ale wybralam w koncu ten ze wzgledu na kolor. te lepsze nie maja kolorow dla polek (jedynie chyba helena rubinstein, ale tego akurat nie probowalam) i wszystkie byly za ciemne.
pozdrawiam
justyna
Potwora
Ja co prawda nie mam doświadczenia z podkładami do cery suchej ale wiele moich koleżanek ich używa i faktycznie chwalą sobie La Roche Posay, jedna narzekała na Clinique.
brak czyli fiolka
a ja polecam podklad Vichy jak dla mnie najlepszy sposrod tych ktorych do tej pory uzywalam, ale ja uzywam do cery mieszanej...
Dorotka
Ja też polecam Vichy icon_biggrin.gif dla mnie najlepszy, niieuczula i nie podrażnia mojej delikatnej cery icon_biggrin.gif
BasiMama
Estee Lauder- stosuje od dluzszego czasu tylko i wylacznie makeupy tej firmy, sa genialne, wydajne i cera wyglada jak u nastolatki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.