To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prośba

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

EwaKW
Witam
Pojawia się w dziale "na każdy temat" bardzo wiele wątków, z dopiskiem "proszę nie przenosić przez .... (jakiś czas, kilka dni itd.),
wątków, które powinni znaleźć się w zupełnie innych działach forum.
Rozumiemy, że mogą zdarzyć się sytuacje wyjątkowe ale prosimy nienadużywanie tej możliwości.
Rozpoczynanie wątków w odpowiednich działach (jest ich dużo i przybywają nowe na prośbę użytkowników) sprawia, że forum jest przejrzyste i czytelne a tym samym łatwiej jest znaleźć pomoc i odpowiedzi na konkretne pytania.

pozdrawiam
Ewa
milutka
Niestety, ale czasami w odpowiednich działach nie zagląda prawie nikt, tylko od czasu do czasu, a czasami jest potrzebna natychmiastowa porada.

Ale ja osobiście wezmę sobie to do serca, aby nie nadużywać tego icon_smile.gif
ulla
CYTAT(milutka @ Tue, 31 Jul 2012 - 12:03) *
Niestety, ale czasami w odpowiednich działach nie zagląda prawie nikt, tylko od czasu do czasu, a czasami jest potrzebna natychmiastowa porada.


Tak owszem bywa, ale też np. dział "zdrowie i pielęgnacja dziecka", jest popularny. Co więcej, zazwyczaj szybciej i łatwiej tam dostać odpowiedź niż na "na każdy temat". A mimo to, tutaj pojawiają się wątki z prośbą o nieprzenoszenie, które powinny znaleźć się tam.
e_Ena
CYTAT(EwaKW @ Tue, 31 Jul 2012 - 11:26) *
Rozpoczynanie wątków w odpowiednich działach (jest ich dużo i przybywają nowe na prośbę użytkowników) sprawia, że forum jest przejrzyste i czytelne a tym samym łatwiej jest znaleźć pomoc i odpowiedzi na konkretne pytania.
pozdrawiam
Ewa

Jak dla mnie to nawet za dużo tych podfór, nie wiem czy dzięki temu forum jest bardziej przejrzyste, czy robi się większy chaos (czasem jeden temat pasuje do kilku podfór, nie wiadomo gdzie go umieścić/szukać), ale skoro większości tak pasuje to ok icon_smile.gif.
Prawdą jest, że sama przeglądam głównie "na każdy temat", dużo rzadziej inne podfora, chyba że przez opcję "zobacz nowe posty". Ale używając tej opcji też łatwo nowy temat przeoczyć, bo gubi się między rówieśniczymi i sprzedam, któych jest sporo, a w które nie wchodzę (no czasem w sprzedam icon_wink.gif)
~Luna~
RozwiÄ…zanie jest proste.

Skoro powstało już tyle podforów (podfor) , i okazuje się , że ciągle brak tego jednego, docelowego, to wystarczy stworzyć jeszcze to jedno miejsce na nagłe przypadki .

Tak, proszę o utworzenie podforum "Nagłe Przypadki" , czy nazwę jakąś w ten deseń , i tam będą zakładane wszystkie tematy wymagające szybkiej odpowiedzi.
Wiadomo będzie, że jeśli pojawi się tam nowy temat, to ktoś potrzebuje nagłej forumowej pomocy.
Nie ważne, czy będą tam posty dotyczące zdrowia, czy innej sprawy, ważne, że będzie jedno miejsce w którym można będzie poprosić o pilną odpowiedź w każdej sprawie.

Proste ?
Proste.
amo
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.
Helena
CYTAT(amo @ Tue, 31 Jul 2012 - 19:29) *
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.



i to jest najlepsze rozwiÄ…zanie icon_smile.gif
skanna
CYTAT(Helena @ Tue, 31 Jul 2012 - 20:36) *
i to jest najlepsze rozwiÄ…zanie icon_smile.gif


Ano właśnie - ile razy zdarzało mi się odpisywać na posty na podforach, na które bym z racji tematyki w ogóle nie zajrzała - nie zliczę. Po co przeglądać każde forum z osobna, skoro wszystko, co nowe podane jak na tacy? icon_smile.gif
Dorotka25
CYTAT(amo @ Tue, 31 Jul 2012 - 19:29) *
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.

I ja tak robię. Czasem jednak irytuje mnie, jak widzę w tytule wątku "proszę nie przenosić", w przypadku osób, które robią to notorycznie 21.gif
Anabea
.
Honey*
ja zaczelam uzywac opcji zobacz nowe posty.
nie mialam w zwyczaju wchodzic na wszytskie podfora.
a tym sposobem wiem gdzie co nowego
Justine_Ch
Może mało w temacie, ale chciałam poczynić uwagę... Uważam, że jest to najlepiej zorganizowane forum jakie widziałam i do tego jest wyposażone w przeróżne dodatkowe funkcje ułatwiające korzystanie z niego (np. zobacz nowe posty, szukaj). To moje ulubione forum icon_biggrin.gif
wafelek
ja klikam pokaż najnowsze posty i dzięki temu wiem co i gdzie icon_smile.gif
wafel
niestety tak to jest że każdy chce by przeczytano jego post i doradzono mu
Patunia009
CYTAT(amo @ Tue, 31 Jul 2012 - 21:29) *
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.


dokładnie robię tak samo i to chyba najlepszy sposób żeby być na bieżąco icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.