To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Xbox kinect - która grę warto?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

siłaczka
Zaczęlismy od Adventures, mamy jeszcze jakąś taneczną ale słabo chwyciła. Chcę kupic coś dla 11-stolatki na urodziny, polecacie coś? Zastanawiam się nad Pingwinami z Madagaskaru ( uwielbia ogladać) albo jakąś sportową.
Ammm
Sporty (Kinect Sports) są fajne - fajna zabawa na imprezy (szczególnie boks i kręgle), mój czterolatek też uwielbia, a i do samodzielnego poćwiczenia niezłe.

Ale czy akurat dla jedenastolatki to nie wiem...
Agusek
moja jedenastolatka i jej koledzy/kolezanki uwielbiają kinect sports, najlepiej, jak jest kolejka 4-6 osób icon_wink.gif

Najwięcej grają właśnie w adventurers i sports, oprócz tego na kinect przetestowaliśmy:

fantastic pets - fajne, ale sÄ…dzÄ™, ze 12 lat to maximum max icon_wink.gif - ja mam dzieci dziecinne icon_wink.gif
Disneyland adventurers - jak wyzej

częściej grają w gry bez czujników icon_smile.gif króluje lego Harry potter, blue dragon, viva piniata czy zwykłe arcadowe.
siłaczka
CYTAT(Agusek @ Wed, 12 Sep 2012 - 17:43) *
częściej grają w gry bez czujników icon_smile.gif króluje lego Harry potter, blue dragon, viva piniata czy zwykłe arcadowe.


A widzisz, moje jeszcze nie zakumały że mogą grac bez kinecta, a my nie uświadamiamy 06.gif . Kupiliśmy bo podobał nam się ruch i ćwiczenie koordynacji w czymś, co jest fajne.

Michalinie na urodziny kupiliśmy w końcu te Pingwiny z Madagaskaru i była zachwycona ale dla mnie minusem tej gry jest to, że nie można grać we dwójke i tylko wersja angielska.
Agusek
my mieliśmy wcześniej konsolę bez kinecta, więc gry ze starej przeszły na nową icon_wink.gif to są właśnie te ulubione icon_wink.gif pewnie przez sentyment icon_wink.gif

a ja uwielbiam hexic, feeding frenzy i luxora - z arcadowych właśnie.

Jak mi się uda xbox live ustawić to na pewno im sciągnę fruin ninja - tam to trzeba bedzie się namachać icon_smile.gif

PS, oj dawno na forum nie zaglądałam, teraz się zorientowałam, ze pytałaś 1 sierpnia. icon_smile.gif
truska
Powiedzcie mi czy ten kinect sports jest od 3 czy od 12 lat czy poprostu sa dwie wersje ?
Ammm
Moj Kinect Sport jest od 12, Kinect Sport 2 od 3... Nie bardzo rozumiem, dlaczego.

Bartek w sporty zaczął grać przed 4 urodzinami chyba i nie miał problemów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.