To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prowadzenie stronki/bloga

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Siedzę i się zastanawiam, czy wogóle poruszać ten temat. Nie chcę być posądzona o reklamę czy coś w tym stylu. Ale temat mnie interesuje, chciałabym poradzić się, wymienić doświadczeniami (na razie mam skromniutkie icon_wink.gif) itp itd.

Piszę w PRACY, bo to taka forma pracy w sumie. Z pensyjki ciężko mi wyżyć, chcę robić coś dodatkowego. A że dzieci, dom, ogródek... i czasu niewiele, pozostaje mi nocne siedzenie przy kompie. Stąd pomysł na prowadzenie stronki tematycznej i później (dużooo później; z kilka mies., gdy już stronka będzie popularna - oby starczyło mi entuzjazmu!) sprzedawania miejsca reklamowego.

Są chętni do pisania w tym temacie?
Wiewi
zastanawiałam się nad tym jakiś czas temu. Kiedyś. Kiedyś uwielbiałam pisać i ponoć dobrze mi to wychodziło.
Myślałam o prowadzeniu bloga takim właśnie również aby parę groszy wpadło.
Ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Mam za dużo pomysłów i za mało jednocześnie.
Mam też wrażenie, że ten rynek jest już dość nasycony.

Ja jestem fanką blogów, i jak już wsiąknę to potrafię łazić po blogach kilka godzin. I jak tak sobie oglądam i nasze i zagraniczne blogi, ich poziom, design, zdjęcia i zawartość merytoryczną to myślę sobie i mówię " z czym do ludzi?" ) to oczywiście a'propos mojego ewentualnego pisania
mlovea
Rynek rzeczywiście jest nasycony, ale może uda mi się gdzieś wepchnąć icon_wink.gif

Na razie nie mam kasy, aby ją wydać na reklamę. Korzystam oczywiście z FB, muszę też rozgryźć Google+ Na fora logować się nie chcę tylko po to, aby spamować, bo generalnie mnie wkurza coś takiego.
Gdzie mogę się jeszcze reklamować?
Rybkanitka
a np w mailu sobie dopisz stopkÄ™ z adresem bloga:) znajomi na pewno wejdÄ… poczytac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.