To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie krzesełko do zabawy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniakuleczka
chyba, że te z Ikei są najlepsze
szukam takiego krzesełka, które może służyć do zabawy, do wdrapywania się, do siadania, wchodzenia na wyższe krzesła itd.
Lizia
Ja mam z Ikei (Mamut czy jakoś tak) i jestem zadowolona. Wprawdzie nie są bardzo eleganckie i są z plastiku, ale mają inne zalety. Są lekkie (dziecko może samo je sobie przenieść) i jednocześnie stabilne. Nigdzie nie widziałam krzesełek, które spełniałyby oba warunki
agnese
ja też fanka ikeowskich - nawet jako mini zjeżdżalnia służą i dorosły może sobie usiąść icon_smile.gif i cena nie zabija
mi się ogólnie bardzo podobają drewniane z meblika, ale ich cena ... zdecydowanie mniej
poza tym plastikowe łatwiej sie czyści
kalarepa78
CYTAT(aniakuleczka @ Wed, 08 Aug 2012 - 20:19) *
chyba, że te z Ikei są najlepsze
szukam takiego krzesełka, które może służyć do zabawy, do wdrapywania się, do siadania, wchodzenia na wyższe krzesła itd.

Jeśli ma też służyć do wdrapywania się, to wg mnie to jest najbezpieczniejsze, ale wtedy nie wiem jak z innymi zastosowaniami o których piszesz (u nas po prostu służy jako "podwyższenie" zwykłego krzesła dla Starszaka, Piotruś czasem sobie na nim siada na podłodze)

Edit: wbrew temu, co moze Aniu widziałaś na moich zdjęciach, uważam, że nieco-ponad-roczniak jest za mały na IKEowego "Mammuta", to już lepiej kupić mu ten łazienkowy "stopień" - nie umiem znaleźć na stronie)
agnese
kalarepa - pewnie ci o to chodzi https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60101063/
kalarepa78
Dokładnie tak! NIe wpadałabym na to, że na imię mu "podium" icon_wink.gif Dzięki, Agnese!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.