To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Weselne kciuki;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Majka 82
To juz dzis!! 10 rocznica i Nasz Wielki Dzien!! tylko w gronie rodziny i przyjaciol. W sobote wielki bal...

A ja spac nie moge, tysiace mysli bije sie w glowie. Tyle musielismy przejsc, tyle razem pokonac, ludzka zlosc, niezrozumienie...
Boje sie tego swietowania, jakos nie tak to wszystko. Trudno zapomniec.

Jak ktos moze, potrzymajcie kciuki, jak macie akurat wolne. Niech sie uda, niech bedzie dobrze i w miare niestresujaco.

Przyszly maz najukochanszy na swiecie, ale tyle ludzi i przeszkod miedzy nami, ze chyba nie umiemy sie na razie cieszyc. Ale bede probowac, najbardziej jak umiem, dla niego.

Oby sie udalo.
milutka
Majeczko trzymam kciuki aby wszystko dziś i jutro poszło po Waszej myśli, aby było cudownie i pięknie icon_smile.gif

Cudownej pogody, oczywiście liczę na jakieś zdjęcia icon_smile.gif

My też braliśmy ślub w 10 rocznicę bycia razem icon_smile.gif a tu nie wiem kiedy już prawie 4 lata minęły icon_wink.gif


Więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY I ŚLUBU!!!! impreza.gif brawo_bis.gif
m4rusia
Trzymam kciuki !!! To będzie piekny dzień. Każdy się stresuje w tym ważnym dniu a potem jest to najmilsze z jego wspomnień icon_smile.gif
Gratuluję decyzji i życze wszystkiego najlepszego na staro-nowej drodze życia icon_biggrin.gif
Tigerek
Majeczko kochanie olać innych bo to Wasz niezapomniany dzień - wszystkiego najlepszego icon_smile.gif
lornetka
Abyś dziś promieniała szczęściem i radością! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia icon_smile.gif
Adriannna
CYTAT(Majka 82 @ Thu, 09 Aug 2012 - 23:48) *
To juz dzis!! 10 rocznica i Nasz Wielki Dzien!! tylko w gronie rodziny i przyjaciol. W sobote wielki bal...

A ja spac nie moge, tysiace mysli bije sie w glowie. Tyle musielismy przejsc, tyle razem pokonac, ludzka zlosc, niezrozumienie...
Boje sie tego swietowania, jakos nie tak to wszystko. Trudno zapomniec.

Jak ktos moze, potrzymajcie kciuki, jak macie akurat wolne. Niech sie uda, niech bedzie dobrze i w miare niestresujaco.

Przyszly maz najukochanszy na swiecie, ale tyle ludzi i przeszkod miedzy nami, ze chyba nie umiemy sie na razie cieszyc. Ale bede probowac, najbardziej jak umiem, dla niego.

Oby sie udalo.


Majka po pierwsze wszystkiego najlepszego dla was obojga. Zobaczysz bedzie cudownie.

Znam uczucie, ktore ci towarzyszy, ja tez podjelam ryzyko i zrobilam tak jak uwazalam za sluszne. Pokierowalam sie sercem i nie dane mi bylo do tej pory zalowac.
Nie daj innym popsuc tak wyjatkowego dnia!!! Ty i twoj przyszly (badz obecny juz...ach ta roznica czasu ;] ) maz jestescie dzis najwazniejsi!!!

Moje kciki masz na pewno!!!
Edziia
Majka mam nadzieję, że wszystko poszło tak, jak sobie wymarzyłaś! Najlepsze życzenia na nowej drodze życia icon_smile.gif
Majka 82
Dziekuje Wam bardzo za kciuki i mile slowa.

Bylo stresujaco, bylo wesolo, a teraz musze naprawde baaaaardzo odpoczac. Nazbieralo sie emocji, problemow, musze naprawde odreagowac. Wszelkie urlopy wykorzystalismy obydwoje, wiec tylko sobie wyskoczymy na dluzszy weekend do Austrii, do Tyrolu, do SPA, bo jedyne czego potrzebujemy to odrobina czasu dla siebie i cisza;)

W "Na kazdy temat" w watku "slub sie zbliza" dodalam zdjecia, bo ktos z Was prosil, a nie chce zasmiecac forum;)

Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.