To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kapcie do przedszkola

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
w sensie jakie kupujecie , chce zeby mialy oddychajaca podeszwe i np befado robi ale wzornictwo jest koszmarne , chcialabym bez tych wszystkich *****zipołków jakies gladkie .b
malinowa i Malina
A jakie chce Zofia? W naturino zobacz
mlovea
Agabr, też miałam chęć o to zapytać. Podłączam się zatem pod twoje pytanie icon_smile.gif
siłaczka
CYTAT(agabr @ Fri, 10 Aug 2012 - 19:42) *
w sensie jakie kupujecie , chce zeby mialy oddychajaca podeszwe i np befado robi ale wzornictwo jest koszmarne , chcialabym bez tych wszystkich *****zipołków jakies gladkie .b


Ojtamojtam, kapcie bez spidermena lub zigzaka to nie kapcie 08.gif

A tak poważnie to widziałam sporo takich tenisówek z gumkę w groszki np. w Smyku. Albo w inne kwiatuszki ale stonowane.
elfijka
albo rybki albo akwarium icon_wink.gif My kupujemy befado bo w innych młodej pocą się stópki masakrycznie. A jeden haftowany kotek albo księzniczka jeszcze nie oznacza że są zbyt pstrokate icon_wink.gif
Przed wakacjami na przedstawienie musiała mieć białe czeszki i potem w nich chodziła w przedszkolu bo na miesiąc nie opłacało się nowych kapci kupować a ze starych akurat wyrosła, ale bez porównania befado lepsze.
mama_do_kwadratu
CYTAT(agabr @ Fri, 10 Aug 2012 - 19:42) *
befado robi ale wzornictwo jest koszmarne , chcialabym bez tych wszystkich *****zipołków jakies gladkie

nie jest tak źle z Befado IMO icon_wink.gif
https://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=4105
https://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=4104
https://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=5010
https://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=5550

green
Mich chodzi w "sandałkach" z zabudowanymi palcami i piętą. W ubiegłym roku kupiłam mu takie na rzepy zapinane, bardzo lekkie i bardzo elastyczne w Tesco za 35 zł. Przebiegał cały rok przedszkolny z przerwami na ich pranie. Przeżyły do końca czerwca. Muszę mu właśnie kupić kolejne icon_surprised.gif Bo już mi z nich wyrasta.

Filip kiedyś nosił skarpeto-kapcie z H&M - też był bardzo zadowolony. Ale jak było ciepło to nogi mu się pociły i dostawał sandałki. W kapciach befado i podobnych pociły się mu stopy :/

biedronka83
U nas też króluje Befado. Mam tylko taki problem że w naszej mieścinie tylko w jednym sklepie można je kupić a prowadzi go starsza kobieta więc wzory są koszmarne 21.gif Mimo to staram się wybrać najprostsze bo w innych nogi się pocą okropnie.
Silije
Mojemu synowi bardzo pocą się stópki (kapci w domu w ogóle nie posiadamy, nigdy) więc w przedszkolu nosi swoje letnie sandałki, takie lekkie z decathlonu.
katiek
Dam letnie sandałki. Kinga też tak nosiła, a jak noga wyrosła to kupowałam daniele-w każdych materiałowych koszmarnie pociła jej się noga. Dopiero w zerówce znalazłam zetpole z wkładką antypotną i raweksy z wkładką skórzaną.
Zelda
U nas sprawdziły się crocsy.
karoleenka
mój chodził w sandałach keenach lub crocsach - we wszystkim innym pocą mu sie stopy.
agabr
mamo do kwadratu zaczynasz byc moja krolowa butow icon_wink.gif no faktycznie befado robi tez fajne , juz mam . Sandaly letnie nie wchodzily w gre (bedzie chodzila w rajstopach przeciez) a w crocasch na takiej rytmice tez srednio.b
joa133
polecam befado, tylko befado

Julce te https://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=4104
nie pasowały, zlatywały z nogi, Potem zaczęła krzywić piętę, mimo że rozmiar był oki, najlepiej jednak przymierzyć w sklepie, bo przymierzałam z Julką 3pary rozmiaru 33 (z befado) różne modele , a każda para miała inną długość wkładki...
Lizia
U nas było tak:
Hania -Befado
Julek - Crocsy
Joanna 81
Moja miała przez długi czas z befado. W ostatnich miesiącach przed wakacjami nosiła sandałki po sali icon_wink.gif
Tuni
A czy w tych z dziurkowaną podeszwą dziecko nie zmoczy nóg? Kiedy np w łazience będzie rozlana woda?
agabr
Tuni nie, jesli one maja taki system jak w geoxach to odprowadzenie w jedna strone , poza tym wez woda stojaca w przedszkolu prosze Cie icon_smile.gif.b
katarakta
Wczesniej kupilam jakies nie oddychajace. Noga spocona, mokra. Teraz tylko sandalki.
W zeszlym roku kupilam jakies z zygzakiem na rzepy. Po dwoch tyg odleciala cala podeszwa.
Tuni
CYTAT(agabr @ Sun, 26 Aug 2012 - 06:52) *
Tuni nie, jesli one maja taki system jak w geoxach to odprowadzenie w jedna strone , poza tym wez woda stojaca w przedszkolu prosze Cie icon_smile.gif.b

E no może w przedszkolu panie szybko reagują ale taka np wc w szkole, jak podłoge zaleją, to chyba szybko nikt nie wytrze, stąd moje pytanie icon_smile.gif No i własnie czy w befado jest dobrze rozwiązany ten system, czy tylko dziurki dla picu? bo ogólnie befado lubię ale jakoś te dziurki nie wzbudziły mojego zaufania.
rysa154
Tuni dla nas te befado było ok.one chyba mają zaniżona numeracje.
bb
Agabr, pewnie, ze w sandalkach i rajstopkach sie nie godzi.
Mothercare miewa fajne kapcie dla przedszkolakow, niekoniecznie rozowe.
zilka
Temat w sam raz dla mnie. Nie wiem, w tym roku Mela będzie chodziła boso, ona nienawidzi wszelkich butów, raz na jakiś czas uda mi się kupić w NL jakieś za 5 euro i są to jedyne akceptowane przez nią buty 37.gif Niestety w tym roku jakoś nie trafiłam na żadne więc nie będzie butów. Ani kapci. WSZYSTKIE są niewygodne. A ja przy Florce myślałam, że mam problem bo jej głównie pasowało Naturino 29.gif Teraz chętnie wydałabym 2 x Naturino, żeby Mela łaskawie założyła coś na swą boską stopę.
Przepraszam, że mało merytorycznie ale temat mnie gnębi.
malinowa i Malina
To jej kup skarpety antyposlizgowe, rozmiarówka jest nawet do 40 icon_smile.gif
zilka
CYTAT(malinowa i Malina @ Tue, 28 Aug 2012 - 00:23) *
To jej kup skarpety antyposlizgowe, rozmiarówka jest nawet do 40 icon_smile.gif


Przerobione, za gorąco jej, poza tym to rozwiązuje tylko problem kapci, już chodzenia po dworze nie bardzo. Łażę po wszelkich najtańszych sklepach, jej bardzo przeszkadza taka górka pod podbiciem stopy a te najtańsze są płaskie. Może Melka ma po prostu platfusa czy coś...
eve69
CYTAT(zilka @ Tue, 28 Aug 2012 - 00:27) *
Przerobione, za gorąco jej, poza tym to rozwiązuje tylko problem kapci, już chodzenia po dworze nie bardzo. Łażę po wszelkich najtańszych sklepach, jej bardzo przeszkadza taka górka pod podbiciem stopy a te najtańsze są płaskie. Może Melka ma po prostu platfusa czy coś...

może z Nią do ortopedy idź czy coś? icon_wink.gif
sandałki piankowe - takie z dacalthonu (niektóre modele) , nie mają tego wybrzuszenia. A F po przedszkolu biega w sandałach, bo inaczej Mu gorąco. Tylko, że On musi mieć i wybrzuszenie i obcas icon_wink.gif
zilka
CYTAT(eve69 @ Tue, 28 Aug 2012 - 00:32) *
może z Nią do ortopedy idź czy coś? icon_wink.gif


Pewnie tak tylko co pójdę z jakimś moim dzieckiem do lekarza to okazuje się, że zawracam im głowę i się patrzą jak na hipochondryczkę, mam chwilowy spadek formy...
Zelda
CYTAT(agabr @ Mon, 13 Aug 2012 - 17:37) *
mamo do kwadratu zaczynasz byc moja krolowa butow icon_wink.gif no faktycznie befado robi tez fajne , juz mam . Sandaly letnie nie wchodzily w gre (bedzie chodzila w rajstopach przeciez) a w crocasch na takiej rytmice tez srednio.b

Aga, ale crocsy maja rózne modele.Hania ma a'la baletki.
Agula9
U nas Zetpol i CoolClub ale obowiązkowo odkryte palce bo inaczej mokre skarpetki 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.