To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prosze o pomoc materialną

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiunia
Pisałam już kiedyś o tej rodzinie, matka jest sama, ma troje dzieci, chłopczyk w pierwszej klasie będzie drugi rok, dziewczynka zdaje się teraz 15 lat, druga klasa zawodówki i chłopak będzie miał 18, też w zawodówce. wszystkie dzieci są upośledzone w stopniu lekkim, najstarszy ma dodatkowo problemy natury psychicznej i wielokrotne pobyty w szpitalu psychiatrycznym. mieszkają wszyscy w kawalerce.

pomagałyście im już kiedyś, któraś z Was przysłała na Święta 300zł, to było coś nieprawdopodobnego icon_smile.gif

na dzień dzisiejszy sytuacja jest tragiczna, matka przyszła pożyczyć DWA ZŁOTE. brakuje im na chleb. do tej pory pomagała im jej matka, która ma Alzheimera i teraz już nie kontaktuje. Ojciec najmłodszego siedzi, a dwojga starszych właśnie przestał płacić alimenty (było z tego co pamiętam jakoś po 150zł na dziecko) i wniósł o obniżenie. Matka oczywiście bezrobotna. Najmłodszy choruje bardzo, oraz sika w nocy - kasa idzie na pampersy i leki też.

Bardzo Was proszę o pomoc, teraz, kiedy trzeba wysłać dzieciaki do szkół, ta pomoc jest strasznie potrzebna. Ja sama im pomagam tyle ile mogę, a teraz akurat mogę bardzo mało, bo sama zaliczyłam dołek.

Potrzebne jest jedzenie, art szkolne, i pieniądze - w zeszłym roku ona im kserowała podręczniki, ale przecież na to ksero też skądś trzeba mieć. Nie jedzą mięsa dodam na wszelki wypadek.

Na priv mogę podać ich adres albo MÓJ nr konta, oni nie mają. Oczywiście jakby ktoś miał chęć to kasę można przesłać bezpośrednio im na adres domowy.
anetadr
Kasiu, daj to konto. Coś niecoś się dorzucę do wyprawki.

Aneta
m4rusia
kasiu daj adres na priv

edit: a może coś konkretnego trzeba kupić?? Czasami ludzie wolą pomoc w konkretnej formie
kasiunia
z konkretów to jak pisałam, jedzenie, artykuły szkolno-papiernicze i na pewno środki czystości też.
użytkownik usunięty
Kasiuniu, w tej chwili ciężko będzie. Sama mam przejściowe problemy finansowe.
Artola
Chętnie dorzucę jakieś art papiernicze, kupię coś przy okazji zakupów szkolnych. Jaki duży jest najmłodszy chłopiec? Jaki nosi rozmiar? Może bym miała cos z ciuszków. Poproszę adres na pv.
kasiunia
Słuchajcie, dziękuję Wam bardzo ale to bardzo w imieniu mojej sąsiadki (swoim też). Pieniądze, które podarowałyście niezwykle ją ucieszyły, i zaskoczyły.
DZIĘKI
m4rusia
ja jeszcze nic nie posłałam. Czekam na przyszły tydzień, więc uprzedź ją, że jeszcze po niedzieli cos wpadnie icon_smile.gif
Artola
A ja nadal czekam na adres...
kasiunia
artola, piszę pw
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.