To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sprzedaż produktów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milutka
Na allegro i okolicznych ryneczkach dosyć prężnie idzie sprzedaż słodyczy i chemii sprowadzanej z Niemiec. U nas by odpadał wydatek na paliwo, bo mój mąż w Niemczech pracuje.
Ale jak sprzedawać takie rzeczy legalnie, czy może ktoś z Was orientuje się, czy w sklepach w Niemczech wystawiają faktury na dany towar?
Mafia
Na pewno wystawiają, co prawda kupowałam ekektronarzędzia i coś z armatury, ale otrzymywałam normalnie fakturę w sklepie.
milutka
CYTAT(Mafia @ Tue, 14 Aug 2012 - 08:45) *
Na pewno wystawiają, co prawda kupowałam ekektronarzędzia i coś z armatury, ale otrzymywałam normalnie fakturę w sklepie.


Ale myślisz, że na firmę też wystawią?
moko.
CYTAT(milutka @ Fri, 17 Aug 2012 - 15:17) *
Ale myślisz, że na firmę też wystawią?

Wystawią, tylko czy męża firma w profilu swojej działalności ma zakres sprzedaży tych towarów.
milutka
CYTAT(moko. @ Fri, 17 Aug 2012 - 16:22) *
Wystawią, tylko czy męża firma w profilu swojej działalności ma zakres sprzedaży tych towarów.

nie ma, ale to możemy dopisać w gminie. Kurcze , bo to nie głupi pomysł z tymi rzeczami, to idzie.

Ja głupia zamiast zawiesić firmę , ją zamknęłam , więc już po moim niskim zusie, a jeśli towar będzie na męża a ja będę go sprzedawać, to jak to jest w razie kontroli, bo chyba mąż musi mnie zatrudnić, albo zus odprowadza?

I jeszcze tak tutaj się zapytam, powiedzmy bym zaczęła pracę w sklepie spożywczym, od września, to czy można prosić od razu o wolny dzień na koniec września?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.