To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spacerowiczka poszukiwana z okolic Dworca PKS

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Honey
Dziewczyny!

Zaczyna się ciepło robić, spacery trzeba uwskuteczniać a mi się samej nudzi.....już sama do siebie gadam i chodzę tymi samymi ścieżkami......
Może któraś z Was mieszka w okolicach Borowskiej, Glinianej, Dyrekcyjnej itp......
było by suuper razem pochodzić. Jestem we Wrocku dopiero od 3 lat i nie mam do kogo się odezwać......
Takie mnie jakieś smutki naszły......Mój Nynolek tylko cyca uznaje i co godzinę uprzejmie "prosi" o kropel kilka, także dalszy wypad nie wchodzi w rachubę. A o ściągnięciu mowy nie ma.
miłego weekendu kobitki!
pozdrawiam

honey
Dorka
A bywasz w Parku przy Ślężnej (za Wzgórzem Andersa, koło zajezdni tramwajowej)? Jak zrobi się cieplej będę tam czasami przychodzić na plac zabaw dla maluchów (moje dziecko (18m) już nie chce spać na spacerach wink.gif , bo świat jest za ciekawy na spanie), to mogłybyśmy się spotkać icon_smile.gif
Honey
Dorka!
Z nieba mi spadłaś! Tu właśnie przychodzę! mam całkiem niedaleko i akurat czasowo sie wyrabiam.
w soboty i niedziele można tu spotkać nawet fajnych tatusiów pchających wózki icon_smile.gif
To kobitko do szybkiego!
Dorka
Moje dziecko na razie chore, a i aura bardziej jeszcze zimowa niż wiosenna. Dla mnie ten park, to nie jest tak całkiem blisko, ale gdy jest cieplej to bywamy tam na dłuższych spacerach. Teraz częsciej chodzimy na plac zabaw przed nasz blok, bo blisko i po zmarznieciu szybciej do domu wrócić
magda81-22
Hej.Mieszkam na Komuny ale na dyrekcyjna mam tylko kawaek.Moze kiedys sie spotkamy.Co prawda moje malenstwo siedzi jeszcze w brzuchu(6 m-c) ale spacery lubimy oboje.Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.