To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dlaczego ja?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milutka
Coś mi świta, że gdzieś taki temat był, ale nie mogę znaleźć a potrzebuję pilnie odpowiedzi. Czy te programy są na faktach autentycznych?
Oglądam właśnie jakieś powtórki "Dlaczego ja?". Jest historia porwania 4 letniej dziewczynki, po 5 latach matka widzi w dziewczynce spotkanej na ulicy swoją porwaną córkę, okazuje się, że ma rację to porwane jej dziecko. Nieprawdopodobna historia i teraz nie wiem czy to prawda.
fifafo
jakie fakty ? kurcze nie wiem ale dla mnie to rozdmuchane sztucznie sensacyjne tematy.
mamboo
Jeden z moich byłych uczniów produkuje scenariusze do tego typu programów - zawsze miał chłopak bujną wyobraźnię icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
oglądałam raz na tefałenie jakiś odcinek o homoseksualistach, no nie zdzierżyłam...
podobno "przyszłość telewizji"- "docusoap"
dno...
Mafia
Dziś w mojej miejscowości był casting dla "aktorów" do tego programu. Generalnie fantazja scenarzysty. icon_wink.gif
Gruszka
Milutka, dziś oglądałam film "Głębia oceanu" z MIchelle Pfeifer icon_smile.gif dobry wyciskacz łez - a fabuła dokładnie taka - porwane dziecko, odnalezione na ulicy po latach icon_wink.gif żadna historia nie jest na tyle nieprawdopodobna, żeby nie mogła się zdarzyć icon_wink.gif ale co z tego, jak tych programów nie da się oglądać.
amore
CYTAT(Mafia @ Wed, 15 Aug 2012 - 19:54) *
Dziś w mojej miejscowości był casting dla "aktorów" do tego programu. Generalnie fantazja scenarzysty. icon_wink.gif

Jak ja nie lubię tych programów!!!!!!!!!!!!!
semi
że tak sobie pozwole na OT-"Głebia oceanu" bardzo mi sie podobała-ksiązka. Filmu nie widzialam.
milutka
CYTAT(semi @ Thu, 16 Aug 2012 - 21:44) *
że tak sobie pozwole na OT-"Głebia oceanu" bardzo mi sie podobała-ksiązka. Filmu nie widzialam.

No wczoraj leciał, ale ja już go oglądałam, nawet chyba parę razy, bardzo mi się podoba i rzeczywiście podobna sytuacja. Pewnie scenarzysta wykorzystał ten film. No właśnie a ten film nie jest na faktach autentycznych?
milutka
Od niedawna na TVN Style leci program "Idealna niania". Czy to są zaaranżowane sytuacje? coś podobnego jak "ukryta prawda" czy "dlaczego ja?". Niby opis był, że potencjalne nianie myślą, że jest kręcony reportaż o pracy nianiek, a później nie wiedzą, że są kamery ukryte. Ale jak dla mnie coś to podejrzane jest, że to tylko dgrywają scenki jakie kiedyś gdzieś tam mogły mieć miejsce.
marghe.
Te nianie to jeden pic na wodÄ™.
MamaJulki
ja w ogóle nie rozumiem, jak można coś takiego wymyślić, nakręcić a co dopiero oglądać...
mnie by było wstyd brać udział w takim "przedsięwzięciu"
Użytkownik usunięty
milutka, a tak nawiasem to nie ma faktów nieautentycznych icon_wink.gif Jak fakt, to fakt icon_smile.gif
moko.
CYTAT(mamboo @ Wed, 15 Aug 2012 - 12:29) *
Jeden z moich byłych uczniów produkuje scenariusze do tego typu programów - zawsze miał chłopak bujną wyobraźnię icon_smile.gif

A jeden aktor nieletni, to kolega z klasy mojego syna icon_wink.gif
Ola81
milutka czytałam wypowiedź jedenj pani z kręgów filmowych, że wszystkie te programy są rezyserowane, nawet o tych nastolatkach co wyjeżdżaja do innej rodziny sie zresocjalizować. Nie pamietam tytułu, aaaa mam chyba "Surowi rodzice"
milutka
Tak myślałam, bo ten program głupi jest, rodzice niby mówią proszę nie wpuszczać obcych a tu bach przychodzi koleżanka i takie tam różne. Już nie mają co wymyślać.

Mnie siÄ™ podoba bardzo polski mistrz kuchni, uwielbiam kulinarne programy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.