To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Blogi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tuLena
i czy w ogóle lubicie ??

nie jestem mega-czytaczem blogowym, głównie z braku czasu, ale lubię od czasu do czasu rzucić okiem.
Chętnie też zaglądam jak ktoś poleca jakiś blog. Nie bardzo rozumiem też fenomen komentarzy, których pod niektórymi wpisami jest cale mnóstwo, głównie nie wiem jak zorganizowac sobie tyle czasu na czytanie bloga, komentarzy i udział w dyskusjach komentarzowych. Juz maluchy zajmują mi dużo czytelniczego czasu icon_wink.gif

Wpisałam sobie do ulubionych te co Rosa polecała (tematy medyczne), nie pomnę obecnie adresów, a korzystam z cudzego kompa

z moich czytanych to podczytuję Kominka - podoba mi sie jego styl pisania, choć poglądy wyraża w sposób bezpośredni i czasami obsesowy.
Czytam też blogi dwoch naszych koleżanek forumowych oraz jeden modowy ( ten raczej oglądam), czasem zahaczam o blogi kulinarne, ale to zrywami icon_smile.gif

jak ktoÅ› ma ochotÄ™ to zapraszam do podzielenia siÄ™ swoimi "znaleziskami" blogowymi icon_smile.gif


p.s. nie wiem czy byl już wątek na ten temat, ale w wyszukiwarce nie znalazłam.
Wiewi
ja jestem fanką blogów różnej maści. Lubię blogi "wnętrzarskie" i o edukacji dzieci (głównie mam na myśli Montessori). Czasem modowe. No i "hendmejdowe" icon_wink.gif o szyciu na przykład.
Mam parę ulubionych, ale często też wędruję z linka do linka. Problem z czasem też znam icon_wink.gif Bo jak już zacznę to wsiąkam i robi się na przykład 2 w nocy icon_wink.gif
tissaia
Kominka czytam regularnie, ostatnio mniej mi sie podoba, bo komercją zalatuje, ale nadal czytam.... Może dlatego, że znam go "w realu" i czekam, czy pokaże na blogu swoje prawdziwe oblicze icon_wink.gif

Lekko Stronniczy - to vlog - i Webshake.tv- też vlog. W miarę regularnie, czasem bawią mnie do łez. Czytuję bloog Gadzinowskiego.

Z forumowych podglądam często Leśniczówkę Shiraji.

I czasem zaglądam na swój własny icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
tuLena
CYTAT(tissaia @ Wed, 15 Aug 2012 - 19:27) *
Kominka czytam regularnie, ostatnio mniej mi sie podoba, bo komercją zalatuje, ale nadal czytam.... Może dlatego, że znam go "w realu" i czekam, czy pokaże na blogu swoje prawdziwe oblicze icon_wink.gif

to mnie zaciekawiłaś z tym prawdziwym obliczem icon_smile.gif

ja w tematcie blogów niejako poruszam się po omacku. Na rzeczonego Kominka napatoczyłam się niejako przez przypadek. Na razie mi się podoba.

natomiast mam problem czytelniczy taki, ze jak już coś czytam to chciałabym wszystko, stąd niezbyt dobrze mi idzie poruszanie sie też po FB , bo za dużo odnośników, ktore automatycznie chciałabym czytać . Dlatego dawkuje sobie czytanie, bo wsiąkam na zbyt długo.
za to chętnie zapoznam się z czytanymi przez Was blogami i może spektrum mi sie poszerzy icon_smile.gif
oraz wciąż rozwijam swe kompetencje czytania internetowego icon_wink.gif
milutka
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 15 Aug 2012 - 21:45) *
cytowany post usunięto



06.gif

Mnie jakoś wzięło aby taki blog prowadzić, nie znam się zbytnio na tym, piszę nieskładnie i nieładnie, ale postanowiłam prowadzić bloga, bo uczestniczę w trzech forach i ciężko czasami na wszystkich pisać to samo, a tutaj piszę w jednym miejscu i widzę po ilości wyświetleń, że jednak ktoś to czasami czyta icon_smile.gif
Wiewi
Milutka przyznam się, że zaglądałam na Twojego bloga, ale nie mogę zdzierżyć szaty graficznej. Ja generalnie nie lubię blogów na onecie, ale do tego reklamy większe niż treść bloga i fioletowe litery na czarnym tle sprawiają, że nie mogę się skupić na treści zupełnie icon_sad.gif
Zmiłuj się i przenieś na blogspota czy cuś icon_wink.gif
milutka
CYTAT(wiewi @ Fri, 17 Aug 2012 - 02:38) *
Milutka przyznam się, że zaglądałam na Twojego bloga, ale nie mogę zdzierżyć szaty graficznej. Ja generalnie nie lubię blogów na onecie, ale do tego reklamy większe niż treść bloga i fioletowe litery na czarnym tle sprawiają, że nie mogę się skupić na treści zupełnie icon_sad.gif
Zmiłuj się i przenieś na blogspota czy cuś icon_wink.gif


No właśnie, bo ja nie mogę sobie tam poradzić, też mnie to drażni, ten układ graficzny, no i mówisz , że literki inny kolor? icon_smile.gif chyba biało-czarne jest najlepsze icon_smile.gif
Chciałam na blogspot, ale ni mogłam tam się odnaleźć, ale chyba warto popracować nad moim blogiem , postaram się icon_smile.gif Dzięki za uwagi icon_smile.gif
Widzę, że też masz problemy ze snem icon_wink.gif
Wiewi
A czemu na blogspocie nie możesz się odnaleźć? Ja założyłam tam bloga jakiś czas temu, co prawda leży w tej chwili odłogiem, ale na tyle na ile się zorientowałam jego prowadzenie jest raczej intuicyjne, proste.
Nie wiem, do mnie stylistyka onetu zupełnie nie przemawia, ale jeżeli dobrze się tam czujesz to faktycznie warto nad nim popracować.
No ja mam niestety problemy z zaśnięciem icon_sad.gif a dzieci nieubłaganie wstaną koło 7 najpóźniej icon_sad.gif
milutka
CYTAT(wiewi @ Fri, 17 Aug 2012 - 03:17) *
A czemu na blogspocie nie możesz się odnaleźć? Ja założyłam tam bloga jakiś czas temu, co prawda leży w tej chwili odłogiem, ale na tyle na ile się zorientowałam jego prowadzenie jest raczej intuicyjne, proste.
Nie wiem, do mnie stylistyka onetu zupełnie nie przemawia, ale jeżeli dobrze się tam czujesz to faktycznie warto nad nim popracować.
No ja mam niestety problemy z zaśnięciem icon_sad.gif a dzieci nieubłaganie wstaną koło 7 najpóźniej icon_sad.gif


Ale ja właśnie nie lubię tej mojej szaty graficznej tam icon_wink.gif w najbliższych dniach popracuję nad nim icon_smile.gif

Co do zaśnięcia, ja mam ten komfort, że śpię do późna. Polecam neo persen noc icon_smile.gif
agabr
stale czytam kilka politycznych , dwa dyplomatyczne i kilkanascie blogow arabskich (w sensie ekspatow mieszkajacych w krajach arabskich)a i dwa kulinarne ale bardziej z powodu przepieknych zdjec .b
milutka
CYTAT(wiewi @ Fri, 17 Aug 2012 - 02:38) *
Zmiłuj się i przenieś na blogspota czy cuś icon_wink.gif


jeszcze pozwolę sobie techniczny OT zrobić, jaka strona jest tego blogspota? bo mnie ciągle gdzie indziej przerzuca.
tuLena
CYTAT(agabr @ Fri, 17 Aug 2012 - 18:35) *
stale czytam kilka politycznych , dwa dyplomatyczne i kilkanascie blogow arabskich (w sensie ekspatow mieszkajacych w krajach arabskich)a i dwa kulinarne ale bardziej z powodu przepieknych zdjec .b


o tak, kulinarne mnie też przyciągają zdjęciami- tak piękne,ze mnie to już wystarczy- nie musze gotowac icon_smile.gif zdjęcia naszej Bogusi123456 też mnie wciągają

a możesz podesłać linka do bloga dyplomatycznego ? Chętnie zerknę
gosiagosia
natemat.pl/blogs
do wyboru do koloru, jak mam czas, to lubie poczytac
Silije
Raczej unikam z braku czasu, sporadycznie zaglądam na blogi własnych znajomych, podczytuję blog Szymona Hołowni.
milutka
CYTAT(wiewi @ Fri, 17 Aug 2012 - 03:17) *
A czemu na blogspocie nie możesz się odnaleźć? Ja założyłam tam bloga jakiś czas temu, co prawda leży w tej chwili odłogiem, ale na tyle na ile się zorientowałam jego prowadzenie jest raczej intuicyjne, proste.


Tak na szybko przeniosłam tam moje wpisy, rzeczywiście od razu lepiej ten blog wygląda, mimo, że jeszcze go nie opanowałam icon_wink.gif
Wiewi
wielka zmiana! Jupi! icon_biggrin.gif
milutka
CYTAT(wiewi @ Fri, 24 Aug 2012 - 01:22) *
wielka zmiana! Jupi! icon_biggrin.gif


I co ja bym bez maluchów zrobiła icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.