To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pediatra na NFZ w Krakowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nessie
Dziewczyny, czy mogłybyście mi polecić dobrego pediatrę w Krakowie przyjmującego w ramach NFZ w przychodni z sensownym systemem rejestracji, tzn takim żeby można się było dodzwonić i umówić na konkretny dzień i godzinę.
Od 2 lat syn jest pod opieką dr Ewy Gelo-Kisiel przyjmującej w przychodni na Galla i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, ale mam już serdecznie dość organizacji pracy w tej przychodni. Zarejestrować można się tylko na bieżący dzień i nie ma sensu tam dzwonić, ponieważ panie w rejestracji zwykle telefonu nie odbierają. Gdy zależy mi by zarejestrować dziecko na 8.30 jako pierwsze np na szczepienie (by zdążyć do pracy) muszę siedzieć w poczekalni od 7, rejestrację otwierają o 8 i żeby się na załapać na początek kolejki trzeba być pierwszym przy okienku. Jeśli przyjdę na 8 to mogę mieć problem nawet z załapaniem się na numerek. Mąż pracuje od świtu i nie mam żadnej babci, która mogłaby za nas w tej kolejce stać, więc tak koczujemy z dzieckiem. Pół biedy gdy mieszkaliśmy niedaleko. Teraz wyprowadziliśmy się za Kraków i nie przepisaliśmy się do miejscowej przychodni, ponieważ odradzają nam sąsiedzi (dzieci zdrowe i chore siedzą we wspólnej poczekalni), więc tym bardziej jest to dla mnie uciążliwe. gdy synek był chory nie wiedziałam czy jest sens pakować go do auta i jechać do przychodni, czy będą jeszcze numerki na dany dzień, ile będziemy czekać ponieważ nikt nie podnosił słuchawki, a jak już podniósł to kazali nam przyjść np za pół godziny - nie damy rady tak szybko dojechać. Szukam sensownego pediatry w przychodni, do której można się dodzwonić, umówić np na następny dzień na konkretną godzinę. Wolę dojeżdżać dalej ale na konkretna godzinę i umówioną wizytę, a nie takie nie wiadomo co. Z góry dziękuję za pomoc.

Honey*
Dziwne ze na szczepienie nie mozesz sie umowic na konkretny dzien. U nas w przychodzni jesli chodzi poradnie dziecka zdrowego to mozna sie np na za tydzien umowic. Jesli chodzi o chora to w danym dniu.
jak dzieci byly chore to nigdy nie moglam sie dodzownic i zarejstrowac. po kilku takich razach przestalam dzownic a jechalam i pytalam lekarki czy nas przyjmie. Zwykle przyjmowala. Ale ona spoko jest. przychodnia ta jest w nowej hucie. ale Tobie pewnie chodzi bardziej o centrum krakowa
joa133
nessie mieszkam blisko tej poradni na Galla. u mnie rejestrujesz się każdego dnia na daną godzinkę, lub na szczepienia, kiedy Tobie pasuje, jak dziecko chore to lekarz zawsze dziecko przyjmie. W pon i piątek są 2 pediatrzy, w innym dniu 1 osoba. Wydzielone są godziny - zdrowe/chore dzieci... ale co z tego, jak lekarz taki sobie, którego nie polecę. chyba,że masz dziecko zdrowe ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.