To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kask rowerowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Graz
Sonda maluchowa icon_smile.gif
Prosze o szczere odpowiedzi icon_smile.gif
malgosia1968
powinien być jeszcze jeden punkt
czy po wątku [użytkownik x] kupisz sobie kask i będziesz go zakładała podczas jazdy na rowerze?
to wtedy zaznaczyła bym tak
Graz
chciałabym ustalić jak sytuacja wygląda obecnie
April.
Zaznaczyłam NIE, trochę teoretycznie bo od dawna roweru nie posiadam.

Ale mam nadzieję w końcu kupić sobie piękny miejski rowerek i naprawdę nie widzę się na nim w kasku , gdy będę dostojnie przemierzać alejki parkowe albo inne mało ruchliwe drogi. Ulicami nie będę jeździć, bo się boję.

Kask kojarzy mi siÄ™ z szybkÄ… jazdÄ…, bardziej sportowÄ….
AmiLa
Tez zaznaczylam nie. Nie jezdze w kasku. Ale za to jezdze ostroznie i przepisowo.
I moim zdaniem lepsze to niz szaleniec pedzacy na rowerze, przejezdzajacy czerwone swiatla...ale za to w kasku.
malgosia1968
CYTAT(AmiLa @ Fri, 17 Aug 2012 - 00:23) *
Tez zaznaczylam nie. Nie jezdze w kasku. Ale za to jezdze ostroznie i przepisowo.
I moim zdaniem lepsze to niz szaleniec pedzacy na rowerze, przejezdzajacy czerwone swiatla...ale za to w kasku.

Ty możesz jechać przepisowo i ostrożnie ale nie zapominaj, że kierowca może jechać nie przepisowo i walnąć w Ciebie, co wtedy?

AmiLa
CYTAT(malgosia1968 @ Fri, 17 Aug 2012 - 00:42) *
Ty możesz jechać przepisowo i ostrożnie ale nie zapominaj, że kierowca może jechać nie przepisowo i walnąć w Ciebie, co wtedy?


moze tez walnac we mnie jak bede spokojnie szla, malgosiu, wszystko sie moze zdarzyc.
jednak pozostane przy mojej przepisowej i ostroznej jezdzie. za innych odpowiadac nie moge.
Ika
CYTAT(April. @ Thu, 16 Aug 2012 - 22:11) *
Ale mam nadzieję w końcu kupić sobie piękny miejski rowerek i naprawdę nie widzę się na nim w kasku , gdy będę dostojnie przemierzać alejki parkowe albo inne mało ruchliwe drogi.


April, coÅ› dla Ciebie! 03.gif
pirania
to to jest w ogole male piwko- sa piekne kapelusze z duzym rondem do dostjnego przemierzania alejek icon_smile.gif do tego zwiewna suknia, sandalek na szpileczce i nie ma sily- park twoj icon_smile.gif

czasami jak taka stylowa rpwerzystke widze to mi sie gebusia smieje icon_smile.gif
https://www.onemorebike.pl/product.php?id_product=37 tu sa takie zadziorna z daszkiem...

a tu pelen odlot za ok. 100 dolcow... drogo? no ale jaki efekt bo nakladki sa wymienialne icon_smile.gif
https://bandboxllc.com/id31.html
Graz
ooo, fajne te kaski 03.gif
April.
Fajne icon_smile.gif

Takie kaski nie zaburzają mojej wizji dostojnych przejażdżek. Wręcz stanowią element idealnie dopełniajacy obrazu icon_wink.gif
Ketmia
Zagłosowałam ZAWSZE, ale tak naprawdę to noszę kask w 90%. 06.gif Jak jadę na spacer z moimi psami po pobliskim lasku, to nie noszę, ale wtedy poruszam się po znanym sobie terenie i z szybkością nie przekraczającą 15km/h. Sądzę, że nie kwalifikuje się to do RÓŻNIE TO BYWA, na wszelkie inne wypady (czyli choćby codzienne 30 km do pracy i z powrotem) zawsze zakładam kask.

Mam METa, Zuza BELLa, a mąż SPEZIALIZED'a icon_wink.gif.
pomarancza
kupiłam kask w tym roku dopiero, lepiej późno niż za późno;]

Trochę włosy uklepuje icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.