To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Doping dla Fiefiorki i Basi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Dirty Diana
Jutro stuknie 37 tc. Ja wiem, że to jeszcze nie czas, ale dobrze by było, żeby Basia wyszła z brzuszka Fiefiorki. Najlepiej, żeby eksmisja nastąpiła właśnie jutro.

Kochane forumki, wysyłajcie fluidy, ciepłe myśli, wesprzyjcie całą mocą, żeby wszystko ułożyło się jak najlepiej.

Fief, ja myślę o Was od początku, a dziś jestem ogromnie wzruszona, zakładając wątek dopingujący dla Ciebie.
agrafkaa
Trzymam &&&&&&& i jestem moc fluidków
malgosia1968
jeśli tak trzeba i Basia ma już wychodzić z mamy brzuszka to i ja dołączę ze swoimi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Violania
To i ja przyłączę się z &&&&&& - żeby Basia wyszła w najlepszym dla siebie czasie - bo zakładam, że ona dobrze wie, kiedy to będzie...
Całusy dla obu dzielnych dziewczyn! :***
milutka
Fief trzymam za Was kciuki przytul.gif

Basiu, my tu wszystkie ciocie czekamy na Ciebie, Skarbeńku &&&&& Wierzę w to, że jesteś silną osóbką jak mamusia icon_smile.gif
matylda315
Wychodź Baśka 06.gif zobaczysz , jak tu fajnie jest icon_smile.gif
gosiagosia
niech Basia wyjdzie, kiedy bedzie chciala. nabrac masy, to podstawa icon_wink.gif

&&&&
Honey*
&&&&&&&
Dirty Diana
Basia?! Wychodzimy!
iza1982
Taki piękny dzień na poród icon_smile.gif czekamy na Basię &&&&&&&&&
Pilawianka
Basiu, jeśli to jest optymalny czas to zapraszamy na ta stronę brzucha mamy icon_smile.gif
Trzymam kciuki.
Fiefiora
Dziękuje Wam bardzo!
Moje dziecko ma w nosie moje plany i nie zechciało dziś wyjść...
... taka mała a taka uparta... co to będzie jak przyjdzie bunt 2 latka, a co jak będzie nastolatką 37.gif
Dirty Diana
A pamiętasz, jak jeszcze niedawno bałaś się, że jej nie donosisz? Będzie Cię zaskakiwać całe życie.
Musimy podwoić doping widocznie, Drogie Panie.
BAŚKA, W DÓŁ!!!
Zuzka80
I jak tam sytuacja? Wiedziałam, że Basia w ten upał nie będzie chciała wychodzić 29.gif Moim zdaniem 29-ty będzie Waszym dniem. Rozgrzewam kciuki!
agrafkaa
Bo Basie już tak mają.
Basieńko wychodź już czas.Mama jest fajniejsza po tej stronie brzuszka
ATeFKa
Ja też uważam że 29 to dobry dzień! I chcę taki prezent!

a ewentualnie na wrześnie można obstawiać, czy to za późno? 06.gif
kasiaaaaa
Ja też. icon_smile.gif Oby Basia zawitała w jak najbardziej dogodnym dla niej terminie. icon_smile.gif
Fiefiora
To może dziś bym rodziła... jakoś specjalnie innych planów nie mam 08.gif

Atafetka jaki wrzesień diabel.gif Litości nie masz!

29 hmm... no niby mogło by być, ale... to dopiero za 8 dni 21.gif wole dziś lub jutro
gosiagosia
obstawiam przelom 1 i 2 dekady wrzesnia 08.gif
ATeFKa
Fief, bo wiesz, prezent bym od ciebie na urodziny chciała icon_smile.gif Ale wiesz, 29 rocznica a zeszłoroczny prezent może tylko Baśka przebić! Także zaciskaj nogi 29.gif
iza1982
chodzą słuchy, że Baśka się chyba zdecyduje na dziś icon_smile.gif Trzymam za Was kciuki dziewczyny!!! &&&&&&&&
Joanna 81
Trzymam kciuki za Ciebie Fiefiora i za córcię, co by się już tak nie zapierała i wychodziła icon_wink.gif
Dirty Diana
Basia! Basia! Basia!
malgosia1968
to dopingujemy
Basia!! Basia !! icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif
Pilawianka
Basiu kochana, dziś piękny dzień, zapraszamy icon_smile.gif
Macio
Basia Basia!!!
Zuzka80
CYTAT(ATeFKa @ Tue, 21 Aug 2012 - 12:39) *
Fief, bo wiesz, prezent bym od ciebie na urodziny chciała icon_smile.gif Ale wiesz, 29 rocznica a zeszłoroczny prezent może tylko Baśka przebić! Także zaciskaj nogi 29.gif


Idąc tym tropem: Oluś mógł być prezentem na moje 29 urodziny icon_wink.gif a urodził się dzień później więc może to jednak będzie 30-ty? icon_rolleyes.gif 02.gif

P.S. Czułaś jakieś mocniejsze wibracje dzisiaj Fief? Po 19:00 przejeżdżałam przez Kraków 03.gif Z zaciśniętymi kciukami icon_smile.gif
Fiefiora
CYTAT(Zuzka80 @ Tue, 21 Aug 2012 - 19:50) *
P.S. Czułaś jakieś mocniejsze wibracje dzisiaj Fief? Po 19:00 przejeżdżałam przez Kraków 03.gif Z zaciśniętymi kciukami icon_smile.gif

Tak... wtedy wróciły skurcze 29.gif
renata19750702
No Fiefiorka, ja czuję, ze to już dzisiaj icon_smile.gif)
Zuzka80
Czyżby cisza przedporodowa? A może już po? icon_rolleyes.gif
Joanna 81
No Basiuuuuuu, nie bądź taka 02.gif
Fiefiora
Baśka nie zamierza wychodzić ...
Wiewi
to jeszcze kolejny głos zapraszający na zewnątrz może się przyda icon_wink.gif
Baaaasiu, zapraszamy do nas!! icon_biggrin.gif Wychodź póki ciepło icon_biggrin.gif
jacek placek
Ja też trzymam kciuki i przesyłam buziaczki przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Zuzka80
CYTAT(Fiefiora @ Fri, 24 Aug 2012 - 10:53) *
Baśka nie zamierza wychodzić ...


Wcale się nie dziwię, skoro chcesz ją na jakiś zlot samochodów zaciągnąć. Lepiej idźcie na jakąś wystawę lalek, albo kiecek, byle nie samochodów. 43.gif 03.gif

Widziałaś reklamę (chyba jakiegoś banku) w której rozmawiają ze sobą dwie wiewiórki, jedna ma na imię Baśka? Ja dzisiaj widziałam i od razu o Was pomyślałam icon_wink.gif
Fiefiora
CYTAT(Zuzka80 @ Fri, 24 Aug 2012 - 10:09) *
Wcale się nie dziwię, skoro chcesz ją na jakiś zlot samochodów zaciągnąć. Lepiej idźcie na jakąś wystawę lalek, albo kiecek, byle nie samochodów. 43.gif 03.gif

Widziałaś reklamę (chyba jakiegoś banku) w której rozmawiają ze sobą dwie wiewiórki, jedna ma na imię Baśka? Ja dzisiaj widziałam i od razu o Was pomyślałam icon_wink.gif

Rzeczywiście samochody nie podziałały 29.gif

Reklame widziałam - ciekawe czy Baśka będzie miała taką kitkę 03.gif
wiewiórczak
Baśki pracowite są i rodzą się w sobotę.
Fiefiora czyli bądź gotowa na jutro.

Basiu wpisz się w model i pojaw się na świecie w odpowiednim momencie.
Zuzka80
Jutro nie, bo będę cały dzień i pół nocy w pracy więc nie będzie jak dopingować. Ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela będzie dla nas 03.gif

Fief
byleby kitkę a nie zęby diabel.gif
Fiefiora
CYTAT(Zuzka80 @ Fri, 24 Aug 2012 - 21:55) *
Jutro nie, bo będę cały dzień i pół nocy w pracy więc nie będzie jak dopingować. Ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela będzie dla nas 03.gif

Fief
byleby kitkę a nie zęby diabel.gif


04.gif 03.gif

Może być jutro... dziś nie mam siły 29.gif
ATeFKa
CYTAT(Fiefiora @ Sat, 25 Aug 2012 - 07:19) *
04.gif 03.gif

Może być jutro... dziś nie mam siły 29.gif


MA BYĆ 29 06.gif i już
Zuzka80
CYTAT(ATeFKa @ Sat, 25 Aug 2012 - 19:39) *
MA BYĆ 29 06.gif i już


a uparta koza 31.gif

Jak tam dziewczyny... jakieś podziały nastąpiły? A może Baśka jednak na 19 września się czai 04.gif
Fiefiora
CYTAT(Zuzka80 @ Sun, 26 Aug 2012 - 21:32) *
a uparta koza 31.gif

Jak tam dziewczyny... jakieś podziały nastąpiły? A może Baśka jednak na 19 września się czai 04.gif

Ale to musi być 19 i niedziela... a najwcześniej taka data to będzie w maju...
29.gif
Baśka chyba rzeczywiście na ten maj czeka 37.gif 48.gif 21.gif
ATeFKa
Baśka, szykuj się - jutro TEN dzień 06.gif
Fiefiora
CYTAT(ATeFKa @ Tue, 28 Aug 2012 - 12:45) *
Baśka, szykuj się - jutro TEN dzień 06.gif

A upieczesz jej tort na pierwsze urodziny??? Jesli tak to moge z nią ponegocjować 06.gif
ATeFKa
upiekę, nawet na imprezę przyjadę, a co! Ale musi być JUTRO!

ewentualnie 9... to też niedziela 03.gif
Honey*
i jak?
Basia wychodzi ? icon_smile.gif
ATeFKa
No Fiefiora mam nadzieję że na porodówce 03.gif Baśka goł goł goł!
Dirty Diana
Fief?
Kurczę, wychodź, Baska!
Fiefiora
Baśka dziś ćwiczy cały dzień, chyba się zastanawia nad tym tortem 29.gif
Ale jak ją znam to tylko ćwiczenia... a od jutra "wczasy" w szpitalu wallbash.gif
Dirty Diana
Jakie to życie dziwne jest, co? Najpierw trzymałyśmy kciuki, żeby posiedziała choć trochę, bo pchała się za wcześnie na świat, a teraz, kiedy czas wychodzić, ona zaparła się i siedzi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.