To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie seriale po angielsku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mafia
Mam nieodpartą potrzebę zacząć słyszeć co się do mnie mówi w tym języku icon_wink.gif Czy możecie podpowiedizeć jakies proste seriale po angielsku? Czy wiecie może gdzie mogą być one dostępne w necie?
aisha1111
https://www.bbc.co.uk/iplayer/
mówisz-masz icon_smile.gif mam nadzieję, że w Polsce będzie odbierać
Ciocia Magda
w serwisie watchseries.eu jest ogromny wybór
emce
Magda, czy często korzytasz z tego serwisu? Bo wybor jest super, ale niepokoi mnie jedno: czasami idzie wszystko ok, a czasmi upiera sie, żeby za ogladanie placić smsem (nie mam ochoty, szczerze mówiąc). Spotkałas sie z tym czy tylko ja cos robie nie tak?
Ciocia Magda
Często korzystam i nie spotkałam się z tym, żeby płacić. Tzn. zazwyczaj jest opcja, żeby obejrzeć szybciej, bez reklam - i za to się płaci - ale ja czekam cierpliwie i oglądam za darmo. Jak mogę, to wybieram linki z serwisów, które znam (np. gorillavid, daclips, sockshare, putlocker, videoweed).
emce
Dzięki . icon_smile.gif To chyba faktycznie kwestia serisu, z którego pobieram. Postaram sie korzystać z tych wymienionych przez Ciebie powyżej icon_wink.gif
Mafia
Ooo, wcześniej nie wiedziałam, że sie dopisałyście. Dzięki. Na razie tłuke z płyt Miasto kocic. icon_smile.gif Ale na pewno skorzystam z poleconych serwisów.
sammy
Mafia, my w Cyfrze mamy opcję "przełacz na angielski". W ten sposób można wszystko oglądać w tym języku.

Polecam BBC, bo mówią bardzo wyraźnie i bardzo ładną angielszczyzną.

pozdrawiam
s.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.