To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakas promocja w Nestle?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka.zg
No właśnie może ten temat był już wałkowany ale co mi tam........ zbieram kody kreskowe z mleka Nestle ale nigdzie nie widzę ,żadnej promocji albo może coś przeoczyłam??? No chyba ,że ktoś chciałby sie na coś zamienić bo sama nie wiem czy takie zbieranie ma jeszcze sens.....
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Monisia
CYTAT(użytkownik usunięty)
cytowany post usunięto

I już go nie będzie icon_sad.gif
Tu https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=2699 o tym rozmawiałyśmy.
Kocurek
Monisia, ale skąd widomo, że już go nie będzie?W tym linku jest tyle stronek, że owszem, przejrzałam, ale nie zobaczyłam nic o misiu icon_rolleyes.gif pewnie przeoczyłam
Czy to pewnik?
Byłoby mi strasznie żal...................
Czy pisali o tym w Nestle? Bo weszłam na ich stronkę, ale nic nie znalazłam.
Agnieszka.zg
no to już nie wiem czy dalesz zbieranie ma jakikolwiek sens..wyrzucić???????
Monisia
Kocurku wiem tylko , że nie będzie icon_sad.gif
Pod tym linkiem co podałam wcześniej rozmawiałyśmy o tym.Któraś dziewczyna napisała tam z pytaniem czy zadzwoniła i się dowiedziała .
Ja już nie zbieram ale te co miałam trzymam sama nie wiem po co icon_rolleyes.gif
kachaaa
widziałam w sklepie kaszki z napisami że niebieski miś zaprasza do kolekcjonowania skarpetek śliniaczków itp.. czyli jednak coś się dzieje w sklepiku misia
Monisia
Kacha to zaproszenie misia tyczy się zestawów kaszek - do 2 kaszek dodawany jest śliniaczek, skarpetki albo chusteczka z kolekcji niebieskiego misia.W sklepie każdym można kupić.

Ps.Kacha co u Ciebie słychać?
kachaaa
kurde szkoda a ja mam tyle opakowań po kaszkach buuu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.